Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 13:59

Dívala jsem se teď se synovcem na Riverdale, USA,  ale na to se nedá ani koukat, jak jsou tam všichni upravení! Ale je sranda, že synovcovi to přišlo pěkný a radil, co se sebou má tetka udělat, aby vypadala jako mámy hlavních hrdinů.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 14:33

ionicera Fakt mi přijde, že máme to vnímání strašně pokřivené, jako že dokonalost je normou, povinností. A extrémní štíhlost nebo vysportovanost taky.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 08. listopadu 2021 23:18

Sweet Potato Zrovna minulý týden, když jsem četla o (zbytečné) smrti mladé ženy při plastice poprsí, jsem si tu pokřivenost vnímání uvědomila. Mám pocit, že dnešní mladí muži snad ani netuší, jak vypadá přírodní, neupravené ženské tělo. Všude kolem sebe - film, tisk, reklama atd. vidí jen ženy "upravené" a finální produkt je k dokonalosti dovedený pc úpravami. A ono to vlastně působí i na ty ženy, že se chtějí podobat nějakýmu ideálu.  

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 09. listopadu 2021 22:07

barbucha S Brunem s tebou souhlasím, on se mi líbí, ale bez těch znamínek by vypadal líp.

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 16:35

ionicera přístup toho mladého muže, který vylepšuje vlastní matku mi přijde zoufalý. Já jen pevně věřím,že to nebude u generace mých dětí norma. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 18:53

Dnes na ČT2 Sicilský klam.

Jo a minulý týden byla Melodie podzemí a já se pořád snažila podívat Delonovi na zoubek!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 22:09

Slunečnice. 

Sophia Liren a Marcello Mastroianni

Právě teď na ČT2 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 22:56

Tak dneska dopadlo star dance přesně tak, jak jsem si přála. Moc se líbily ty 3 scenické tance , tak jsem byla ráda, že zůstala farářka. A abych pravdu řekla, Černochová už mi trochu lezla na nervy. A přeju vítězství Vernerovi. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. prosince 2021 07:32

ionicera já zase Cinovi. On je neuvěřitelný. Bůh byl tenkrát asi v rozmařilé náladě a talenty na něm nešetřil.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 05. prosince 2021 09:59

Dadoo Viděla jsem ho v Podivném případu se psem a do té doby jsem ho neznala. Byl tam skvělý! 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. prosince 2021 10:04

On i skvělé zpívá. Vyhrál jednu radu té soutěže Tvoje tvar má známý hlas. 

A famózní byl v, myslím třídílné, TV filmu Herec. 

Ja si ho všímám už delší dobu. Je fakt vynikající!

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 11. prosince 2021 17:34

Už jste některá viděla SAC ...And just like that? 

Líbí se mi, že se nestylizuji "jakože jsou mladší " , líbí se mi i outfity... dialogy a děj-pro mě zatím rozpačité 

Nevím, jestli se o tom nedebatuje v jiném vlákně..?

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 11. prosince 2021 18:55

Magráta Vizuálně dobrý, líbí se mi SJP, jak makeup, tak šediny, Miranda taky OK, ale ten zbytek. Ukňouraný, všechny aktuální "problémy" světa (lgbtq, blm...) v jednom díle. Budu statečná a dokoukám to, ale radost z toho nemám.

Já jsem vyrostla na BH 90210, dospěla se Sexem ve městě a teď hledám něco, s čím stárnout. Jako alternativa k SATC je snad jen On the Verge, a to je dost děs.

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 11. prosince 2021 20:30

Paní Ef přesně, ukňouraný 

Samantha dost chybí (vím, říká to každý, ale je to tak)

Já stárnu se Stranger Things, přiznávám:-D 

Offline vydratarka
Avatar
143 příspěvků moje polička 11. prosince 2021 20:54

Dneska je teda Kostková celá máma, jako vejce vejci ...

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 11. prosince 2021 21:52

Magráta Mně tedy Samantha nechybí (jednak se mi nelíbí takový ty prvoplánově cool postavy typu Barney Stinson, a pak mi vždycky vadil takový ten její "předkoitální" škleb, nevím, jak líp to popsat). 

Stranger Things (teda viděla jsem jen kdysi první sérii) je taková osmdesátková nostalgie, jen si při tom budu připadat stará sama, ne že stárnu spolu s postavami

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. prosince 2021 22:00

vydratarka dneska ji to úplně neskutečně sluší.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 11. prosince 2021 22:22

A dneska mi přišel skvělý i Eben. Vtipný. Ale já tedy proti němu nikdy nic neměla, mám ho ráda a to tady někým zmiňované slizounství jsem v něm nikdy neviděla. Ale musím říct, že mi zatrnulo, když ohlásili, že postupuje farářka. 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 11. prosince 2021 22:24

Paní Ef Mně se tedy líbí Dobrý boj na HBO. Ale je to trochu jiný typ seriálu. 

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 11. prosince 2021 23:09

ionicera Vybavuju si promo obrázek - to je spin-off k Dobré manželce, že jo (a trochu se stydím, že to vím). Na tu jsem kdysi koukala (než se hlavní herečky rozhádaly a nebylo je možné dostat do jednoho záběru). Díky za tip, mrknu se.