Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 29. června 2020 20:30

Alena_In Jeee! Ted koukam sem. Maminka se zminovala, kdyz jsem s ni telefonovala predevcirem. Ze jsi rikala ze me znas, hi. Ona si te samo taky pamatuje. To je fajn, a dik za reklamu!

andulka01 nahlas jak pojedes, mamin obchod je o ulici vejs od Miss Sophie.

Garfie a co ty? mas nejak skluz ne? haha

Zerty stranou, Olomouc je moc hezka, preju vsem prijemny vylet! Karoleena urcite bydlet v centru!! 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 29. června 2020 20:34
Reakce na Jennyfor:

Mně dnes udělalo radost odpoledne se synem, protáhl mne Karlínem, takže už vím, jak dobře se jí ve Spojce, v Mém šálku kávy výborné kafe a k dortíku ještě věneček zdarma, protože jsem milé obsluze připomínala maminku, probrali jsme se synkem všechno možné, knížky, filmy, podnikání, a trochu courali po parku a uličkách, zmrzlina byla taky.

A bylo to tak fajn, když mně ten hlavu větší fešák držel za ruku, dával pozor, abych špatně nestoupla, všude se o mne tak gentlemansky staral, dveře otvíral, ke stolu mě usazoval, je z něj už velkej chlap a mám z něj radost. 
A připadá mi jako včera, kdy jsem ho za tu malou ručičku vodila já.

Prostě krásnej den, i to počasí.

​super

Offline Garfie
Avatar
23838 příspěvků moje polička 29. června 2020 21:02

0zero7 Já tam byla nedávno, ale nepřihlásila jsem se!! Příště musííím!

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 29. června 2020 21:07

Garfie no! Mas cernej puntik jako jasna ze se prihlas! 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 29. června 2020 21:51

Tí starí páni inžinieri, tí sú úžasní.

Keď som bola na výške, tak ako jednu z brigád som predávala zdravotnícke potreby a pravidelne mi tam chodili dvaja páni, občas spolu, občas jednotlivo, kamaráti, a furt špekulovali ako z dvoch lavórov na masáž nôh vyrobiť bublinkovú pračku....

Nikdy síce nič nekúpili, ale rada na nich spomínam

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 29. června 2020 22:13
Reakce na Jennyfor:

Našla jsem tátu, jak luští křížovku. Sám od sebe. To už neudělal od té CMP. V rámci rehabilitace jsem ho nutila, někdy jsme i kus spolu dali, ale nechtěl, moc mu to nešlo. Přitom dřív byl přeborník.

A teď tam luští sám, má skoro hotovo.

A chce koupi pěnu na holení, že došla. I to je pokrok, holení taky jen s odporem dosud. Že by ta denní návštěva injekční sestřičky měla takovej dopad?

​To bude sestřičkou , ale možná jinak než myslíš. Osobní zkušenost. V čekárně sedí většinou stařík, kterej vypadá, že bez manželky se ani nehne. Já si dovnitř beru raději jen pacienta, protože okamžitě ožije a zvládne všechno sám, když tu manželku nebo dceru nemá za zadkem. Totéž často platí i o ženách, ale u těch mužů je to mnohem víc vidět.

Offline jitřenka
Avatar
671 příspěvků moje polička 30. června 2020 05:42

Renusatko - odvěký boj, doma jsou rádi obskakovaní, nerudní, protivný,  u doktorů srší vtipem a v pohodě. Jinak tě fakt lituju s rouškou, ale teď už to všichni nosily na půl žerdi a nebo se ptaly zda nevadí, když budou bez, co to zkusit, vždy můžeš použít zdravotní argument - horko a td. A pak když ji nemá pacient, proč by jsi se měla rozpakovat a mít jí ty. Zkus to, uvidíš reakci, ale dnes už ten hadr na puse nechce nikdo, teda asi jen malé promile lidí. 

Offline Zu
Avatar
2528 příspěvků moje polička 30. června 2020 08:01

bram  

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 30. června 2020 08:10

jitřenka k nám chodí spíš opravdu staří lidé a ti ji mají poctivě. To sundání je takové podvědomé, když oblečeni, tak i roušku. Pokud to ovšem zruší v MHD, tak těch pár minut u nás to nevytrhne. Uvidím, co dnes vymyslí. 

Jinak mě potěšilo, že hned první test na salmonelu u syna byl negativní. Po vyprávění v práci jsem měla obavu, že se to potáhne dlouho. Takže hurá, mohl pro vysvědčení.

Offline jitřenka
Avatar
671 příspěvků moje polička 30. června 2020 08:29

Renusatko - konec salmonely je super, mě se táhla kdysi 6 neděl, už nikdy více, byl to děs. 

No roušky uvidíš co bude, alev těch třicítkách to bude hrůza, já bych zkolabovala do půl hodiny ( nízký tlak) přeju ať to zvládáš. 

Offline Liesel
Avatar
1434 příspěvků moje polička 30. června 2020 08:32

Prvních letošních 400 km na kole, doufám, že ne posledních

Offline Aranel
Avatar
4483 příspěvků moje polička 30. června 2020 10:36

OliveOyl Zu Tak tu evidenci jsem prošvihla

Ale je to fakt, měla by se vést evidence o těch nasyslenejch konzervách a špagetách z první vlny

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. června 2020 11:32

Začaly mi růst vypadaný vlasy, teda mám zatím jen takový chmýří na koutech  ale i to je pokrok. Tak snad se mi ty rozházený hormony už uklidňujou.

Vedlejším nežádoucím efektem je tedy raketový růst chlupů na nohách

Doufám, že na fousy nedojde

Offline Liesel
Avatar
1434 příspěvků moje polička 30. června 2020 11:57
Offline Garfie
Avatar
23838 příspěvků moje polička 30. června 2020 14:04

Deja vu, syn dostal k vysvědčení ve škole dárek a pochvalu za nejvíc přečtených knih z celé třídy.... Dcera slavila stejný úspěch, jak říká tchýně-mé celoživotní dílo završeno!

Offline Mohučanka
Avatar
6389 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:20

Našla jsem klíče!!

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:23

Mohučanka Kde byly?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:27

Dnes mi bylo receno v Italii,ze jsem "bellissima"

Sice od zeny,ale i tak to potesilo obvzlast po tom co jsem celou noc ridila.

Offline Mohučanka
Avatar
6389 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:40

Sweet Potato na místě, kam dávali mí rodiče klíče od našeho domu před 30 lety našla jsem je náhodou.

Vůbec si nepamatuju, že bych je tam dávala, ani proč bych je tam dávala, když jsou od práce...Každopádně nikdo jiný je tam položit nemohl.

Offline Aranel
Avatar
4483 příspěvků moje polička 01. července 2020 10:27

Radost mi udělal workshop odlévání z betonu. Míchala jsem beton! A schnou mi tady tři květináče!! A dokázala jsem je donýst v bedničce domů a ještě i dneska můžu chodit!!! (beton je fakt těžká svině, takový ty velký květináče, co mají lidi na terasách, to prej nejlíp odlejt na místě )