Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 05. června 2021 20:32

Na dvojce davaj ruskej valecnej film, natocenej v dost akcnim stylu. Po pul hodine tech debilnich kecu a neustalejch zpomalovaku na patrony (poprve to bylo efektni, po paty uz to leze na nervy) uz asi zacinam fandit Nemcum. Pritom treba remake A jitra jsou zde ticha byl fakt skvelej...

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 06. června 2021 09:06
Reakce na barbucha:

​Kde na to ty celý roky koukáš?! Máš všechny série? S titulkama bych to měla nejradši...

​Asi ti ještě nikdo neodpověděl, já tady ten seriál vychvaluju do nebes už kolik let! Stahuju z ulozto, titulky na titulky.com. Většina řad má české titulky, pár dílů tam bylo jen se slovenskými titulky. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:04

žluťásek 

Dík, mrknu se tam.

Offline Lenka22
Avatar
1630 příspěvků moje polička 09. června 2021 00:22

Years and years v archivu CT, zatím první a druhý díl.

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2021 07:48

Lenka22 mě právě tyhle seriály dost děsí. Jak jednoduché je, aby se všechno zvrhlo. Jako v Příběhu služebnice, tam proběhlo pár malých, tolerovatelných změn ve společnosti a jak to nakonec dopadlo.

Offline Lenka22
Avatar
1630 příspěvků moje polička 09. června 2021 09:26

Paní Efjo, je to tak,mě taky. 

Offline coralline
Avatar
2156 příspěvků moje polička 16. června 2021 21:09

Už jste viděli poslední díl služebnice? Jako bylo mi jasný, že se něco chystá, ale tohle jsem teda nečekala. Já osobně bych radši viděla, jak ho semele jeho vlastní systém.

Offline dzizisketa
Avatar
7450 příspěvků moje polička 17. června 2021 12:26

Ode dneška je na Netflixu Katla, podle ukázek je to velmi zajímavé. A zase Island. 

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 17. června 2021 13:02

dzizisketa Díky za upozornění, včera jsem dokoukala Chlapce s parožím, tak mám další program.  Jinak- mně se Chlapec líbil, ale asi to není pro každého. :-) 

Online tenzie
Avatar
294 příspěvků moje polička 18. června 2021 22:52
Reakce na brrr:

Teď mi došlo, že v těch Nebeských tělesech hraje pidiroli i Bogdan Dražič ze Školy zlomených srdcí. Můj oblíbený seriál někdy ve 14. (Ne, že bych si to tak pamatovala, musela jsem lehce googlit.)

​Na netflixu ten seriál je :) Par dílů jsem si z nostalgie projela a docela jsem se divila, jak mi to začalo naskakovat (a to jsem si jinak pamatovala jen Drezica s Anitou)...

Jinak dávám doporučení na serial Unbelievable na netflixu, pokud to tu ještě nezaznelo. Detektivka, takový pomalejší tempo, ale líbila se mi. 

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 01. července 2021 16:48
Reakce na coralline:

Už jste viděli poslední díl služebnice? Jako bylo mi jasný, že se něco chystá, ale tohle jsem teda nečekala. Já osobně bych radši viděla, jak ho semele jeho vlastní systém.

​Jsem se k tomu konečně dostala a za mě v pořádku, přišlo mi to celkem logické vyústění. Jen mě překvapilo, že jim to Gilead (Nick, Joseph) umožnil. A samozřejmě se to lišilo knih, kde Waterford měl být obětí vnitrostranických čistek.

Offline coralline
Avatar
2156 příspěvků moje polička 01. července 2021 17:48

KapkaMM Já chápu, že to chtěla udělat, ale nechápu, že to opravdu udělala. Ve finále tím zkomplikuje život sama sobě. Když se objevil Nick, řekla jsem si fajn, ten se postará, aby si to Fred vyžral... No postaral se trochu jinak. 

Offline KapkaMM
Avatar
325 příspěvků moje polička 01. července 2021 18:31

coralline Mi to přišlo takové symbolické, jak to vlastně bývalé služebnice vykonaly podle "gileadského" vzoru. A komplikace se scénáristům hodí pro další řadu, osvobozování Hannah by asi na nestačilo. 

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 02. července 2021 08:06

dzizisketa Katlu jsem dokoukala, ale od poloviny už spíš jen ze zvědavosti, jak z toho vybruslí. Začátek mi přišel dost zajimavej, ale nějak to vadlo a vadlo....

ionicera zato Chlapec mě bavil. Samozřejmě výběr kloučka hodně pomohl, krásný dítě! Původně jsem to pustila vnukům, ale pak mě to chytlo

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 02. července 2021 11:00

rozarka Ano. Chlapec byl dobrý. A určitě bude další řada. Katla se mi docela líbila, líbil se mi závěr. A teď jsem dokoukala Bludné kruhy a také doporučuju.

Offline rozarka
Avatar
3978 příspěvků moje polička 02. července 2021 11:24

ionicera Dik za tip, kouknu.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. července 2021 17:36

Dneska umřela sestra Evangelin. Já brečela jako blazen

Úžasný seriál v totálně blbý vysílací čas.

Teď jsme v období, kdy se rodilý conterganove děti.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 02. července 2021 18:04

Dadoo Jak tam položili ty její boty..

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. července 2021 18:24
Offline Sweet Potato
Avatar
34828 příspěvků moje polička 03. července 2021 08:41

Dadoo Ještě jsem včerejší díl neviděla.

Nakazily jste mne tady. A mrzí mne, že jsem k tomu přišla až tak pozdě.