Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Tabea
Avatar
4706 příspěvků moje polička 11. října 2022 21:57
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. října 2022 22:02

brrr u nás se zatím ještě dědí, ale už jsou jen o jednu zdvojenou velikost.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 12. října 2022 09:23

brrr u nás to stejné, plánovala jsem si jak to po těch 2 letech hezky vyjde, to dědění. No tak zatím to funguje, ale jen díky tomu, že teď ve 2letech nosí krtek to, co nosila příšerka ve 3letech. Tak do roka očekávám, že mám smůlu. Ale stejně se vymknulo kontrole barevné ladění příšerčina šatníku a i když nerozlišuji "holčíčí" a "klučíčí" barvy, tak asi od hlavy k patě v růžovém krtka chodit nenechám.

Online Kokoska
Avatar
28378 příspěvků moje polička 12. října 2022 15:22

Blby taky je, kdyz mate jedno dite na jare a druhy koncem leta a ty zimni velikosti jsou tomu druhymu v lete.

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 12. října 2022 18:06

Kokoska toto mi nastastie vyslo, starsi je marcovy, mladsi druha polovica juna, tak som sa obavala, ze mu to nesadne ale narodil sa o dost vacsi s obrovskym apetitom, narozdiel od starsieho drobneho nejedaka, tak sa to vyrovnalo. Az na to, ze nemoze po nom nosit nohavice lebo sa do nich nezmesti na sirku

Online Kokoska
Avatar
28378 příspěvků moje polička 12. října 2022 19:05

Mrakoplas u nás to bylo podobný, kluk jak z bambusu a holčička festovní. Takže jsem šila zimní bundy i oteplovačky každý rok dvojmo.

Offline Vilemina
Avatar
2268 příspěvků moje polička 12. října 2022 23:44

Jen taková blbina, v rámci churavění jsem sjela všechny čtyři série Stranger things a teda!!! Chci další!

Offline Mulen
Avatar
4272 příspěvků moje polička 13. října 2022 06:24

Vilemina jaka je ta posledni? Teprve se na ni chystam, pry ten zacatek je drsny?

Offline Magráta
Avatar
7774 příspěvků moje polička 13. října 2022 07:24

Mulen poslední je podle mě nejlepší! drsná asi je, ale není to tak hrozný (resp. nám, co jsme zvyklý, to nepřijde )

Offline Magráta
Avatar
7774 příspěvků moje polička 13. října 2022 07:24

Vilemina taky chci další, ale bojím se, co by z toho udělali 

Offline Vilemina
Avatar
2268 příspěvků moje polička 13. října 2022 08:09

Mulen nejsem moc kritickej divák, mně se to líbilo moc. Pro mě první a čtvrtá série jsou top

Offline Mulen
Avatar
4272 příspěvků moje polička 13. října 2022 08:16

Vilemina Magráta to ráda slyším

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 13. října 2022 10:04
Reakce na Vilemina:

Mulen nejsem moc kritickej divák, mně se to líbilo moc. Pro mě první a čtvrtá série jsou top

Pro mě byla nejlepší první, to zasazení do 80. let mi hrozně sedlo, hodně věcí se mi díky tomu vybavilo, atmosféra a tak. Jinak souhlas s Vilemina, 1. a 4. série jsou nejlepší.

Offline JankaM
Avatar
2397 příspěvků moje polička 16. října 2022 10:31

Dnes jme počítali příjmy a výdaje za minulý měsíc a přiznávám, že mě poněkud překvapila celková výše běžných výdajů. To jsou jen potraviny, drogerie, dětem tepláky v pepcu a je hned x tisíc pryč. Jak platím všude kartou, a peníze mi neprojdou rukama, tak jsem ztratila ten okamžitý přehled. 

Offline rysamona
Avatar
843 příspěvků moje polička 16. října 2022 11:38

JankaM taky jsme se podivovali kam peníze mizí tak jsem si nainstalovala jakousi appku, poctivě zapisují a jen vždycky koukám jakou sumu to udělá. A to jsou měsíce kdy to fakt škrtím ale výrazně pod dvacet se nedostanu. U nás je to hodně dvěma autama ale teď je to obecně masakr

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 16. října 2022 11:46

JankaM mě to překvapuje každý měsíc

Offline Karja
Avatar
35932 příspěvků moje polička 16. října 2022 12:51

JankaM Veškeré nákupy do domácnosti dělám já a na úctě nemám trvale žádné peníze, takže přehled mám víc než dobrej, a jako je to mazec. Teď i docela šetřím, jakože se snažím si hodně ty nákupy potravin promýšlet,nakupovat v obchodě, kde to co potřebuji mají levnější, protože my jíme vlastně mimo obědu dcery v MŠ doma, takže to je ovlivnitelná položka, ale stejně mi přijde, že nad tím sice přemýšlím a žádnej valnej vysledek. Ale jakoby o nic nejde, my peníze na ty zvýšené výdaje mame, ale neumím si představit jak to dělají ty rodiny, co nevyjdou, z toho mi jde úplně mráz po zádech. 

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 16. října 2022 13:03

My jsme před ár lwty potřebovali něoc došetřit kvůli rekonstrukci, tak jsme měli apku a taky jsme zapisovali. Do tý doby jsme si mysleli, že zásadní položky je veterina za psy a opravy staršího auta, ale ukázalo se, že s přehledem nejvíc (samo mimo hypotéky) vydáme za jídlo. Přitom my jsem schopný jíst dost levně a týden střídat rýži s těstovinama, luštěninama s nějakou zeleninou a sem tam vejce, a to ne z úsporých důvodů, ale protože nám to tak chutná. Ale pak si objednáme sushi nebo to vezmeme domů přes Skálu a už to lítá. Když jsme šetřili na tu rekonnstrukci, tka jsme venku jednli tak 1x za měsíc, ale stejně bylo pořád jídlo největší položka.

Offline Candance
Avatar
5354 příspěvků moje polička 16. října 2022 13:05

Karja rysamona JankaM ja to udelala nedavno. A taky jsem zirala. Od te doby si nekupuju zadne hadry, boty, kosmetiku az dopotrebuji, co mam. A zadny vysledek.

Offline Karja
Avatar
35932 příspěvků moje polička 16. října 2022 13:38

Candance Presne, žádnej výsledek. Zina Já teda právě neumím to levné vaření. Jakože nevarim že drahých surovin typu tuňák, hovězí svíčková, ale neumím asi udělat takové to ,,levné jídlo,,. Prostě vařím aby to fakt všem chutnalo, takže jsou to taková ta poradna jídla, žádné ,,páteční,, nudle s mákem a tak. Ani si nekupujeme žádné drahé pochutiny či junkfood, nesezoni drahou zeleninu či ovoce, nebo nechodíme do restaurací. No nevím, prostě hodně zereme, to říkám furt.