Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. prosince 2020 19:54

A to byste nevěřily, já ten film dneska prošvihla..

Úplně jsem na něj zapomněla a šli jsme ven.. Bych se picla. Tak se na to těším a pak to úplně zazdim

Naštěstí to opakuji 29. A 30. 12. Ráno asi v 7,30.

Tak snad nezaspim

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 00:08

Dadoo Děkuji za info  Na ivysílání je to dostupné do 26.12.

Offline clothilde
Avatar
1781 příspěvků moje polička 02. ledna 2021 11:11

na i-vysilani je dokument Christina Dior - elegance ztraceneho raje

Offline Linda
Avatar
73 příspěvků moje polička 02. ledna 2021 13:01

Viděla jsem ho před Silvestrem

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 02. ledna 2021 13:39

Na ČT2 Madame Sans-Gène.

Sofia Loren a Robert Hossein

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 17:09

Koukali jste na Boženu? Jak se vám to líbilo? 

Mne tedy moc! Hájek skvělý a Kamenikova mě úplně nadchla.

Snad to další díly nezkazí. 

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 22:29

Prave ted - Samotari, La Casa Blu, totalni nostalgie. Zase bych se do te doby i do toho baru na chvilku vratila...

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 00:36

Dadoo já si pořád myslela, že kameníková je ester geislerová došlo mi to až včera. Těším se na další díly.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:13
Reakce na Dadoo:

Koukali jste na Boženu? Jak se vám to líbilo? 

Mne tedy moc! Hájek skvělý a Kamenikova mě úplně nadchla.

Snad to další díly nezkazí. 

​Zahlídla jsem kousek 2. dílu a rychle pryč! Zvolený typy mi vůbec neodpovídaly (tedy mojí představě) a ateliérový interiéry mě rovněž nenadchly.

Ještě štěstí, že jsem zůstala ušetřená - jak jsem se někde dočetla - rychlýho sexu v průjezdu nebo kde, to by mě už rovnou zabilo

Kameníkovou bych obsadila leda tak jako služku v domácnosti Němcových na kultivovanou a zároveň přitažlivou Boženu podle mě absolutně nemá. Taková chudinka... Na Geislerovou čekat nebudu radši vůbec, to už může bejt jenom horší, sorry

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:30

barbucha hodně příkry soud na to, žes to neviděla.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:37

Dadoo 

To máš pravdu, ale mam zkušenost že mi krátkej náhled stačí, no. Jako za čtvrt hodiny snad poznám, zač je toho loket (a jestli se mi to bude líbit nebo ne).

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:44

barbucha tak dopředu bylo avizované, že ten seriál nebude Boženu stavět na žádný piedestal, ale chce ji ukáže takovou, jaká opravdu byla. Svá, divoká, tvrdohlava i velmi sexuální.

Kamenikova ji hrála naprosto skvěle. Dala ji křehkost i vášeň. 

Mimořádně povedené. 

Němcová prostě možná byla národní symbol, před kterým bys ráda, aby se chodilo po špičkách, ale především to byla ženská. A prožila dost bouřlivý život. 

Recenze skvělé a hlavně diváci nadšení. Kromě pár hysterickych matek, které vyděsilo, že národní symbol souloži a kvůli tomu musely dětem zakrývat oči.

Jen má spoustu lidí prý strach, jestli bude Geislerová aspoň tak dobrá, jako Kamenikova. 

Ja ji doteď nijak zvlášť neregistrovala, ale jako Božena mě nadchla. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:49

Zato první díl nového seriálu Hlava meduzy.. 

Čvanča jako drsná kriminalistka.. Tomu já říkám děs! 

Byla hrozná, nevěřila jsem ji ani slovo. Jak se pořád tvářila jak nejkrutejsi policajtka a přitom tetina

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. ledna 2021 22:57

Dadoo já teda nijak nadšená nejsem, ale ani zklamaná. Kameníková mě každopádně pozitivně překvapila, měla jsem jí zařazenou do jiných rolí.

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 23:05

Dadoo mě Kameníková až tak nenadchla, vidím v ní pořád takového drzého fracka, ale nijak zásadně mi taky nevadí a seriál se mi zatím líbí. Hodnocení od barbucha je teda poněkud tetinovské. 

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 23:10

barbucha to jsou ale radikální hodnocení, jako bys Bozenu znala osobně :)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 23:10

Pinot Noir mě asi nadchla hlavně proto, protože jsem ji nikde zatím pořádně hrát neviděla a z těch záblesku v bulváru jsem ji pocitově měla za poněkud drzeho protekcniho fracka. Mea culpa.

A tady ukázala, že hrát fakt umí. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 12. ledna 2021 23:56
Reakce na Dadoo:

Němcová prostě možná byla národní symbol, před kterým bys ráda, aby se chodilo po špičkách, 

​Tak to teda vůbec ne

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 00:02
Reakce na Tulipe:

barbucha to jsou ale radikální hodnocení, jako bys Bozenu znala osobně :)

​Hele mě Božena baví odjakživa a hodně jsem se jí věnovala nejen jako spisovatelce, ale i jako tetině je to prostě moje oblíbená persona a hobby, tak mám fakt někdy pocit, že ji skoro znám... a neříkám že můj pocit z ní je ten jedinej správnej, ale prostě je úplně jinej než mi ukázala ta televizní inscenace. Snad je to ještě dovolený

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 10:14

Dadoo Mám z Medúzy stejný pocit. Někde v půlce jsem si říkala, že nejsem povinna to dokoukat, ale přemohla jsem se a měla jsem si raději číst. Čvančarová byla děsná, ta stylizace...  , ale celkově mi to přišlo špatný, celý.