Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline Pinot Noir
Avatar
24565 příspěvků moje polička 06. března 2022 12:04

Garfie no je no . Znovu jsem tam koukla a ona má snad na všech fotkách úplně stejný výraz, stejný úsměv. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. března 2022 12:17

rozarka hruška jako prase v mém podání znamená hruška jako hrom, jako fakt echt hruška, hruška nejhruskovitejsi.

Rána jako prase, klika jako prase. Expresivní označení velikosti. 

Pinot Noir za tvoje chápání odpovědná nejsem. Pročež se, alespoň v mém případě, napříště zdrž hloupých útoku a napadání, pokud si zase něco budeš "myslet" Je to opakovaně. A fakt už trapné.

olte děkuji, mně to taky tak přijde.

Kolikrát je mnohem horší to, co si někteří lidé představují, než co jiní lidé ve skutečnosti řekli.. 

Offline moora
Avatar
7560 příspěvků moje polička 06. března 2022 13:02

Dadoo teda dotycnou neznam, ale podle dostupnych fotek na internetu bych moc chtela bejt hruska jako ona. Tvl kolik tak velikost ma? 36?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. března 2022 13:08

moora ale hruška přece není otázka velikosti. Může být 34 i 48.

Ji bych tipoval dole těch 36 a nahoře klidně 32.ona je velmi utla, drobná. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 06. března 2022 13:19

Musela jsem si ji vygooglit, hruška jako prase je fakt strasny, ale ty jo, boky jako skříň??? Kde????

normalni drobná a hubena hruška 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. března 2022 13:32

moora Potrefenáhusa mě teda taky přijde jako hodně výrazná hruška. Je štíhlá, ale boky má hodně výrazné. Já jí teda z televize znám, všimla jsem si ttoho už dřív.

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 06. března 2022 13:42
Reakce na Řvousenka:

Fiction Mně právě připadá, že čím dál horší. Mám vždycky, když ji slyším, strach, že si zasukuje jazyk. Postavu jako sama hruška nehodnotím.

Je to možný. Já, když ji slyším, odcházím, ten projev, to je jak nože do mozku. Nechápu, že ji některé neznaly. I když tedy já ji poznám dle projevu, až teď jsem si přiřadila jméno.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 06. března 2022 15:53
Reakce na Fiction:

Je to možný. Já, když ji slyším, odcházím, ten projev, to je jak nože do mozku. 

​Souhlasím. Proto dávám přednost Eurosportu.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 06. března 2022 16:15

Fiction přesně, nože do mozku, pro mě taky hrozný projev. Jméno jsem doteď neznala. Muž jí říká hlavatka, jak má drobný ramena, tak hlava působí velká. Ale ta její lehce disproporční postava mi vadí nejmíň.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 06. března 2022 16:18

crazydaisy ona a panáček alza

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 06. března 2022 16:22
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 06. března 2022 16:32

černá káva já mám ještě jednoho favorita a teda vůbec netuším, jak se jmenuje. Znám jen jeho pro mě naprosto příšerný hlas z dabingu. Takový rádoby chlapácký s hrozně afektovaným přídechem. A dabuje docela často, tak buď koukám v originále nebo vůbec.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 06. března 2022 16:43

crazydaisy Tak to se přiznám, že netuším, koho máš na mysli. Z daberů nedávám Mariku Šopovskou, tame napadá hned, protože manžel pořád kouká na Námořní vyšetřovací...

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 06. března 2022 16:51

černá káva no jo, každej je citlivej na něco jinýho. Zvuky, hlasový projev a pak vůně a pachy. A taky si je pamatuju víc než třeba jména.

Offline černá káva
Avatar
1913 příspěvků moje polička 06. března 2022 16:53

crazydaisy Přesně. Ale přece je dobře, že nejsme všichni stejní.

Offline stes
Avatar
7384 příspěvků moje polička 06. března 2022 17:03

Garfie budu se muset podivat...jako jo, vím jak to mysliš..ja ja ja jenom ja

Offline Isca
Avatar
4470 příspěvků moje polička 06. března 2022 17:34

Dadoo Dotyčnou jsem neznala, z fotek mi přijde jako normální drobná štíhlá ženská s výraznější spodní půlkou těla, byť teda podle obličje (normálně hezkýho) není zrovna můj typ , ale výraz boky jako skříň mi přijde teda trochu přehnanej a na efekt, boky má určitě útlejší nebo stejně široké jako  vysoká atletická žena. Jako by ses o ženské do 160 cm s nohou 39 vyjadřovala, že má sloní tlapy. 

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 07. března 2022 12:23

Ja znám dotyčnou z televize. Ten nepoměr mě v tv nikdy moc nezaujal teda, to třeba taková ta rosnička, teď mi vypadlo jméno, zpravarka počasí, mela boky vyraznejsi, ale vždycky se mi líbila. Na téhle Perinove se mi nějak iracionálně nelíbí obličej, nechapu proč

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. března 2022 13:07

S dovolením opouštím Peřinovoua zeptám se - Dívaly jste se včera na Dům na samotě, jak se vám adaptace knížky Michaely Klevisové líbila? Mně tedy moc ne.... Představitel majora Bergmana mi nesedl, obávám se, že ten, kdo knížku nečetl, se v postavách musel dost ztrácet, a asi ho to k četbě nenalákalo. Jsem zvědavá, jestli se chystá zfilmování i dalších knížek.

Offline Vilemina
Avatar
2268 příspěvků moje polička 07. března 2022 13:10

Hanka H jo, dívala jsem se, přišlo mi to takový bezbarvý,  Veselý mi na Bergmana taky neseděl, nějak tam vůbec nefungovaly hlavně ty herečky, vůbec nelíbilo.