design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline andulka01
Avatar
10690 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:35

Sweet Potato Taky díky že ses zeptala.

Asi vyrůst ani nechci, umřu jako bordelář. Potřebuju mít furt nachystaný prkýnko s čistým velkým nožem. Venku je vždycky sůl, pepř, olivový olej, základní čaj, čerstvé bylinky, pytlík s rajčaty, šťáva. Co nevidím, neexistuje.

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:37

viktorka_od splavu Tak tu poznámku o úklidu jsem úplně přehlídla!  Ta lednice mi teda vůbec nevadí, ale já na pořádek extra nejsem. Já mám ráda jakoby ten pocit, že třeba vytru a mám pocit že čistoty, prostě jak kdybych si uklidila něco v sobě. Ale stačí mi jen jedna místnost k tomuto uspokojení:-D. 

MaeGandal Teda tam by mi hodně, ale hodně vadilbtenndrez na druhý straně od plotýnky. Ten druhej odkaz bohužel taky nevidím. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 21:51

Karja jo, ten pocit je fajn a právě se mi snadno navozuje v takovým přehledným snadno skliditelným místě:-) kór v té kuchyni když mám fobii z bacilů, představa že klepu maso vedle krabičky s čajem to by mě mrsklo (i když na tom samozřejmě nevidím vůbec nic špatnýho, jen by mi to nevyhovovalo). a takové ty krásně zabydlené interiéry andulka01 se mi moc líbí, ale jednak bych to neuměla tak esteticky ale hlavně bych v tom nevydržela každodenně, líbí se mi to napohled nebo na návštěvu

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 22:01

viktorka_od splavu Ty máš fobií z bacilu? Tak to já vůbec, já to právě mrskam maso vedle kafe  A to přitom máte kočky doma! 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 22:01

tak pro ty, co neviděly indukci, nový pokus

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 22:02

viktorka_od splavu my to ani nemáme útulně zabydlený, ale pořád se tam vyskytují věci, co nějak nemají místo. 

Online Garfie
Avatar
23931 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 22:04

 MaeGandal Tak to je super!

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 22:08

MaeGandal Ty jo hustý! A čím je ta prostřední plotýnka jiná? Jen tvarem? 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 22:19

Karja ta oválná je ovládání

a koukám, že jiná firma má šestiúhelníky

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 22:28

MaeGandal Aha, to jsem jelimán, mně to nějak splynulo s tím, jak se tu řešilo, že čtyři plotýnky jsou malo;)

Offline andulka01
Avatar
10690 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 22:47

MaeGandal chemická kuchyně je boží

Teda indukce mě moc neoslovuje, ráda vařím ve velmi různorodém nádobí, měď, litina, smalt, ocel, nové i historické. Nerada bych půl z oblíbených hrnců odstavila.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 23:06

andulka01 nevim jak med ale to ostatni na indukci jde. zkouska magnetkou funguje:-) mne vyhovuje jak jinak-snadny uklidEvaeva jo to misto.. to je zasadni, taky mi vznikaji bezprizorni hromadky:-) Karja kocky jsou cistotny!  (a hnuj je cista spina:-))

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. dubna 2021 23:11

viktorka_od splavu já jsem obecně marná na úklid těch různých drobností, taky máme zakrámované všechny vodorovné plochy. Radši udělám generální úklid než každý den uklízet dvacet drobností.

Offline Pinot Noir
Avatar
24455 příspěvků moje polička 08. dubna 2021 23:45

Candance máme podlahu terasy ze dřeva massaranduba, jsme spokojeni. Velmi tvrdé, jen tak ho nepoškrábeš. Každých pár let ho natřeme olejem, jinak to žádnou péči nepotřebuje. Je to příjemné, přírodní, pro psa určitě lepší než dlažba. Máme ji zastřešenou, ale na jih, takže část dne svítí slunce i na kus té podlahy. Je horká, ale bosou nohou přejdeš. Stejně orientovanou dlážděnou terasu u bytu, který je v sousedství, za slunka bosou nohou nedáš. Podlahy z místního dřeva jsou asi stylovější, ale u nás vyhrála exotika tou trvanlivostí.

Offline Janulik03
Avatar
16691 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 06:56

MaeGandal no a ja nevidim stale nic

Offline Candance
Avatar
5348 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 07:48

Pinot Noir myse nakonec rozhodli pro dlazbu ulozenou v travniku, dal bude trava a stejna dlazba bude i na schodech a zdi. Uz by tam toho bylo moc

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 08:15

Candance tjo a ten pes vam teda zustane?

Online Garfie
Avatar
23931 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 08:53

Janulik03 To je vtipný, já to teda včera viděla, ale dnes už taky ne. Jeden z těch obrázků teda vidím na mobilu, ale v PC nic. 

Offline Candance
Avatar
5348 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 09:05

viktorka_od splavu myslis tam nebo vam? zustane nam - uz jsem si zvykla a vyuzivam ho jako duvod zdrhnout z domu. Zustane i tam. Toto je jen mala terasa vedle zimni zahrady, dal bude mit k dispozici celou zahradu a na material jsem se ptala spis z obav, ze to drevo poskrabe a pravdepodobneji rozhryze :(

Online Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 17:27

...teď jsem v jedné otevřené polici kde má muž "výstavku upomínkových předmětů" utírala prach počítám tak po dvou letech poprvé

​na ja teprv ted, po 5 letech pouzivani, zjistila, ze nase trouba ma dvojite sklo, ktere jde oddelat a umyt zevnitr ta naprskana mastnota. Ale kdyby nebyla korona, necumela jsem porad doma a nezacalo me rozcilovat kazde smitko, tak na to neprijdu nikdy.