Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Online Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 11:25
Reakce na Amun:

Cameron dr. House

Amun
Avatar
05. zaří 2017 11:28
Reakce na Potrefenáhusa:

ona se koukam mraci permanentne :D

Online Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 11:30
Reakce na Amun:

no ale když byla zamilovaná do House a House ji nechtěl!!!!

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 11:34
Reakce na Potrefenáhusa:

 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 11:36
Reakce na Malvin:

mně se víc líbí tmavovlasá, jako blondýna je strašně tuctová podle mě

Amun
Avatar
05. zaří 2017 11:37
Reakce na Potrefenáhusa:

historie se opakuje :D asi mu August rekl, at ji necha bejt, pac by ji jen zpomaloval pri zlomeni kletby nad pohadkovou risi :D

Máša
Avatar
05. zaří 2017 11:43

Pardon, já chci bydlet a žít v czech village Roatan, nebo něco na ten způsob. Potřebuju kolem sebe slyšet češtinu a ten typicky blbej humor. V Praze mi vadí už pomale všechno, smrad, přelidněnost, plný odpadkový koše, málo zeleně, imrvére něco uzavřený, rozkopaný, zacpaný silnice. Debilní billboardy s politikama a jinejma sračkama po celý republice, prostě civilizace. Pokud to neklapne, tak švýcarský venkov. Svoji životní úroveň posuzuju podle vzdálenosti bydlení od přírody a kvality jídla, bych si teda ráda polepšila.

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 12:23
Reakce na Potrefenáhusa:

My jsme spolu byly na více filmech, třeba na Klanu létajících dýk , myslím na Opatově. A to Pokání si samozřejmě pamatuju, krávy jedny pitomé.

Hvězdný prach jsem nečetla a to mám Gaimana ráda, ale nějak se nedokážu dokopat. Ale mám od Tebe někde i film, tak si možná dám repete.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 12:25
Reakce na Máša:

bacha, ve švýcarsku se prý brzy dá do pohybu asi 7% jejich území, protože jim roztaje, tak volte obezřetně!

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 12:39
Reakce na Potrefenáhusa:

je hele ale to je fakt možný!!! A taky myslim, že jsme spolu byly na Pokání, jaks tam těm holkám před náma říkala, jestli by už konečně nemohly zavřít hubu?

Já bych s váma dvěma chtěla chodit do kina! 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 12:52
Reakce na Ounz:

se mnou jo!!!

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 12:55
Reakce na Potrefenáhusa:

Jojo, s váma bude sranda (samozřejmě na úrovni )

Online Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 12:55
Reakce na Ounz:

ježiš ale mám jednu bejvalou kolegyni a s tou jsem fakt musela přestat chodit do kina, jednak mě nutila si několikrát přesedat, protože vedle/blízko nás seděl někdo tlustej/hlučnej/s popcornem, pak několikrát upozorňovala jiný lidi, ať se nebavěj/nežerou/nesmrkaj/nedejchaj a pak mi několikrát polohlasem sdělila pointu filmu (buď ve chvíli, kdy jsem to ještě nevěděla, nebo ve chvíli, když už to věděly i pětiletý děti) - navrch trvá na multikinech, protože starý klasický kina jí připomínaj dětství a přijdou jí moc nemoderní

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 12:57
Reakce na Potrefenáhusa:

Tyjo to sdělování to dělá moje matka 

jinak teda já preferuju cokoli před multikinem..

Máša
Avatar
05. zaří 2017 12:58
Reakce na Jiná Realita:

Jo to je smutný, mám vybráno místo nad jezerem Davos, ale je to tam samej kopec všude.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 13:07
Reakce na Ounz:

moje matka mi teď bez varování sdělila, že si přečetla, jak dopadne poslední TV serie Hry o trůny a já "Mami, já to ještě neviděla!!!" a máma: "No já taky ne, jenom jsem to někde četla!!!"

Multikina jsou strašný, akorát teď, jak spousta kin pouští dovnitř s jídlem a pitím, se to začíná nějak přibližovat, to už jsem někdy psala, jak jsem zažila trochu opilýho kluka v Aeru, kterej šel na záchod asi čtyřikrát během filmu a pak nemohl trefit zpátky správnou řadu, takže to prošel vždycky několikrát

ale v těch multikinech maj lidi kolikrát pocit, že jsou fakt doma v obejváku a normálně se polohlasem bavěj. Taky jsem zažila chlapa, kterýmu zazvonil telefon a on ho normálně zvednul...

Offline Len
Avatar
2238 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 13:07

Já jsem jednou v kině budila týpka, kterej tam usnul. Netrvalo dlouho a začal chrápat i kolega na levoboku...

Offline dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 13:18
Reakce na Potrefenáhusa:

My doma taky chodíme spolu jen do multiplexu, konkrétně do Hostivaře, a tam pokud možno do sálu s Dolby Atmos systémem, ale ten je jako fakt boží! S kamarádkama pak obrážíme, jak to vyjde, častěji ale malé sály s tradicí (Světozor, OKO, Aero a tak).

Dneska jdeme s mužem na Loganovy parťáky.

Amun
Avatar
05. zaří 2017 13:46
Reakce na Len:

tatovi jednou usnul na rameni kluk v divadle  ale ten si i vylozene polozil hlavu, tata jako pohodar ho nechal spat :D nutno dodat, ze ta hra byla fakt spatna

Offline Len
Avatar
2238 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 14:02
Reakce na Amun:

Tak to je dobrý, taková frajerka teda nejsem. Tenhle film byl super, hrozně zajímavej, ale tichej a spalo tam teda víc lidí.