Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 12. října 2014 16:19
Reakce na Ayuri:

Osez Moi! je taky dobrý nápad, vlastně i ta Goutalka.

A podívám se po tom Burberrym, líbí se mi, že je bez alkoholu, přece jen je to ještě mrně s jemnou kůží.

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 12. října 2014 16:41
Reakce na náťa66:

A co Bvlgari Petits Et Mamans? Tady zrovna verze bez alkoholu... a levně!

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 12. října 2014 17:03
Reakce na náťa66:

Mně ještě napadlo něco z The Body shopu - mají hodně ovocných nebo jednodruhových vůní, ale nezdají se mi tak syntetické a ulepené jako Yves Rocher. A taky tělové spreje, ale ty jsou ve velikých butylkách. Některé ty ovocné mají 30 ml EDT, docela roztomilé titěrné balení. 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 12. října 2014 17:04
Reakce na RoSa:

Ano, ano, zrovna jsem na ni koukala.

Zase na druhou stranu přemýšlím, zda není nebezpečné dát holce do ruky celý 100 ml flakon ( chudáci rodiče, totiž)

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 12. října 2014 17:06
Reakce na Lalaith:

Taky dobrý nápad, navíc malé balení... musím se podívat.

že já to tý holce dávala a ukazovala, to by ještě určitě brala pudr a štětec, ale to mám rozum

Vždy tak závistivě kouká

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 13. října 2014 23:25

Nakonec to bude dost originální počin, jen teda vypadá jako rytíř bez jména, když má helmu.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/281056-markrabe-moravsky-v-sadre-sochar-ted-prevlekne-josta-do-bronzu/

Offline alalu
Avatar
56 příspěvků moje polička 14. října 2014 17:21

Musim sem dat,lebo vcera som sa nasmiala na mojej malej 4r. dcere,ked mi vecer ked uz mala spat krici:

"wann gehst du schlafen" "blondy"

Ja neviem kde na taketo veci chodi....od maminecky po blondinku-teraz som nevedela ze ci sa mam smiat alebo byt urazena

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 15. října 2014 11:41

Dneska máme v práci zabíjačkovej den (nelekejte se - jenom v kuchyni! zatím! ).

Pobavili mě naši kuchaři, kteří každýmu nutili co největší porce zejména prejtu - s tím, že potřebujou získat grant ke studii žlučníkovejch záchvatů...

A pak jsem potkala Vietnamce - prostě Asiata, šikmější oči už mít nemoh (choděj k nám na jídlo i "civilové"), kterej si nesl, ačkoliv v nabídce bylo i nějaký kung-pao s jasmínovou rýží, plnej tác s prdelačkou a zabijačkovým gulášem se šesti a předem už téměř slinil

Tak my chodíme na exotiku na jarní závitky, na nudle... a oni...

Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 15. října 2014 12:51
Reakce na barbucha:

To jsou paradoxy. Na MS v hokeji kuchári pripravili našim bryndzové halušky ale pojedli  ich Japonci, doteraz si to pamätám, lebo na prvý raz halušky chutia málokomu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 15. října 2014 13:19
Reakce na Afrika:

Nejde o chuť - halušky dokážou odradit spíš na první pohled

Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 15. října 2014 13:40
Reakce na barbucha:

aj na druhý

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 15. října 2014 20:24
Reakce na barbucha:

On šel taky na exotiku... 

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 15. října 2014 21:02
Reakce na Afrika:

aj na druhý

No, já si je dávám vždycky, když je příležitost... ale fakt je, že jsem se už mnohokrát stala terčem nevěřícných pohledů a nechutných komentářů. Ale je mi to, v tomhle případě, úplně jedno 

Offline Trillian
Avatar
177 příspěvků moje polička 15. října 2014 22:11
Reakce na barbucha:

Tak u nás je príležitosť stále od začiatku mája do konca októbra.  Pravú bryndzu však už kúpite len na salaši, alebo si ju môžete doma spraviť z ovčieho syra, kolegyne si tak robia. Keďže bryndzové halušky konzumujem každú chvíľu, už si ani neviem predstaviť, že na niekoho môžu pôsobiť odpudzujúco. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 15. října 2014 22:17
Reakce na Trillian:

Na salaš mám daleko  ale předpokládám, že kuchař v hospodě nějakej zdroj má. Jinak ty komentáře občas znějí ve smyslu jako že to už někdo jedl... ale se mnou to ani nehne, protože prostě vím, co je dobrý 

Offline Trillian
Avatar
177 příspěvků moje polička 15. října 2014 22:46
Reakce na barbucha:

Ja mám dva salaše po ceste do práce, a sem tam sa stavil valach na pivo, keď išiel okolo, a doniesol žinčicu. Ale asi mu už na to prišli, lebo dávno nebol. Pritom žinčicu kedysi dávali na salaši zadarmo, ale dnes máme tvrdý kapitalizmus, tak jeden salaš predáva liter za 1,60 € a druhý za 1€, čo je dosť dobrý rozdiel. A v meste v obchode je cena dvojnásobná a nestojí za fajku dymu.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 16. října 2014 20:42

To si tak vybaluju nákup, který právě dovezl Funitel...když v tom vytáhnu z tašky nitě na overlock. Ptám se tedy, co to má jako být, načež Funitel zrudne, zhroutí se nad dřez a začne si nadávat.

Nitě jsou totiž doplněk k vánočnímu dárku, který tedy ani letos nebude překvapení...

(A teď už si budu šít i tričkááá, chachacháááá. )

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 17. října 2014 16:18

Já jsem si nedávno na náměstí dala v rámci nějakých slavností halušky se zelím. To zelí bylo tak kyselý, že jsem měla dost problém to sníst a to si běžně kupuju kysané zelí. Zlaté halušky s bryndzou.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 17. října 2014 17:06
Reakce na Ronna:

V létě na Slovensku jsem si dala halušky ve zvláštní trojkombinaci: jedna hromádka s brynzou, druhá se zelím a třetí s bramborami (to bylo hodně zvláštní, brambory studené a takové to bylo celé nijaké, to jsem nesnědla). Nejlepší byla samozřejmě brynza.

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 21. října 2014 20:04

No, ne přímo rozesmálo, ale celkem pobavilo. Na ZDF prováděli průzkum, jak je to s tím vracením zboží u obchodníků (páč tu možnost teď nabízejí skoro všichni: "vrácení peněz když nebudete spokojeni" atd. atd.).

I najali studentku... která šla tu do drogerie s pomalu  vypotřebovaným pracím gelem páč jí nevoní... tu do sámošky s napůl sežraným salámem že jí nechutná... do optiky s drahejma dioptrickýma brejlema že se jí už nelíběj... a všude jí všecko vzali zpátky (a vyplatili původní cenu)!

Tak jsem si tak představila, co by se asi dělo u nás. Vlastně ta představa ani tak zábavná nebyla...