Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. října 2018 15:52

andulka01 ono s detma je to v te p.deli jeste horsi, jestlize musis dojizdet a nemas tam rodinu

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 16. října 2018 16:00

viktorka_od splavu Ale zase jsou tam ty důvody - prostor, zahrada, bazén, můžou bejt venku... šťastná rodinka s labradorem u novostavby na konci vesničky. Švagrová dělá už dvanáct let taxikáře každý den třem dětem a pro ní to je styl života, umí to tak a baví ji to.
No, můj sen to nikdy nebyl a už ani nebude, vzhledem k okolnostem.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. října 2018 16:58

andulka01 Ja mám dvoch psov a nikdy som nebola šťastnejšia z miesta kde bývam než teraz a nezdá sa mi, že by nejak zvlášť trpeli. 

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 16. října 2018 17:29

paktofonika Můj pes v Praze netrpěl, ale rád tam nebyl, a to jsem ho tam měla od štěněte. Co bylo horší, časem jsem tam začala trpět já, tak následoval přesun na maloměsto - přímo něam na ves jsme si netroufli. To dojíždění (mužovo) je pakárna a teleport by byl samozřejmě lepší, ale je to daň za to, že máme dům, zahrad byť ne moc velkou a 300 metrů za námi jsou už jen louky a les.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 16. října 2018 18:46

paktofonika Tak to je ale jiná, to jsou městští mazánci :-)
Já kdybych měla psa, tak nejspíš něco jako německou dogu, vlkodava nebo možná beagla, takže nic ideálního do centra. Jsem přesvědčená o tom, že velká a rychlá plemena do města nepatří a po pravdě je mi docela líto třeba novofoundlanďáka co chodí na Výtoni.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 16. října 2018 18:49

andulka01 doga je podle mě docela ideální do města, to není rychlej pes, jen je blby, ze je jak kůň, takže se s ni blbě jezdí v MHD. 

Jinak ty coklove, když je někdo doma, tak i když můžou bejt na zahrade, tak jsou stejně nasáčkovaný doma s lidma. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. října 2018 18:57

Zina Tak práve som sa presťahovala z mesta s 50000 obyvateľmi, kde som od prvého dňa vedela, že to bola somarina sa tam presťahovať. Dom zo záhradou je super, ale to tak možno na víkend. No a hlavne, ty pracuješ z domu takže ti odpadá dochádzanie a podobné veci. andulka01 Predvčerom som stretla vlkodava, hneď som si na teba spomenula, obchádzal ma zozadu takže keď som ho zbadala dosť som sa zľakla. Bol obrovský a pani mala problém ho vôbec nasáčkovať do električky. 

 Potrefenáhusa Presne, načo záhrada keď si vystačíme s gaučom 

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 16. října 2018 19:00

Potrefenáhusa To je ale právě ono, abych mohla/chtěla mít psa, musela/chtěla bych být doma co nejdříve, protože pes je prostě koníček. Takže z práce nene jít veslovat a pak možná na pivko. Hezky domů za pejskem. A to je právě to, co asi neumím a rozhodně to na žádném zkoušet nebudu. Taky občas na poslední chvíli odjedeme někam pryč na pár dní. Do současného bytu jsem z podobných důvodů odmítla i kočku, jsme tam tak málo, že by trpěla samotou (a věř mi, být bez kočky je pro mě docela zásek, hodně mi chybí).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 16. října 2018 19:01

paktofonika abych byla spravedlivá, tak zas na gauči se nedá řvát u plotu, a to je věc, kterou malej špic dost ocení...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 16. října 2018 19:02

andulka01 já to nikomu nenutim a nikdy bych nenutila, je to fakt řehole

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. října 2018 19:04

Potrefenáhusa Ja mam souseda barzoje v 2kk s balkoneckem

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 16. října 2018 19:06

andulka01 Níhodou, vlkodav je pes mnohem víc vhodnej do města než někam, kde je plno zvěře a pořád řešíte lovení. Vlkdodav je totiž ideální kavárenskej povaleč, když je teda v kavárně dost prostoru :-D. Já vracet se do města a mít jen jednoho psa, tak to na toho vlkodava padne.

paktofonika Hele, já bych to brala i za cenu mýho ježdění, mně ten provoz a ruch a zalidněnost prostě nedělá dobře. Ale nechci to vést ve stylu, že je něco lepšího než něco jinýho, zaprvý si to nemyslím a zadruhý bych to tady se svým týmem louka a les asi nevyhrála. Jen jsem chtěla přispět názorem, že některý psi to ve městě fakt rádi nemají (a některý lidi taky ne :-D).

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 16. října 2018 19:11

Mutziputzi Barzoj .

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. října 2018 19:12

Zina No koukame si temer do oci

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 16. října 2018 19:15

Potrefenáhusa O tom žádná, já jsem jen vlastně pořád malinko překvapená že jste z města na vsi :-) A pokud to vyhovuje, gratuluju a moc přeju. Přerod Goliáše na neohroženého lovce :-) je fakt výbornej. Psi se tam musí mít jak v ráji. A s koupelnou vám držím palce, znám z dětství.

Zina Když se dožiju věku starší dámy a nebudu se stydět chodit do kaváren, vlkodava jako společníka rozhodně ocením :-)

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 16. října 2018 20:06

Potrefenáhusa Coop do 6 ... jednoho to vyděsí, v jiným vyvolá vlnu bezedný závisti 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 16. října 2018 20:28

andulka01 no jak bych to....někdy jsou ty lidi důležitější než to místo, no...

Gellnerova musíte do města!!! I vlak jednou za hodinu tu jezdí!

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 16. října 2018 20:33

Potrefenáhusa ... neštvi! 

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 17. října 2018 14:05

Potrefenáhusa No tak to je jasný :-) já to měla taky tak, jen to nedopadlo, no. Držim palce a přeju fakt všechno dobré :-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 17. října 2018 17:50

Tak, a mám to z krku!