design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 28. května 2021 13:46

0zero7 No máš to krásné, mně od začátku přišel ten byt hrozne zajímavej, kvůli tomu balkonu a byla jsem zvědavá, jak se ti to vyvrbi. Můžeš serealizovat u nás. Já jsem vybrala umístění a vnitřní dispozice domu a dál je mi to úplně šumak, nějaký střešní krytiny, podbití a podobný blbiny. Já se v životě nikomu nepodívala na dům a neřekla ,,Hmm bezvadný tašky,,. Vůbec. Ono to taky podle toho bude všechno vypadat:-D

Offline Garfie
Avatar
24026 příspěvků moje polička 28. května 2021 14:37

0zero7 To je super, já jsem cítila, že jsi z toho stěhování trochu smutná a chtěla jsem tě nějak potěšit, jenomže jsem neměla jak, protože jsem to cítila stejně!  Tak jsem ráda, že jsme teď obě s tvým bydlením spokojené!! 

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 28. května 2021 14:41

0zero7 prostě souhlasím se vším, co bylo řečeno :-)

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 28. května 2021 19:48

Dadoo dekuju! Uka pak kuchyn, urcite nejsem sama zvedava! Mas uz pracovni desku?

betsey Diky! Na balkone jsem schopna usnou pri pauze na obed, na slunicku haha. Uvidime obyvak?

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 28. května 2021 19:50

Karja jasna, posli fotky jak to bude a napis co chces to dame! a dik, ja jsem vedela, kdyz jsem ten byt videla pred rekonstrukci, hnusnej celkem, s kobercem atd, ze to je ONO. 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 28. května 2021 19:51

Garfie Ja taky!!! Jsi mila moc, dik btw co vase Japonsko? Ja ted nestiham kvuli praci cist vsechny vlakna... tak nic nevim. Kamaradka doufa, ze se presune v Srpnu, no nevim... chce tam do skoly plus ucit. 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 28. května 2021 20:00
Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 28. května 2021 20:04

0zero7 Hele já jsem z toho měla přesně pocity jak Garfie . Ten byt mi přišel tak zvláštni, prostě úplně jinej než ten předchozí útulnej, ale zároveň i s potenciálem. Tak jsem ráda, že jsi to takhle zúročila a je to super;-). 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. května 2021 20:34

0zero7 jj, desku už mám, dokonce jsem už koupila v Ikee úchytky.

Teď mi kamarád na poslední návštěvě dodělat odpady a muze se dokončit podlaha v koupelně.

Ja teď musím koupit Luxol na podlahy. Natru podlahu nahoře Luxolem, aby byla hezčí barva a pak ji nalakuju.

Jsou tady skvělé Barvy-laky, tak mi tam určitě doporučí, jaký lak na podlahu bude nejlepší.

A pak začnu něčím natírat kuchyň.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 29. května 2021 07:24

0zero7 no neviem ci v prípade nášej obývačky je o co stáť. Robili to dvaja ľudia bez vkusu ale.tak.vyfotim.pre.tu.srandu

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 29. května 2021 13:03

0zero7 tak tu je. Stolík pod lampu príde v pondelok, toto je provizorium

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 29. května 2021 14:37

betsey Vždyť je to hezké, moc se mi líbí ten regál na knihy. Je to malý obývák, navíc tam nemůžete mít s malýma dětma nějak moc krámu, takže za mě dobrý. Možná nějaký koberec jako má Ozero by tomu ještě pomohl a vlastně já mám ráda i záclony, přijde mi to takové upravenější. Ale mám je ráda na pohled, na užívání ani ne:-D

Offline Garfie
Avatar
24026 příspěvků moje polička 29. května 2021 14:49

0zero7 Pořád nic, já teď zjistila (protože pořád visím na nějakých expat debatách), že se tam udílí víza, takže jsme volali na velvyslanectví a oni že jo, ale musí to vyjednat firma u japonského ministerstva, které pak zatlačí na místní velvyslanectví. Takže to mužova firma zkusila a fiasko. :-( Prý je to téměř nemožné, rozhodně žádná závislá víza a odhady expatů jsou na příští jaro. V Japonsku se covid teprve rozjíždí a očkování minimální. Jinak kamarádka by možná měla šanci, protože profesorská víza se prý udílí, pokud univerzita sdělí, že daný předmět nemá kdo učit a potřebují zahraniční sílu. 

betsey Co blbneš, vždyť je to super, jediný co se mi moc nelíbí je ten koberec(?) uprostřed, ale zase si dovedu představit, že v reálu může vypadat líp. Myslím tím barevně, klidně bych tam dala něco extravagantnějšího....

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 29. května 2021 15:03

Karja Garfie koberec sa nepáči ani mne a mam chuť ho vymeniť. Bol to chybný nákup, boli sme kupovať koberce aj s Alicou a ta sa zrovna pokúšala odniesť si z obchodu nejaký detský koberec s princeznou, tak som mužovi kyvla na prvý koberec, na ktorý ukázal. A potom som to doma ľutovala

Offline Karja
Avatar
36004 příspěvků moje polička 29. května 2021 15:29

betsey To chápu, nákupy s dětma.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 29. května 2021 18:12

betsey mate to moc hezky, jediny co by mi vadilo jsou ty oddeleny tycky na zavesy, to je divny:-)

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 29. května 2021 18:17

viktorka_od splavu co ti poviem, riešenie môjho chlapa ale to mi zrovna nevadí 

Offline Len
Avatar
2240 příspěvků moje polička 29. května 2021 18:22

betsey Mě vyloženě ruší jen ty stažený žaluzie přes den, kdyby to bylo vyfocené s vytaženými, tak je dojem mnohem, mnohem lepší. Koberec už ti tady zdrbli.Ten regál je fajn, dala bych nahoru nějaký kytky. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 29. května 2021 18:24

betsey jo to mi bylo jasny

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 29. května 2021 18:38

Len musela som to vyfotit so zatiahnutymi žalúziami, bo s vytiahnutymi to bol len jeden svetlý fľak