Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 22. října 2014 17:41
Reakce na naja:

Super, gratuluji.!

Odmenu to kazdopadne chce.!

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 22. října 2014 17:44

...spoluprace Alexandra Wanga s H+M, jsou to velmi povedene modely.!

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 22. října 2014 17:50
Reakce na Camellia:

No prosím Tě, jsem ani nevěděla, že to také existuje? Tak to použiješ pro návštěvníka řidiče.

Ještě jednou všem děkuji. Dám si trochu vína, ale později, ještě musím řídit. Ale to zhulákání se dneska konat asi nebude, jsem nějaká "přejetá", odpoledne jsem spala, asi jak to ze mne spadlo. Vyberu si to jindy.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 22. října 2014 17:51
Reakce na Miru:

Viděla jsem před chvílí povedenou reklamu, jestli to teda bylo ono, hezké šaty.

Offline andry
Avatar
2701 příspěvků moje polička 23. října 2014 01:34
Reakce na Camellia:

dobrou chuť, nealko sekt je prej docela nedobrá věc, tak schválně, zda víno bude lepší..

Offline andry
Avatar
2701 příspěvků moje polička 23. října 2014 01:35
Reakce na naja:

připojuju se s gratulací, jistě se ti hodně ulevilo.. 

Offline Camellia
Avatar
44 příspěvků moje polička 23. října 2014 11:35
Reakce na andry:

dobrou chuť, nealko sekt je prej docela nedobrá věc, tak schválně, zda víno bude lepší..

Není to úplně nechutný, ale víno to teda není. Příště budu dávat pozor 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 23. října 2014 13:17
Reakce na Camellia:

Vzhledem k tomu, že já, když kupuji víno, které neznám, koukám kolik to má procent, tak mě se to stát nemůže

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 25. října 2014 23:30

Končí letní čas! 

Offline edinka
Avatar
23 příspěvků moje polička 26. října 2014 07:24
Reakce na barbucha:

Všichni v mém okolí jásají stejně jako Ty, pro mě to znamená, že místo v pět se budu ráno budit ve čtyři a večer jsem od osmi nepoužitelná a nemožná. No jo no, na starý kolena svůj pitomej biorytmus nepředělám

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 26. října 2014 07:37

Mám taky radši letní. Vstávat do tmy mi nevadí, ale ser.. mě chodi domů z práce skoro za tmy. To taky přijdu dom a mohla bych jít hned do postele. To zase přes zimu doma nic neudělám. Všechno prospím.

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 26. října 2014 08:20
Reakce na edinka:

Presne! A s malyma detma je to taky dobry peklo! Budou vstavat ve ctyri misto v pet, ale vecer budou chodit spat normalne. A ranni tma mi taky tolik nevadi, pac na prochazky v 6 rano teda nechodim, zato ve ctyri odpoledne bych rada sla a chodim...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 26. října 2014 10:54

Uf, jediný co je na zimním čase pozitivní je ta hodina navíc.

Jinak nesnáším tmu, zimu, zimní čas, tma je pro mě pokyn  " jdi spát". Asi jsem byla v miniulém životě medvěd nebo vlastně opravdu sysel?

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 26. října 2014 11:03
Reakce na náťa66:

No právě, hodina navíc  Teda ono se to spíš vrací do normálu, nikdo nám navíc nic nedá, páč den má furt jen 24 hodin!

Tma mi nevadí, od tý doby co zavedli elektrickej proud  

Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 26. října 2014 11:05
Reakce na náťa66:

Já to mám stejně. Tma a zima je pokyn k tomu, abych se pořádně nacpala a šla se vycpat, popřípadě spát.

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 26. října 2014 11:13
Reakce na Fleur:

Já bych byla pro, aby se konečně rozhodli a zavedli jeden celoroční čas. To bych si snad i zvykla... Úspory el. energie, jak již dávno známo, jsou mizivý a žádný hospodářství nezachráněj... tak proč si každej půlrok zvykat na něco jinýho? Ono to není moc zdraví prospěšný.

Po letním čase volaj nejvíc ti záhumenkáři, kteří si s odporem odkroutěj šichtu v práci a pak spěchaj okopávat svoje erteple... tak ať si na políčko zavedou elektřinu a mně daj pokoj 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 26. října 2014 11:26
Reakce na barbucha:

Elektřina není totéž co denní světlo. To znamená, že by ti nevadila polární noc ? Já bych například přežila týden a pak zešílela, ale polární den, půl roku světlo, to bych zvládla lépe.

Ale ještě půl roku a máme tu jaro,vydržím, co se dá dělat.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 26. října 2014 11:52
Reakce na barbucha:

Já bych byla pro, aby se konečně rozhodli a zavedli jeden celoroční čas. To bych si snad i zvykla... Úspory el. energie, jak již dávno známo, jsou mizivý a žádný hospodářství nezachráněj... tak proč si každej půlrok zvykat na něco jinýho? Ono to není moc zdraví prospěšný.

Po letním čase volaj nejvíc ti záhumenkáři, kteří si s odporem odkroutěj šichtu v práci a pak spěchaj okopávat svoje erteple... tak ať si na políčko zavedou elektřinu a mně daj pokoj 

Věř mi, že na nějaký erteple jsem líná jako veš. Ale je fajn si i v zimě posedět zabalená v dece na terase a pít kafe nebo čaj s rumem a číst si něco zábavnýho. A když do toho ještě stihnu trochu sluníčka, který přes ty hadry hřeje..... to je žůůžoo. A to právě s tím posunem už nestíhám. To už máme slunce skoro za štítem protějšího domu a kdyby nechali letní čas, tak to ještě z práce stíhám a mám zhruba necelou hodinku na frišném slunci.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 26. října 2014 11:58
Reakce na náťa66:

Elektřina není totéž co denní světlo. To znamená, že by ti nevadila polární noc ? Já bych například přežila týden a pak zešílela, ale polární den, půl roku světlo, to bych zvládla lépe.

Ale ještě půl roku a máme tu jaro,vydržím, co se dá dělat.

Polární noc bych zvládla, když by byla tma celý den, tak to tak beru a jsem smířená - já bych jí normálně přechlastala, ale to slunce mě celý den přes okno bude dráždit a ve chvíli, kdy si ho můžu užít, tak akorát zaleze (viz odpověď Barbuše), tak to mi na celém zimním času vadí nejvíc

Offline barbucha blogger
Avatar
30691 příspěvků moje polička 26. října 2014 14:46
Reakce na 74SLena:

Ty nemáš ani víkendy? To bys mohla v tý dece sedět venku od svitu do mrku  Teď jsem sklízela na balkoně kytky a jsem vařená!