Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 14. února 2021 20:55

Bowle Já jsem před ním jednou bohužel seděla v autobuse do Brna, když ještě hrál ve Zlíně, a z jeho řečí o divadle mi bylo zle. Herec je to schopný, přeju mu, že prorazil, ale jinak...

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 14. února 2021 21:23

Musím říct, že první díl byl hodně rozpačitý, ale s každým dílem je to lepší a lepší.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. února 2021 22:13

A koukáte někdo na Kukačky? 

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 14. února 2021 22:33

Dadoo zatím ne, ale asi před půl hodinou jsem si je "hodila do nahrávek", máme nějakou tu IP TV, kde můžu koukat zpětně, že se začnu dívat. Stojí to za to?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. února 2021 23:02

Dadoo já koukám. Je to hodně zajímavé téma, vždycky mě to trochu semele, asi proto, že mám malé děti. Ale od posledního dílu mám pocit, že vím, jak to dopadne, tak jsem zvědavá, jestli jsem se trefila.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. února 2021 23:05

Pinot Noir já myslím, že jo. Námět je hodně zajímavý a hodně citlivý. Exceluje tam Sabina Remundova a mně se strašně líbí Marta Danzingerova. Vůbec celé to obsazení je super.

Zatím mi to přijde dost dobře zpracováno. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 14. února 2021 23:11

Dadoo tak to se těším, díky! Jak se mi zase poštěstí těch deset minut, kdy bude jeden ve školce a druhý spát, začnu koukat

Offline Catherinne
Avatar
9837 příspěvků moje polička 15. února 2021 00:20

Dadoo Pinot Noir 

Mně se kukačky líbí moc. Žeru Remundu jak má strašně podobný gesta obličeje a hlas po mamince.  

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 15. února 2021 18:31

Bowle pridavam do statistiky i seba ; )) Kriminalka, stara Praha, Langmajer...must watch!

Online Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 15. února 2021 18:47

Dadoo Na Kukačky koukám, zajímavé téma, ale moc nechápu to roztažení do 13 dílů. Občas je ve scénáři nějaká blbost, ale celkově fajn. Obsazení je super, to fakt typově zvolili skvěle. Ta Marta Dancingerová se mi taky líbí, je dost výrazná, má takovou zvláštní dikci, originální tvář konečně. Jdu si pustit poslední díl  :)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. února 2021 20:08

Tulipe souhlasím, taky mi těch 13 dílů přijde moc.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 15. února 2021 20:23

Tulipe přesně tak. Taky mi těch 13 dílů přijde zbytečné moc. Dalo by se to dost zkrátit.

Na druhou stranu ale děj plyne klidně a pozvolna. Asi tak, jak by to bylo ve skutečnosti.

A přitom mě i ten klidný tok pořád baví. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. února 2021 09:37

Úplnou náhodou jsem před nějakou dobou zachytila asi 2. nebo 3. díl nějakého slovenského seriálu na Ct1. 

Dávají ho v sobotu ráno a ještě někdy odpoledne. Hniezdo se to jmenuje.

Od té doby na to koukám a vůbec mi to nepřijde špatné. 

Několik rodin, dobře situovaných, které řeší své problémy. Gamblerstvi, adopci, nevěru. Aj. 

Primárně jsem na to zůstala koukat kvůli slovenštině, bylo to super úplně! Milujem slovenčinu!

Offline dorota
Avatar
849 příspěvků moje polička 20. února 2021 10:41

Dadoo Serial Hniezdo sa mi velmi pacil. S. Norisova hra velmi dobre. Super, ze ho davaju aj v ceskej televizii. Zo slovenskych serialov odporucam tiez serial Tajne zivoty.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. února 2021 10:53

dorota mě tedy dost překvapil ten úplně blbý vysílací čas. Sobota ráno a jeden ten v týdnu odpoledne.

Tohle měli dávat večer. Místo těch věcných opakování. Teď např zase Hrisni lidé. Už asi po 125.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 20. února 2021 13:35

Dadoo dorota Hniezdo už jsem dokoukala celé, líbilo se mi moc, Tajné životy také mohu doporučit. Oboje osvěžující - českými kriminálkami by se už dala zastavit řeka!

Kukačky se mi líbí, ale působí to na mě dost depresivně (představa, že  něco takového řeším já) - říkám si, jak to dopadne, vždyť tohle prostě NEMŮŽE dopadnout tak nějak dobře, bez velkých následků na všechny zúčastněné!?

Offline notna
Avatar
6534 příspěvků moje polička 20. února 2021 14:08
Reakce na Jitka77:

Bowle Já jsem před ním jednou bohužel seděla v autobuse do Brna, když ještě hrál ve Zlíně, a z jeho řečí o divadle mi bylo zle. Herec je to schopný, přeju mu, že prorazil, ale jinak...

​A co říkal, že tě to znechutilo? Dřív jsem si totiž zákulisí divadla dost idealizovala. Asi podle rozhovorů stou starou gardou herců, kteří divadlem žili , obdivovali starší generaci a tak. A pak potkala pár současníků, kteří to mají dost na háku a docela koukala.

Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 20. února 2021 14:17

notna Tak jako pitvořivě parodoval tu starou gardu (seděla a s ním další herečka, její jméno mi už vypadlo) a já jsem je prostě měla ráda... nehledě na to, že poslouchat, jaké zvuky dělá pohybující se zubní protéza, to není něco, co bych v hromadné dopravě vyhledávala.

Offline notna
Avatar
6534 příspěvků moje polička 20. února 2021 16:52

Jitka77 chápu.

Offline Aranel
Avatar
4506 příspěvků moje polička 22. února 2021 11:31

Taky koukám na Kukačky, teda ze záznamu, a souhlasím se všemi komentáři. Já miluju Marka Adamczyka, už od Dabing Street, je to děsně můj typ chlapa! A Marta Dancingerová je moc dobrá, nevím, proč jsem ji ještě neviděla nikde hrát.

Hniezdo chválila maminka i babička, ale s výhradami k tomu nepochopitelnýmu vysílacímu času. dorota Tajné životy je ten seriál z azyláku, se Zuzanou Mauréry? To se mi taky dost líbilo.