Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 03. října 2018 22:23

Pinot Noir Dá se pořídit zábrana, aby se dítě k ohni nedostalo. 

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 03. října 2018 22:53

viktorka_od splavu díky, já už jsem tak mrzla, že respekt musel jít stranou :)

MP Marge Jojo, dokonce se mi dost často zdává o požáru :-D jinak na fobie netrpím, ale ten oheň no...jinak jsem teda taky ráda, že v tom nejsem sama! 

999 koukat do krbu klidně, ale musí ni ho někdo zapálit. I když teď už to třeba budu zvládat sama :-D

Offline Kokoska
Avatar
28256 příspěvků moje polička 03. října 2018 23:12

999 je, a mavat klacikem napalenym v ohnicku a delat kourovou stopu! A rada koukam do dohasinajiciho ohniste, to je jak v noci videt mesto z letadla, ty svitici oharky.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 04. října 2018 07:38

Noren jsem se kdysi vyskytla na chate hluboko v horach v krkonosich, kdy jejimi majiteli bxla rodinka, kde meli muzi a zeny sve dane role. Tzn. kamarad doma topil a staral se o zahradu a dum, jeho sestra varila a uklizela. Jenze kluci se nekde sekli na kolech a kamaradka ze teda jako kvazimajitelka chaty zatopi. Kdyz to ani po 3/4 hodine nevypadalo, spis to vypadalo ze bidne zhynem na zimu a hlad, sla jsem se ji opatrne zeptat jestli me k tomu pusti...nechtela:D ale pustila. Topime drevem v obou domech, i v domech rodicu. Uz se tesim jak to budem male vysvetlovat...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 04. října 2018 07:46

Když jsem chodila do skauta, tak některý schůzky byly při svickach a platilo pravidlo, ze co zhasne, už se znova nezapali a jak se v tom všichni rejpali a napalovali vypáleny sirky, zhasinala jedna svíčka za druhou a od půlky jsme seděli potme....pyromanu tam bylo docela dost 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. října 2018 15:43

Je mi jedno kdo usedne na magoši, ale v následujícím období se JÁ zasadim o povinný vodění čoklů na vodítku!! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 05. října 2018 15:57

Mutziputzi haha. u nas to povinny je a stejne si z toho nikdo nic nedela

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 05. října 2018 16:01

Pinot Noir Hele, my máme taky kamna (topit v nich je nutnost, jinak bychom v zimě asi umrzli) a zvládli jsme to i s batoletem, nakonec to nebyla taková hrůza. Meldovala jsem mu to do hlavy furt-a ono navíc to fakt vydává teplo a to dítě je takový "varovaný", čím blíž-tím víc to pálí....ale my teda máme kachlový, v podstatě doopravdy pálí jen to sklo. Litinová kamna budou asi horší a pokud máte otevřený krb, tak ještě jiná třída. 

Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 05. října 2018 16:03

viktorka_od splavu

tady taky - ale třeba Mutziputzi založí nějakou domobranu nebo občanskou hlídku nebo tak něco

Offline Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 05. října 2018 16:44

999 Ja jsem taky palic. Zrovna minuly tyden se mi povedlo vyudit dvoupatrovej barak. Sikovna jsem!:-D. Vetralo se to tak dva dny. A pak jsem objevila Pepo!:-D:-D.

Jo a kde jsi asistovala, v COS?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. října 2018 16:48

RoSa Až to prolobbuju, budu posílat do rajónu našeho měšťáka co nebyl línej mi třikrát tejdně lupnout pokutu, že stojim na pozemku UK, stojim tam furt a už ho to přešlo, čili má dost prostoru pro kynology

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 05. října 2018 17:18

Garfie Litinové, ale horké je taky jen sklo a pak horní plocha, tam by se dalo vařit (vyukoušeno, upekla jsem tam už několik odložených věcí, včetně cyklistického trika, které se vypařilo ). Já se nebojím, že by to nepochopil, ale bojím se nehody, že na to prostě spadne, jezdí kolem na motorce, kamna jsou zkrátka v centru dění. Letošní zimu ten oheň asi ještě oželím.

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 05. října 2018 17:22

Pinot Noir Tak jestli máš velký strach, to je jasný, to je o nervy. Já se vždycky bála spíš o cizí děti, ale tak to u nás vlastně trvale. Pamatuju si jednoho výtečníka co u nás na terase jezdil na odrážedle, kdykoli se přiblížil ke schodům já jsem nervózně startovala a jeho matka (jinak velmi úzkostlivá osoba) mě klidnila slovy "co furt blbneš, není blbej, ví, že tam může zahučet", tak jsem jednou nevystartovala a skončili jsme na šití...

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 05. října 2018 17:30

Mutziputzi a co, podrazil ti nekterej nohy?

Jsem taky pro vodítka.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. října 2018 17:55

Tak Betty Mám psa co nemá rád psy a psi nemají rádi jeho...prostě obráceně než já to má

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 05. října 2018 18:14

Karja Ne, v Zaře :-).

Offline Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 05. října 2018 20:13

999 S nevis, jake ma Zara basic trika, jako kvalitu? Mam nejaka v kosiku spolecne s jinx svetrem, I kdyz teda toho svetru by se mi hodila nejaka levnejsi varianta, ale zatim vsude vzduchoprazdno;-)

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 05. října 2018 20:31

Karja To nevím, já odtud vlastně nic nemám, byla jsem tam jen jako ten poradní hlas :-).

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 05. října 2018 20:58

Měla jsem přednášku, na které jsem se přeřekla v datu. Šup a už je to v novinách. Budu chodit kanálama.

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 05. října 2018 21:15

brrr časem to vyšumí. A soucítím.