databáze 145500 vůní od 9615 značek a 1831 parfumérů

Lacoste Pour Femme (Eau de Parfum) Lacoste

Lacoste Pour Femme (Eau de Parfum)
značka: Lacoste
parfumér: Cresp, Olivier
rok: 2003
určení: pro ženy
hlava: jamajský pepř, fialová frézie
srdce: heliotropin, íránský jasmín, ibišek, bulharská růže, semeno ibišku pižmového
základ: himálajský cedr, sametové tóny, santal, kadidlo
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
Dalia (04.2.2022 )

Pro můj nos zvláštní a těžko popsatelná vůně. Cítím něžnou nasládlost frézie s lehounkým pepřovým popraškem, který je však tak jemný, že vůbec neštípe a nedráždí. Pouze dodává příjemný punc pikantnosti. Cítím také měkkou ibiškovou pižmovost a velmi decentní dřevitost. Jako celek je pro mě Lacoste pour Femme vůní čistoty, lehkosti, uvolněné elegance a klidu.

Avatar
jerry (15.1.2015 )

Zpočátku kytky – frézie a slabá růže jsou krásně rozpoznatelné. Pak se vloudil takový zvlátní podtón – jako něco větrového nebo ledového, ale veskrze příjemného. Santal ani kadidlo, což nejsou v žádném případě mí favoriti, vůbec nejsou cítit. Není to řádná sladká květinovka, ale vůně čistoty, tělová, univerzálně použitelná, s dobrou výdrží, neobtěžující.....no prostě moje srdcovka, ke které se průběžně vracím.

Reformulace 2012 – lihový začátek přešel do tónu značně připomínajícího slabé hašlerky. Následující atak pepře s pižmem „hašlerky“ trochu utlumil, zato se mi ale vůbec nelíbil – vůně mi přišla až místy nepříjemná. Cca po hodině konečně začala připomínat starou dobrou Lacoste pour femme, ale s větší porcí pepře a ledového pižma. Celkově vzato je řidší, postrádá jemnost a hebkost......jinak řečeno: není tak „tělová“.