Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Catherinne
Avatar
9848 příspěvků moje polička 10. října 2022 07:09

Janulik03 jestli myslíš závod, tak ne, ten bude tuhle sobotu. To byl trénink

Online Myrtila
Avatar
3018 příspěvků moje polička 10. října 2022 07:58

Tyjo, az kdyz Ounz zminila ty hlavni postavy, tak mi doslo, ze tyhle knihy znam Victoria je urcite lepsi cist ty knizky poporade, ja zacinala nahodou druhym dilem, pak třetím, a az pak jsem objevila ten prvni, a leccos se mi pak po precteni toho prvniho dovysvetlilo. Me teda ty knizky uplne nadchly, vzdycky hned jak vysla dalsi, koupila jsem a cetla, ale je pravda, ze to politicke pozadi houstne, az mi z toho bylo pri cteni trochu spatne, je to vyborne napsane. Serial jsem teda nevidela. 

Offline baltik
Avatar
4438 příspěvků moje polička 10. října 2022 09:52

Victoria hlavne se nedivej nejdriv na serial. Ja jsem videla serial, libil se mi moc a pak jsem precetla jen prvni dil knizne, protoze to bylo jine a nelibilo se mi to

Online brrr
Avatar
10039 příspěvků moje polička 10. října 2022 11:38

Victoria Jak píše Ounz určitě číst postupně. Příběh je klasická detektivka, ale důležitá je ta atmosféra Německa, které se posupně nacifikuje. Takový syndrom vařené žáby.

Offline Mulen
Avatar
4272 příspěvků moje polička 10. října 2022 12:09

Myrtila taky jsem zašala tuším třetím dílem a pak teda po objevení, že je to série, začala od začátku. Pro mě to mělo vzestupnou tendenci, ty poslední díly jsem fakt hltala. No a mrazilo z toho hodně.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 10. října 2022 12:12

Victoria rozhodně číst popořadě, jak již bylo řečeno, a za sebe dodám, že ta houstnoucí atmosféra (a konec předposlední části) na mě měla takový vliv, že se musím přiznat, že jsem se ještě neodhodlala k poslednímu dílu.

Offline Victoria
Avatar
855 příspěvků moje polička 10. října 2022 12:47

Myrtila baltik brrr Mohučanka Všem moc děkuji, začnu prvním dílem. Právě kvůli té atmosféře mě to moc láká, mám čtení na zimu:-)

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 11. října 2022 12:59

Mám doma asi milion balíku:-D přiznávám, změna sezóny obkeceni, radosti pro mě, a pak se mi nepovedlo dětem koupit ani brusle ani boty, takže všechno dvakrát, já jim změřila špatně nohy:-D. Už si vedu tabulku v Excelu a zakázala jsem si cokoliv nakupovat, než to tady pošťárám a popošlu zase zpátky, a finálně vyválíme. Jako ty boty, to je ale hodně velký wtf, normálně jsem si jako spletla čísla, ne že by děti byly nepokojné, prostě vidíš 17, píšeš 18:-D. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 11. října 2022 13:06

Karja boze dik, si mi pripomenula, ze musim vratit topanky a ze ma cakaju v balikomate druhe!

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 11. října 2022 13:08

Mrakoplas ani mi nemluv! Nemáš zač!

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 11. října 2022 19:01

Karja mě už musí mít na mojem parcelshopu za magora, běžně tam co 2 týdny beru balíky za 5-6 tisíc...ale to je přesně ono, 2x detsky boty, teď jsem brala nějaké merino trika v akci, starší potřebuje větší lyžařské kalhoty, a větší zimní brusle, protoze já ji sice koupila rostoucí zimní, ale nedošlo mi, že letos se brusle týkají i menší umpalumpy...a takhle bych mohla pokračovat dlouho

Online brrr
Avatar
10039 příspěvků moje polička 11. října 2022 19:08

rasaNori Ale aspoň nakupuješ v předstihu! Mi si třeba připomněla, že kluci budou potřebovat bundy i oteplováky. Já bych si vzpomněla až v prosinci. Ježíš a běžky a lyže

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. října 2022 19:18

rasaNori u nás to často vypadá, jak v pobočce zásilkovnyZimní boty jsou zrovna aktuální. 

Offline Karja
Avatar
35931 příspěvků moje polička 11. října 2022 20:00

brrr Mz jsme si zimní věci zkoušely už někdy v září:-D. A oddechla jsem si, vypadá to, že kupuju jedny boty a asi bundu no, ta je taková na pomezí....

rasaNori No my musíme mít brusle zavazovaci, zítra má přezkovy protože ty zavazovaci mi nestihly dojít. 

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 11. října 2022 20:34

brrr lyže a lyzaky vyřešil muž už před měsícem, jezdíme ke sovovi do bohumina:) zimní lyžařskou perovku tak z té starší dikybohu nestihla vyrůst, akorát jsem stejnou musela koupit i menší, protoze nebylo tím padem co dedit:D jako jo, ale lezou ty děti do penez úplně neuvěřitelně...

Online brrr
Avatar
10039 příspěvků moje polička 11. října 2022 20:52

rasaNori A teď si vem, že máš děti dva roky od sebe a představuješ si, jak budou pěkně dědit a během několika málo let ten mladší doroste staršího, takže jedeš všechno dvakrát.

Lyže musím připomenout dědečkovi, to je jeho starost.

Offline Tabea
Avatar
4704 příspěvků moje polička 11. října 2022 21:22

brrr a nebo máš kluka a holku. Když je první holka, tak máš rovnou po ptákách a kupujes dvoje. Naše holka naštěstí nosí věci po bráchovi ráda. Bundy, mikiny, boty, který si vybral a nechtěl nosit. Brusle, trika, kalhoty teda ne...

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 11. října 2022 21:29

brrr Já je mám 4,5 roku od sebe a i tak mladší dlouho byl stejnej.  Potom už vyšší, ale to by už zase po něm ten starší nic nenosil. Chápeš...mám věci po mladším bratrovi

Offline continuity
Avatar
33766 příspěvků moje polička 11. října 2022 21:30

Loni jsme měli lyže půjčené, letos čekám jak se to vyvrbi. lyžař jsem vášnivý, ale osobně si myslím, že v situaci, kdy se domácnosti vyzývají k snížení vytápěcí teploty, by se fakt nemuselo masivně zasněžovat. Tak uvidíme, ale nespěchám, děti nemají ani oblečení, vyřešila jsem akorát výbavu na běžky. 

Offline Gatita
Avatar
7168 příspěvků moje polička 11. října 2022 21:41

Tabea brrr anebo mate kluka, co nechce nosit vubec nic a nosi dokola jedny oblibene, mnohokrat zalatane teplaky. A neusetrite nic, protoze nez si ty teplaky oblibi, nakoupite mraky jinych teplaku, kterych se ani nedotkne a ktere susite dalsi 4 roky ve skrini, nez do nich teda aspon doroste ten mladsi. A pak co, pak na ne zapomenete.  

Starsimu je zimni obleceni z lonska, ale uprimne, radsi bych byla, kdyby vyrostl. Bych radsi bezela pro novou kombinezu, nez na endokrinologii.