Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 31. května 2020 14:12

999 ty jsou skvělý!

razorblade tísnivý proč? jsou vtipný:-) i když je to takový ten hořký humor..

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 31. května 2020 14:35

999 

Nedivila bych se! Eště mi tam chybí divák, tulící se ke kříži se selfie tyčí!

Online 999
Avatar
17546 příspěvků moje polička 31. května 2020 14:43

barbucha Dáme to Bukovskému jako tip na další obraz :-).

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 31. května 2020 19:43

999 tie obrazy mne pridu az desivo dnesne a depresivne. Taky humor ked ti horkne usmev. Urcite je zaujimave ale nechcela by som sanan pozerat casto. 

Offline dzizisketa
Avatar
7439 příspěvků moje polička 31. května 2020 19:47

U benzinky v Táboře přede mnou platil týpek v mikině s realisticky vyvedeným Žižkovým portrétem, pod nímž se skvěl verš Ktož sú boží bojovníci. Měla jsem sto chutí to zanotovat nahlas. 

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 01. června 2020 22:55

Dnes jsem nafasovala v práci auto. 

Vlezu do něj, automat sedela jsem v automatu jednou. Po hodině jsem měla spárovany telefon ( holt ajtak), nastavené bočne zrcátka a... To je tak všechno. Nepovedlo se mi ani nastavit sedadlo tak, jak bych potřebovala, nešel mi otevřít kufr. Na zkoušku jsem povyjela a zkoušela zajet, no spíš doskakat, zpátky a naznala, že to fakt nedám. 

A zavolala jsem muži, který právě dopijel první malé pivo. Long story short: 

Konec dobrý všechno dobré, princ zachránil princeznu, vše mi se svagrem nastavili, auto je v garáži. Asi si zvyknu. 

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 01. června 2020 23:11

continuity To bych do tebe neřekla ;) to bude dobry, zvyknes si! Pro většinu lidi by to asi bylo horší obráceně. Ja jsem teda dost privykla :) 

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 01. června 2020 23:22

Tulipe no já taky ne. Vlezla jsem do toho odhodlaná se nějak dopravit domu. Fakt to nešlo, všechno v elektrice, spousta chytaku:  zámek kufru na klíči je potřeba podržet, pak se sezam otevře.

Ale nakonec dobrý, chlap je spokojený, že mě zachránil, auto se mu taky pozdáva. Tak co. Dáma v nesnazích mi moc nejde, dnes se to povedlo. 

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 02. června 2020 00:43

continuity zvykneš si, já jsem si zvykla rychle. Po první reakci spojka (která samozřejmě není) - brzda, kdy se auto málem postavilo na přední kola, už to bylo dobrý :D

Klíčem neotvírám/nezamykám vůbec,stačí se dotknout kliky nebo zámku na kufru, ale každé auto to samozřejmě může mít jinak. Je fajn, že klíč můžu mít pořád v kabelce a nemusím ho vytahovat. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 02. června 2020 07:35

Naše nové auto se taky odemyká na dotyk na klice, ovšem pouze na mužův dotek! Mně to prostě nejde a můžu se u toho vzteknout. Muž vždycky chvátá zachránit mě od amoku a auto od kopanců.

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 02. června 2020 08:31

continuity a vadi ti spis ten automat, nebo ze je to auto az moc "chytre"? Na automat si zvyknes snadno, ja kdyz menim auta, tak spis brblam, kdyz musim radit. Vcera mi to zrovna chciplo na svetlech... 

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 02. června 2020 09:26

Gatita já si zvyknu, potíž byla v tom, že je příliš chytré a nikdo mi k němu nic neřekl. Když jsem auto kupovali, tak takový základní návod nám už dali při předváděčce.

Blbá informace: auto ti pojede pomalu i bez plynu, ale musíš mít motor v otáčkách, měla cenu zlata. S brzděním nemám problém, to já si levou nohu někam uklidím a je klid, spíš mám pořád cukání hlavně na semaforech něco dělat s řadící pákou

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 02. června 2020 09:28

Kokoska toto auto taky lze otevírat na klíce, ale zamyká se jiným pohybem než to naše. Ten kufr otevřít ručně šel, ale nefungovala ta hydraulika, musel se přeprat. Na klíč se hezky otevře. 

No celé zábavné, už se tomu směju, ale ten první pocit fakt nic moc. 

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 02. června 2020 09:34

Mirka tohle mi dela manzelovo auto, i kdyz mam klic u sebe a stojim s nim tesne u auta. Prijde muz a voila, auto zasteka, zavrti ocaskem a nastupujem.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. června 2020 10:04

continuity kdyz jsme pred rokem kupovali automat,byt tam sama tak s nim neodjedu,ale ted musim konstatovat,ze je perfektni.

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 02. června 2020 11:15

continuity 

To se poddá - a na automat si zvykneš rychle (posledních 15 let nejezdím ničím jiným a s manuální převodovkou a spojkou bych si už dneska neporadila - a faktem je, že až s automatem mě řízení začalo bavit, hlavně po Praze je to ideální). A levou nohu si natáhni a opři - aspoň já měla u každého auta takovou opěrnou plochu pro levou nohu.

Poslední auto je ještě pořád chytřejší než já, ale ty předchozí zas až tak chytré nebyly, takže jsem se učila pozvolně a stejně používám jen to, co potřebuju (automatické parkování jsem zatím ani nevyzkoušela), ale máme pakt o neútočení: já ho napájím a starám se, aby nevypadalo jako šmudla a ono nesvítí zbytečně kontrolkami, u kterých nevím, co znamenají

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 02. června 2020 11:35

jerry pakt o neútočení :)

mně ty nové funkce baví, ale někdy trvá, než autu začnu důvěřovat, např. adaptivní tempomat ve vyšší rychlosti, to si občas říkám, jestli to fakt ubrzdí , ale prý je to mnohem spolehlivější než lidský faktor

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 02. června 2020 11:40

jerry automaticke parkování jsme zkoušeli a neotevřela jsem dveře

Jako vybralo si tu největší díru, která na tom parkovišti byla a ještě se do ní netrefilo pořádně. Nicméně je o pěkný kus užší než to naše a má zadní kameru, takže se s tím parkuje dobře.

Na adaptívny tempomat se chystám, čekají mě dlouhé streky a na těch našich dálnicích to využiji. Když jsem se na to ptala, tak chlapům se obecně nelíbilo, že auto jezdí až příliš defenzivně. Prý to taky jde využít v zácpě, tak to by se mi líbilo moc. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 02. června 2020 12:19
Reakce na continuity:

Blbá informace: auto ti pojede pomalu i bez plynu, ale musíš mít motor v otáčkách, měla cenu zlata.

​Ja teda uz ruznymi automaty jezdila opakovane a vzdy nejakou chvili (dovolenky v US) a priznam se, ze teto informaci vubec nerozumim.. Ty auta, co jsem ridila, se proste pomalinku rozjely, pokud jsem sundala nohu z brzdy - tohle myslis? nebo jak udelam ty otacky?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 02. června 2020 12:30

Pavlena ja to taky nechapu. mne na automatu hrozne vyhovuje prave to ze jede sam aniz bych resila nejake otacky, takze se s tim suprove parkuje:-)