design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 29. května 2019 22:54

Tak nakonec takhle:

Offline RoSa
Avatar
8241 příspěvků moje polička 29. května 2019 23:03

rasaNori

ten kout vedle okna by byl na postel výbornej (jak už zmínila i Garfie )

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 29. května 2019 23:20

RoSa nebyl, je v nem chladno od zdi a dite spi vecne odkopane. Ja ji tam udelam nejaky kutloch:) 

Offline RoSa
Avatar
8241 příspěvků moje polička 29. května 2019 23:28

rasaNori aha... no tak nějakou zašívárnu, to bude fajn!

Offline Samantha
Avatar
1787 příspěvků moje polička 30. května 2019 11:53
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:35

https://www.novinky.cz/bydleni/506293-slevila-ze-svych-predstav-i-tak-je-uzivatelka-maleho-bytu-spokojena.html

Rekonstrukce mi přijde ok, jsou tam věci, co se mi líbí a některé zas míň, co mě ale zarazilo, je to, že obyvatelka má malého syna a čeká druhé dítě. Nikde ani stopa po dětském koutku, samozřejmě nemusí se tam všude válet hračky, ale tak aspoň postel pro dítě. Připadá mi to, jako by někdo narychlo vygeneroval text k reklamní propagaci studia, ale ani se nezamyslel, jestli do má nějakou logiku..  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:48

bram já ten text vůbec nechápu, mohl byste mi to někdo vysvětlit? Architekt ji přizval k projektování jeho bytu a v bytě bude "prostor i pro majitele bytu", pani tam bude bydlet sama se synem a přitom čeká druhý dítě...nějak jsem to vůbec nepochopila

Byt s východo-západní orientací v bytovém domě v Brně nabídl paní Gabriele vítanou změnu. Ženu, která vystudovala Katedru environmentálních studií Masarykovy univerzity v Brně, od původního záměru obývat přírodní byt odradil architekt, který ji mohl přizvat k projektování vlastního bytu.

Paní Gabriela má do důchodu ještě daleko. Proto hledala bydlení v dobré dopravní dostupnosti v blízkosti centra města.

A tak jí padl do oka menší byt o rozloze 51 m2, ve kterém bude mít dostatek prostoru pro sebe, své aktivity i pro majitele bytu. Tím spíše, že majitelem bytu je sám architekt. Byt navíc disponuje betonovým dvorkem, do kterého lze umístit dotovaný kompostér.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:51

Potrefenáhusa fakt to vypada na nahodny generator textu, navic se tam pise o tretim pokoji pro hosty, ktery na planku jaksi postradam, vidim jen 2 mistnosti:-) a ten zaver o polstarich ve mne vyvolava dojem ze je to spis nejaky april:))

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:56

Potrefenáhusa viktorka_od splavu přesně!! nad tím vším jsem se pozastavila, ale nechtělo se mi to všechno kopírovat do příspěvku :))

Ale od té doby, co se moje kamarádka byla fotografovat jako dekorativní doplněk do časopisu o bydlení a v článku se o ní psalo jako o studentce přírodovědy, která zdědila na smíchově byt po babičce a moderně si ho zrekonstruovala, nedělám si iluze o pravdivosti těchto článků.

Offline andulka01
Avatar
10725 příspěvků moje polička 31. května 2019 09:58

bram Ten článek je jak spatlanina tří zcela rozdílných textů i bytů... naprosto jsem jej nepochopila :-) ale kdyby ten byt byl v Praze, tak by se mi sám o sobě líbil. Ovšem pouze pro mě, děti si tam teda představit nedovedu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 31. května 2019 10:01

bram

andulka01 hlavne tam na deti neni zadny misto. nelibi se mi teda ty cihly a nekolik barev dreva, jinak vyreseny to je moc pekne

Offline Sweet Potato
Avatar
34849 příspěvků moje polička 31. května 2019 10:03

rasaNori 

Děti mají toto:

https://hvezdne-stropy.cz/

Šikminy mají v pokojích taky, jsou ve dne bílé.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 31. května 2019 10:04

bram lol, to sedí 

Offline 711990
Avatar
17157 příspěvků moje polička 31. května 2019 10:07

Potrefenáhusa jezis presne...cetla jsem to trikrat a porad nechapu o cem je rec. Ale byt vypada pekne:D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 31. května 2019 10:26
Reakce na Sweet Potato:

rasaNori 

Děti mají toto:

https://hvezdne-stropy.cz/

Šikminy mají v pokojích taky, jsou ve dne bílé.

​jeee to je dobry!

Offline Sweet Potato
Avatar
34849 příspěvků moje polička 31. května 2019 10:38

viktorka_od splavu Když to bylo nové, tak si k nám vodily hotové exkurze, všichni chtěli přespávat.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 31. května 2019 10:40

Sweet Potato tyjo, to je dobrý, ta varianta bílý strop ve dne a v noci hvězdy se mi moc líbí a až budeme dítěti dělat pokoj, doufám, že si na to vzpomenu :))

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 31. května 2019 10:57

Sweet Potato to je super!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. května 2019 12:35

zrovna sem ten článek nesu. 

já jsem ho četla asi třikrát, abych se trochu orientovala, a zřejmě již "zaměstnali" toho robotického autora, jak se o tom někde psalo. tohle snad nemohl psát člověk

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. května 2019 12:37
Reakce na Sweet Potato:

rasaNori 

Děti mají toto:

https://hvezdne-stropy.cz/

Šikminy mají v pokojích taky, jsou ve dne bílé.

​tyjo, tak tohle by byl můj dětský sen! měsíc a planety bych oželela, ale ta první fotka, kde jsou jen hvězdy a kometa, to si snad nechám udělat i teď