Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 21:12

martek01 dekuju. To kluky asi nepotěší..

continuity jo, je to fakt divné se koukat sama na sebe.. Každý detail je stokrát horší.

Online ArmaniCode
Avatar
60 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 21:47

Dadoo byla jsi moc milá a sympatická. Připadalo mi, že i Sokolovi se líbíš

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 19:30

Dadoo Dnesla jsem se Na lovu i pobavila. Gratuluji k výkonu i k výhře - byli jste skvělý tým!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 20:56

Hanka H dekuju moc

Ja dneska ve škole musela odpovídat, kdeže to leží Oslo.

Offline Řvousenka
Avatar
729 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 21:18

Dadoo Teda ale Vilda by mohl z fleku dělat lovce. Čím je v civilu? Neviděla jsem to od začátku.

Offline katrin
Avatar
105 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 22:15

Dadoo gratuluji, moc ti to slušelo a tenhle díl byl i hrozně vtipnej, byli jste skvělý tým. Já na tuhle soutěž docela koukám, většinou tedy večer na netu, protože tv televizi je to moc brzy, a tohle bylo asi nejlepší z dílů, co jsem viděla, fakt!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 23:04

Řvousenka Vilda pracuje na mycí lince. Předtím asi 15 let krupier.

A strašně vtipné je, že jsem měla dneska v práci telefon a tam moje bývalá sousedka z Prahy, se kterou jsme se neviděly asi 30 let.. Poznali mě s mužem a on mě vypatral. Neskutečné, fakt, naprosto neuvěřitelné !

A ozvalo se mi i několik dalších známých. Hrozně milé toto!

A vnuk od manžela na to koukal večer s mámou a prý jako fakt uznale hlásil, že babička je Teda ale vážně dost hustá! Což jistě uznáte, že od ctrnactileteho  borce hodně znamená!

katrin dekuju, my se taky bavili

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 23:35

Dadoo A ještě musím podotknout, že Ondřej Sokol velmi hezky stárne! Nevím, jak ve skutečnosti, ale na obrazovce má pořád jiskru v oku, udržuje si na padesátníka perfektní postavu, vlasy zůstaly na místě.... Líbí se mi teď víc než zamlada.

Offline domenica blogger
Avatar
7982 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 23:51

Hanka H 

ve skutečnosti je to taky pořád docela dobré. :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 09:20

Dadoo Gratuluju! Dobře jste se v týmu sešli. A Vilda tedy, klobouk dolů. Hezký důkaz, jak někdy zdání klame. A Kvízová dáma byla takhle rozložená hrozně roztomilá. 
No a slušelo ti to moc.

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 10:59

Dadoo Já soutěž neznám, pustila jsem si to kvůli tobě a palec nahoru, byla jsi skvělá, zdálo se, že nemáš trému a slušelo ti to velmi! Gratuluju, krásný výkon. 

Offline mitford sister
Avatar
1406 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 11:07

Dadoo až teď jsem viděla a gratuluju! byli jste dobrý a taky jste měli trochu štěstí, ta kvízová paní je hratelná. moc fajn díl

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 19:51

Hanka H Sweet Potato rozarka mitford sister moc všem děkuju!

Ne, trému jsem vážně ani neměla. Ono se to tak v tom šumu a technických záležitostech rozmelnilo, že nám to pak ani nepřišlo. A hodně dělá ten rozhovor s Ondřejem. Je mnohem delší a tak se člověk vykeca a strach opadne. No a pak se na ty otázky přejde tak nějak plynule.

Offline tina
Avatar
5881 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 21:46

marieu tady nedávno psala, že si každé ráno snaží najít nějaké hezké věci, na které se ten den těšit. Já jsem si to trochu inovovala a do diáře od kamarádky si každý den napíšu aspoň jednu hezkou věc, co mě potkala. Až budu zpětně listovat, tak si pak třeba řeknu, že ten rok nebyl úplně marný... No, a v pondělí tam mám poznámku, že jsem trochu víc poznala "naši" Dadoo A fakt mi to udělalo velikou radost!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 22:20

tina tedy.. To je od tebe TAK strašně milé.. Moc děkuju

Offline stes
Avatar
7384 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 07:29

Dadoo Ja jsem trochu mimo, nevidela jsem nic, ale zajima mě zacatek..co Te to napadlo a tak...urcite jsi to sem psala, ale protoze to tu jede uz nekolik stranek,nechce se mi hledat...dik

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 27. ledna 2022 07:54

Dadoo mě by zase zajímaly nějaké zákulisní informace, jestli tedy o tom můžeš mluvit. Třeba jestli je Sokol tak milej, i když nejedou kamery a jestli ti líčení a účes obstarala televize nebo už jsi tam takhle nachystaná dorazila?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 10:45

stes Kolega byl v jiné soutěži. Nevyhrál, ale ostuda to nebyla. Tak jsme si s kolegyní řekly, že když on, tak se my přihlásíme taky. (prostože jsme , samozřejmě, daleko chytřejší

A od té doby nám nikdy nikdo nezavolal.. cca 1,5 roku
A pak byly upoutávky na Na lovu, tak jsem se přihlásila, že budu na tu kolegyni dělat ramena, že já se zase přihlásila.. a očekávala jsem, že mi zase nikdo nezavolá.

No zavolali.

První domluvený casting jsem nestihla a čekala, že už se mi neozvou. Ozvali. A pak mi bylo už trapné se nějak vymlouvat a rušit to.

Takže asi tak

Šlo to rychle, pár týdnů a 22. listopadu natáčení.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 10:52

Mermaid Sokol je milej, ale o pauzách odcházel do zákulisí, takže s ním nějaký pokec nebyl. To ž na záver, to jsme se fotili a chvilku pokecali.On i lovkyně byli moc fajn.

Oblečení mi napsali co nesmím, a at pošlu foto třeba. Tak jsem napssala a nafotila (na ramínku) pár kombinací.

Takže mi napsali, at přivezu všechno. A tak jsem jela s kufrem

Do maskérny mě zavolali, slečna mě zkoukla, zkonstatovala, že na mně nic dělat nemusí, tak mi prý aspoň přepudruje nos. A byla jsem hotová. Nenamalované líčila i trochu česala, ale vlasy spíš jen tak upravovala.

Prostředí je tam divné. Haly u sjezdu na Jesenici, na převlékání dvě unimobuňky. Catering venku ve stanu.

Čekání jsme trávili všichni soutěžící v jedné místnosti a sledovali první tým při natáčení.

Tem to trvalo strašně dlouho, snad přes tři hodiny, jeden chlap (vypadá jak Martin Maxa) to pořád kazil - to závěrečné, pořád dřív mluvil, než mačkal čudlík a tak pořád zastavovali a vraceli.

Offline stes
Avatar
7384 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 11:18

Dadoo Jseš odvážná