design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. května 2019 18:46

se tak na idnes dívám na fotky nějakého jako wow bytu od architektů...dojdu ke kuchyni.

prý spotřebiče jsou hned po ruce.

kouknu na kuchyňský robot v polici napravo. ....ten můj váží asi deset kilo, možná i víc, rozhodně ho sama jen tak neunesu. abych ho mohla používat, potřebuju ho vyklápět.

jak to dělá paní či pán domu tady?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 27. května 2019 18:53

Jiná Realita má ho po ruce, a nepoužívá ho?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. května 2019 18:59

viktorka_od splavu no asi ale hlavně, že je po ruce.

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 27. května 2019 19:04

Jiná Realita Třeba s ním pan architekt nikdy nemanipuloval, tak to podcenil?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. května 2019 19:08

Jimik no ono je to celé takové divné. i ten kávovar.

jako vezmu hrnek z police, donesu kdesi do rohu, napustím kafe, zase donesu zpátky na stůl? když třeba vařím kafe pro tři lidi nebo i víc? to se jeden nachodí, když to má tak po ruce.

aneb přijde mi normální a praktické, aby vedle kávovaru byla odkládací plocha.

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 27. května 2019 19:26

Jiná Realita I ten kávovar mě zarazil, ale třeba je to jen designová výstavka?

Mě zase nabízeli takovou zvedací polici, na které si ten robot vytáhneš ze skříňky na úroveň pracovní desky, ale už při předváděčce se jim to nějak porouchalo, takže mě nepřesvědčili.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33673 příspěvků moje polička 27. května 2019 19:26

Jiná Realita třeba to tam jenom nějak nandali na to focení

já mám robota trvale na lince, nechtěla bych asi ani odnikud vyklápět

Online Potrefenáhusa
Avatar
33673 příspěvků moje polička 27. května 2019 19:28

Jimik je, ale tohle chci!!!! Kde to maj?

Online Potrefenáhusa
Avatar
33673 příspěvků moje polička 27. května 2019 19:29

Akorát by mě zajímalo, jestli to vydrží, když pak v tom ten robot vrtí těsto třeba na vánočku? 

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 27. května 2019 19:38

Potrefenáhusa Mě právě přišlo, že na šlehání bílků cajk, ale na tuhé těsto je to nestabilní. Ukazovali mi to na nějakám veletrhu, už nevím, který dovozce, ale fakt to na mě působilo dost fórově (při zvednutí to nešlo nejdřív zaaretovat a pak to zase nešlo spustit). Takže robot i v nové kuchyni zůstal na lince.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. května 2019 19:49

Potrefenáhusa taky mě to napadlo, ale pak zas v podstatě nemají místo na lince. aneb máš velký dům, kde teda asi vaříš a pečeš, když máš tolika hebel na to :) ale na lince máš jen snad metr místa. nějak mi to přijde celé nedotažené.

hlavně mi přijdou jako dost kafaři, protože i v polici nad linkou jsou podle mě různé konvice na kávu (je to vidět na jiné fotce), a potom už vůbec nechápu ten kávovar (a ten už na linku i s robotem nevejde, ten musí trvale sídlit v té odstrčené polici).

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 27. května 2019 19:57

Ten pressovar je navíc zastrčený v zásuvce, přímo v té polici, zjevně ho tam mají trvale. Navíc mají doplňování vody ze zadu, nejhorší varianta. Kvůli tomu mají tu polici i tam vysokou. Jak pracují s robotem, to teda taky nechápu....

Jimik Potrefenáhusa Něco podobného (ten výklopný systém) jsem měla v kuchyni, kterou jsem koupila s domem! Akorát to bylo na kráječ na chleba a zabíralo to celou jednu kuchyňskou skřínku!

Online Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 27. května 2019 21:34

Jiná Realita Můj sen, mít všechno schovaný :D Tu varnou konev bych šoupla vpravo a je to.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 27. května 2019 21:40

Jiná Realita Tak pokud pečou 1x měsíčně, tak si ten robot na tu linku můžou vytáhnout snadno.

Ta linka má na délku tak 2,5metru, tam bych se robota nesnažila tam dostat nastálo, protože to dle mého není dost pracovní plochy. Otázka, jestli neměli jinak udělat tu část naproti, ale to vypadá, že tam šli spíš po designu než funkčnosti. Ale zase předpokládám, že jim to vyhovuje.

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 27. května 2019 22:05

Jiná Realita my meli zname, kteri meli obrovskou plne vybavenou kuchyni, kterou nikdy nepouzivali. Snidali v male kuchyni v jine casti domu. Tady bych to ale tipla na profi foceni. To se preskladava uplne vsechno. 

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 27. května 2019 22:22

Ja mam robot v skrinke dole a vytahujem. Nejako mi na linke vadil. A ta kuchyna vyzera cerstvo dokoncena a teda myslim ze je dispozicne robena tak aby vyhovovala majitelovi. To sa blbo posudzuje kazdy to mame inak. Ja napriklad mam kuchynu pre lavaka a kamoska pre extra vysokych zas . 

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 27. května 2019 22:29

Ja nemam rada veci na lince, snazim se tam mit minimum veci. Lamicka jedni nasi znami meli podobne strasne moc kramu, proste meli vsechno, co na vareni asi existuje, taky vsechno zaskladany ve skrini a pouzivali to minimalne. Vsadila bych se, ze to muze byt pripad I teto kuchyne.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 28. května 2019 06:45

Janulik03 Já bych potřebovala kombinaci obojího a mám jen vysokou.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 28. května 2019 06:46

Karja Mně by takhle malá kuchyň nestačila ani na běžné vaření.