Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 10:03

Kokoska Jojo, já si pamatuji, jak mě u synovců a hlavně u té první neteře překvapila jakoby ta jejich láska, pořádně bez duvodu, jak mě měli rádi nebo se na mě smáli, aniž by pořádně měli za co...Člověk fakt třeba vstane, vypadá hrozně, má i blbou náladu a to dítě je nadšený, že tě vidí:-D (to dospělí nedělají a vlastní děti taky ne). Jako to mě dostalo, to si pamatuju:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 10:17

andulka01 to je jasné. Ono jde hodně i o ten pocit, že na to není sama, kdyby něco. Že se může spolehnout i na někoho jiného než na partnera.

Offline andulka01
Avatar
10777 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 10:18

Kokoska tak to ti můžu napsat hned, že toho bohdá nebude

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 10:22

andulka01 já ti tohle věřím. Ale myslím, že za rok, jak to bude víc člověk, budeš mluvit jinak

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 10:33

Karja u nas to bylo postupny  nejstarsi manzelova vnucka strasne rvala, sotva me videla, do jejich dvou let. Az jednou musela se mnou zustat sama na hristi, tak jsme se skamaradily. A male holky od mych deti delaly totez manzelovi, Adela jeste ted vchazi k nam domu a podezirave se rozhlizi. Zajimavy, ze ani jeden z kluku podobny ciraty nedelal.

Offline Pinot Noir
Avatar
24614 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 10:54

andulka01 já ti rozumím, mě cizí děti taky neberou. Zdá se mi, že je ti tu ta "povinnost" nějak k dítěti přilnout dost tlačená, já už bych se na tvém místě rozčílila.

Bedříškovi přeju pevné zdraví. Jméno je super. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 11:00

continuity Mam podobnou kamaradku, ta tedy tu medicinu dodelala, mesic po skole si vzala spoluzaka a maji ctyri deti (zatim). V praci byla asi tri mesice a zpatky do oboru se vracet uz nikdy neplanuje. Pujdw ucit do skolky. A je spokojena. Jenom zpetne videno mohla si vybrat neco casove mene narocneho ke studiu....

Offline andulka01
Avatar
10777 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 11:05

Pinot Noir Děkuji, mám to tak, děti mě neberou a nikdy nebraly. Ale tak přece se nebudu rozčilovat na ty, se kterými o tom můžu psát a postěžovat si, pojmenovat ty obavy. Naživo moc nemám s kým. A zařídím se nakonec jak budu potřebovat, na to jsem myslím dostatečný sobec

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 11:27

Pinot Noir mně cizí děti (natož mimina) taky neberou, ale myslím, že tohle nakonec nebude tak cizí 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 11:29

Kokoska moje ségra strašně řvala na mého muže, od mimina. Poprvé s ním sama byla bez řevu asi tak deset minut ve třech letech (a nebylo to hlídání, jen se ocitli v jedné místnosti chvíli sami)

Offline Samantha
Avatar
1819 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 11:38
Reakce na Karja:

Kokoska Jojo, já si pamatuji, jak mě u synovců a hlavně u té první neteře překvapila jakoby ta jejich láska, pořádně bez duvodu, jak mě měli rádi nebo se na mě smáli, aniž by pořádně měli za co...Člověk fakt třeba vstane, vypadá hrozně, má i blbou náladu a to dítě je nadšený, že tě vidí:-D (to dospělí nedělají a vlastní děti taky ne). Jako to mě dostalo, to si pamatuju:-D

ty si mě úplně dojala

Offline Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 11:39

Kokoska Haha, taky mě napadlo, aby to nebylo jak můj táta s kočkama. Když jsme byli doma, pořád se na ně zlobil, ale pak byl přistižen, jak si je ňuchňá, když se nikdo nekouká! Ale neměla jsem odvahu to napsat, abych andulka01 nepodráždila.

Ono totiž hrozně záleží i na tom dítěti, některý jsou fajn, jiný na zabití. (taky na děti moc nejsem a dokud jsem je neměla, tak mi vysloveně lezly na nervy, ale třeba s neteřema jsem měla vztah super, hlavně teda s tou starší.)

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:01

Garfie ja treba nemam rada oba synovce, fakt me vadi, ale tam to bude ze ten starsi je total kopie svagra, a furt buzeruje nase holky, ten druhy mi az tak neva...

Offline Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:13

rasaNori Jo, podle mě navíc jakmile už máš vlastní děti, tak ti nějak nezbývá kapacita fakt milovat ty cizí (byť z rodiny). Možná proto mám lepší vztah se starší neteří, moje první dítě se narodilo až když jí bylo skoro 20! Ta druhá se sice taky narodila "před dětma", ale už ne o tolik, věkově k nim má blíž a nemám k ní tak specifický vztah, přitom je úplně v pohodě. 

Offline andulka01
Avatar
10777 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:15

Garfie se staršími už si rozumím daleko víc, pokud jim můžu něco předat, naučit, tak v pohodě. Neteř, když se soustředí, tak je s ní bezva tvoření. Mimina jako sorry, to prostě neumím a už na tom ve svém věku nebudu nic měnit.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:20

andulka01 a ono nějak hrozí, ze vám budou mimino nějak aktivně cpát? Já jsem svoje mimina půjčovat nechtěla (a nikdo se o ne teda nepral )

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:21

andulka01 vis jak, dotykat se te to bude, at chces nebo ne, ale muset ho hlidat, nebo resit tak to neni tva povinost. Ted jak se svagrova rozvadi, tak mi tchyna cpala na hlidani kluky, a to jsem rovnou rekla ze ani omylem...

Offline Samantha
Avatar
1819 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:23

rasaNori Promiň, ale mně se strašně líbí ten obrat "ani omylem".

Já si vždycky představuji, co za omyl by se mohlo stát ...

Online Kan
Avatar
7089 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:25

andulka01 Já tě chápu, udržuj si svoje hranice, já cizí děti taky nemusím, hlavě ty hlučný teda.

Offline Karja
Avatar
36047 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:38

Garfie Ty jo, tak takhle to teda vůbec nemám, já ty neteře a synovce mám hrozně ráda. Jako fakt upřímně, i se všema jejich chybama:-D. A jsou to lotři, jeden je lump, druhej je vychcanej, holky taky mají svoje, ale mám je teda hrozně ráda a hlídám je taky hrozně ráda. A i holky je mají tak moc v oblibě, přijde mi to hezký, že ty nejbližší děti, které chtějí nejvíce vyhledávat, jsou vlastně jejich příbuzný. Mi teda přijde, že ten prostor na lásku se nedá takhle ohraničit, mám svoje, tak už není místo.