design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:05

Malvin smečka má několik škrabadel, ale pohovka a postel jsou asi lepší nebo co, takže jak píše potrefenáhusa, molitan leze všude

díky za tip na Jecha

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:20
Reakce na Malvin:

Z dnešní rubriky bydlení na idnesu. Moc se mi to líbí. 

​zrovna sem s tím jdu, s křížkem po funuse, tak bych se zfleku stěhovala.

Offline Malvin
Avatar
1032 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:21

Magráta On měl menší škrabadlo vždycky, ale co má to velké, tak si užívá na něm. Snad mu to vydrží. A je jasné, že smečka toho zničí víc než jednotlivec.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33712 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:41

Malvin a ještě bych dodala, že ti jednotlivci mohou být různí....

Offline Malvin
Avatar
1032 příspěvků moje polička 23. srpna 2018 13:48

Potrefenáhusa Kocour taky škrábal sedačku. Z boků a opěradel visí nitě. Hlavně si tím vynucoval moji pozornost. Jinak na škrabání se mi v posledním roce osvědčil plastový kruh, ve kterém je nahuštěný karton. První rok ho ignoroval, už jsem ho chtěla poslat dál. Pak z ničeho nic si to oblíbil. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 12:11

Jiná Realita Tak jsou lidi co voli barabiznu misto 40m bytu v Praze, cena je mirna, Vyzlovka hezka, jsou lidi kterym venkov vyhovuje.

Online brrr
Avatar
10014 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 12:28

Jiná Realita Hlavně, proč si ti lidi neuklidí než jim to příjde realiťák vyfotit?  Ta kuchyň u domu v Kozojedech

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33712 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 12:30

brrr že jo, i jak maj u linky vytahaný šuplíky

Online brrr
Avatar
10014 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 13:12

Potrefenáhusa Přesně a na lince ne hromádka, ale hromada umytého nádobí. To je jako v ceně nebo co?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 13:27

brrr aspoň,ze umyteho 

Offline Kokoska
Avatar
28285 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 14:40

Jiná Realita zahrada i interier se dá předělat, na Vyžlovce je hezky, kousek od Prahy, proč ne? V Praze jsou jen pozemky za dvojnásobek.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 14:49

Tuhle mě docela překvapil rozhovor na jednom pískovišti v Kobylisích - přišla řeč na cenu bytů. Milé dámy se podivovaly, jak může někdo v téhle oblasti dát 6 mega za větší byt a považovat to za dobrou cenu, když si prý za to tam může koupit dům...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 15:01

Kokoska 

v okrese praha východ jsou nové pozemky na venkově kolem 800 m2 za cenu kolem 3 milionů. 

na předělání tamtoho do normálního stavu byste potřebovala tak....odhaduju klidně milion, vyměnit rozvody, kdoví, jak je na tom plochá střecha (velmi nebezpečná věc), je vidět, že se jim v plátech odlupuje vnitřní omítka, což vypadá taky nebezpečně. kuchyně stará, všechna světla taky. vůbec teď neřeším vybavení, nový nábytek. jsou tam dost nízké stropy.

mít 7 milionů, tak nevím, co by mě vedlo k tomu, koupit si takovou stavbu. kdyby aspoň zahrada byla nějak krásná, udržovaná, obdělávaná, nebo by to byl dům s výhledem na vodopád nebo tak něco.

to, co jste napsala, by mi přišlo jasné, kdyby ten dům nabízeli tak za tři miliony. jinak mi to přijde jako bláznovství.

jestli je situace na trhu opravdu taková, že někdo, kdo má těch 7m, koupí tohle, tak je to fakt zoufalé.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 15:32

Jiná Realita ja a Kokoska o Vyzlovce, ty o Kozojedech Btw plocha strecha je nebezpecna jako jakakoli jina blbe udelana strecha, co nam to tady zase vesis za buliky na nos a prezentujes to jako dogma?

Jinak v Praze za 6 koupis klido i panelakovej byt, kde radsi ze strachu co se ceka nikdo zivotnost stavby nevyrkne ani septem

Offline Janulik03
Avatar
16691 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 15:45

brrr tak realitak , ktorycda taku fotku na net si proviziu nezasluzi. Ja ked som predsvala byt, tak mi zazvonil realitak, ze ide nafotit byt. Vravim zd este nemame vypratane a on ze nevadi a zacal to plieskat od boku . Poziadala som ho pred uverejnenim o poslanie foto na schvalenie. No vyslo z toho nieco podobne. Zrusila som s nim kontakt a zavolala fotografa a dali sme inzerat vsade sami za seba. 

Pokial ludia sa spolahnu ze realitak svojej pravi rozumie, tak ich nenapadne ze by urobil fotky zle. Az mozno ked uvidia svoj byt takto nafoteny si uvedomia, ze zle. Neprofesionalita!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 16:12

Mutziputzi no ale já o kozojedech. nevím, jestli se nějak blbě nenačetl ten úvodní příspěvek, ale celou dobu mluvím o tom domě "u mateřské školy, kozojedy".

a taky mě to na něj odkazuje, nechápu, kde berete vyžlovku.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 16:13

Mutziputzi a jestli myslíš, že plochá střecha u starého domu jako "problém" není skoro jistota, tak tě u toho teda nechám.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 16:26

Kokoska nevím, proč vám to hází ten první dům, když mně to ukazuje ten druhý, ale mluvím až o druhé nemovitosti v tom článku, která vypadá hodně jinak, než ta vyžlovka.

Offline Kokoska
Avatar
28285 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 18:18

Jiná Realita Už mi naskočily Kozojedy. Za dům 6+1 a pzemkem daných rozměrů je to v té lokalitě myslím normální cena. Kompletní rekonstrukci vč. zahrady odhaduju spíš na 2 miliony, jen slušná větší kuchyň vyjde tak 400 tisíc, pokud se zahrada nechá udělat na klíč, tak to levné taky nebude. Podlahy, obklady, revize topení, možná nový kotel, okna, fasáda, střecha... možná ani ty 2 nebudou dost. Ale nekupujte to, on se toho někdo rád ujme.

Jo a Kozojedy jsou od Vyžlovky a si 1 km po stejné silnici.