Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline baltik
Avatar
4442 příspěvků moje polička 07. března 2022 13:14

Hanka Hfilma jsem vecar nevidela a zrovna jsem se divala, na recenzi na CSFD, jetsli se na to mam divat a ma to tam peknych 39% :)

Offline stes
Avatar
7383 příspěvků moje polička 07. března 2022 14:31

baltik ztráta času a pokud jsi cetla knihu,tak vubec jen, jen zklamani. Oba hlavni kriminaliste uplne marny. Plochý, nějaký a o ničem. Kniha pritom super.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. března 2022 14:40

baltik stes Klevisové knížky s Bergmanem jsou jedny z nejlepších českých detektivek posledních desetiletí, marně přemýšlím, proč tohle nefungovalo. 

Offline stes
Avatar
7383 příspěvků moje polička 07. března 2022 14:42

Mozna dva tri dily...dost tam toho bylo vynechane, postavy nevykreslene, důvody nevysvetlene..a asi jiní krimi..

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. března 2022 14:45

stes Taky mi to napadlo - postav tam bylo na ten časový úsek příliš, protáhnout na tři večery....

Online Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 07. března 2022 15:42

Mně to neurazilo. Četla jsem jiné její knihy, tuhle zrovna ne. Postav bylo moc. Mohly to být aspoň dva díly. Přemýšlím, kdo by se hodil na Bergmana. Četla jsem rozhovor z Klevisovou, že její oblibeny detektiv je Barnaby z Midsoneru. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. března 2022 17:37

Malvin Také bych neřekla, že mě to přímo urazilo, jenom si myslím, že knížky mají potenciál, který využit nebyl. A kdo by se na Bergmana hodil? včera jsme to s kamarádkou online řešily a shodly jsme se, že možná Jiří Dvořák

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. března 2022 18:54

Hanka H mě to taky nějak nevzalo. Přišlo mi to strašně roztristene. Moc postav, moc zrychlené, aby se to vešlo do krátkého časového úseku. Možná by dvoudílné bylo lepší.

Veselý mi tam taky tak úplně neseděl.

Z knížek mám o něm trochu jinou představu. Nevím proč. Postarší, trochu zavality, klidný, vyrovnanytrochu strejc. Fakt nevím proč.

Asi by mi na něj seděl Hrušínský, svého času.

A teď mě napadl.. Jiří Štrébl. Možná vizuelne, typové. Herečky mi na něj přijde trochu temperamentnejsi, než si Bergman představuju.

Jo Veselý mi na něj přišel moc hubený.

Offline olte
Avatar
413 příspěvků moje polička 07. března 2022 19:31

Hanka H  mě to taky zklamalo, detektivky Klevisové mám moc ráda, čekala jsem víc. Veselý mi tam taky neseděl.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. března 2022 20:45

Dadoo Hrušínský nejstarší? Tak ten vůbec - představuji si Bergmana jako sice postaršího, ale šaramantního....Hrušínského mám spojeného se Švejkem.

Štrébl spíš 

Online Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 07. března 2022 20:47

Hanka H Dadoo Dvořák by byl lepší volba než Veselý. Ale taky Bergmana vidím více zavaliteho než vyhubly Dvořák. Myslela jsem i na Donutila, o něco mladšího. Štrebl by byl zajímavý, jak by se s rolí popasoval. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. března 2022 21:07

Malvin Donutil néééé! Ten je tak strašně bodrej, až je to k nesnesení!

Možná někoho úplně neznámého, z oblasti...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. března 2022 21:21

Hanka H šiš Donutil vůbec neeeee!

Uz mi zničil Doktora Martina, to bohatě stačí.

S tím Martinem mě dozrali. Měl být o generaci mladší, ne dědek Donutil, který bali Čvanču.  Ten měl hrát tak otce Martina.

Dvořáka mám moc ráda, ale na Bergmana se mi vůbec nehodí.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 07. března 2022 21:39

Já tedy byla také zklamaná. Klevisovou mám přečtenou celou a přemýšlela jsem, proč to tady vůbec nefungovalo . Podle mne to chtělo alespoň 3 díly, takhle nebyla spousta věcí vysvětlených, chyběla ta psychologie postav, vždyť u té jedné zabité holky, která vydírala, nebylo vůbec ani zmíněno, že byla z DD a potřebovala peníze. A Bergmana si představuju jako Barnabyho. Ale jakého tam dát českého herce- Trojan? dřív Abrhám? Heřmánek, Preiss? Langmajer? 

Offline Tak Betty
Avatar
5000 příspěvků moje polička 07. března 2022 22:29

Detektivka se mi nelibila, herci slabota a jo Heřmánek by tam určitě seděl daleko líp . Dalo se z toho vytěžit víc.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. března 2022 22:41

Bergman byl v prvních dílech padesátník, teď se dostal na šedesátku. Heřmánek a Preiss staří, další jmenovaní zase moc mladí nebo typově zaběhnutí v jiných rolích. Fakt mě už nikdo nenapadá.

Online Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 08. března 2022 00:07

Hanka H Donutil, vizáž lehce před rokem 2000. A bodry je, ma-li to v roli. Ze současných herců možná ještě Martin Finger. 

Offline stes
Avatar
7383 příspěvků moje polička 08. března 2022 05:33

Malvin to uz by bylo prefingerovano

Online Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 08. března 2022 08:05

stes bohužel máme málo herců a moc detektivních seriálu a filmů .  

Offline Lenka22
Avatar
1647 příspěvků moje polička 08. března 2022 09:07

Bergman by se mohl i omladit, to by myslím nevadilo. Za mě třeba Matěj Hádek, Alexej Pyško (v Raplovi se mi zdálo, že dozrál), možná Etzler? I další by se asi našli.