Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 15. října 2018 14:54

Lamicka půdovky...ono to na tý fotce asi neni tak vidět, ale ty spáry jsou hodně hluboký. Chudák roomba po tom tak zoufale poskakuje...

já vždycky, když z toho něco utírám (podobnýho), tak si vzpomenu jak psala rasaNori , že jim pes vyblil na půdovky vylízanej pekáč od pečený husy....

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. října 2018 14:59
Reakce na Potrefenáhusa:

Lamicka není a bude se muset znova vyspárovat, protože je to neukliditelný (nevyluxovatelný a nevytřitelný)

 

​zrovna sem si rikala jak se tohle asi vytira..?

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 15. října 2018 16:23

Potrefenáhusa Tak taky přispěju :-) na tu podlahu ti koukám už jakou dobu a právě nevim jestli chválit a závidět. Úplně cítím jak se tam chodí (v létě) naboso, boží. Uplně přesně vím, jak se nedá uklidit, peklo. Ale asi stejně trochu závidím, vypadá to prostě skvěle.
Musím se přiznat, že z tvých fotek je mi malinko smutno, že jsem vzdala barák se zahradou. Ale jen malinko, byt v centru Phy je fajn a psy bych stejně mít nemohla tak jako tak.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 15. října 2018 16:45

Potrefenáhusa kdyby husa...byl to plny litinak oleje od smazeni langosu...dodnes je ten flek videt a to je to cca 5 let zpet?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 16. října 2018 09:44
Reakce na andulka01:


Musím se přiznat, že z tvých fotek je mi malinko smutno, že jsem vzdala barák se zahradou.

​Vodpomůže tomu, když napíšu, že dneska ráno jsme jeli do Prahy hodinu v zácpě, že místní Coop má jen do 6, což nestíháme a že k nám nejezdí Rohlík? A ještě si přimysli v zimě vymrzlou koupelnu těsně před rekonstrukcí (a zima se blíží...)

 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 16. října 2018 09:45

rasaNori auuu

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 16. října 2018 09:56

Potrefenáhusa 

My máme v části domu taky starý půdovky. Nemaj teda tolik hlubokých děr a jsou sesazený hodně k sobě. Nechali jsme je vyspárovat a zároveň přejet i povrch tmavou spárovačkou, čokoláda. Udělalo jim to ještě trochu teplejší barvu a v těch dírách to tolik neřve. A máme je něčím napenetrovaný, což fakt doporučuju, voda na tom dělá kapky, určitě to i pomáhá proti zažrání špíny. Vysáváme roombou a vytíráme mopem. Obojí v pohodě. Nejsou teda na tak exponovaném místě jako je kuchyň. Tam údržbu nezávidím.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. října 2018 12:28

já jsem tak šikovná hele

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 16. října 2018 12:30

Mutziputzi Trochu nadrápané, ne?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. října 2018 12:31

brrr vypsaná ruka!

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 16. října 2018 12:50

andulka01 Si prohlídněte některý z fotek bytu, co se Potrefenáhusa dávala, to vám od smutku odpomůže :-D.

Mutziputzi Klobouk dolů!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. října 2018 12:51

Zina Díky, svou úroveň vidím tak na druhou třídu obecný školy, ale hned se cejtim zajímavější

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. října 2018 13:23

Mutziputzi jsem to zkousela otacet vsemi smery, ale furt je to obracene!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. října 2018 13:25

viktorka_od splavu to já dosud na první pohled poznám, že nejsem vzhůru nohama jenom když je na stránce přítomen obrázek

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. října 2018 13:32
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33820 příspěvků moje polička 16. října 2018 13:33

Mutziputzi měla jsem to rok a nepoznám ani písmenko. a to jsem četla i jednoduchý věty

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 16. října 2018 13:56

Potrefenáhusa + Mutziputzi Já jsem se kdysi pokoušela o tibetštinu (původně jsem chtěla bengálštinu, ale tu pak nenaplnili) a teda nedala jsem to. Učitel byl teda běsnej - sice úžasně milej roztomilej, ale jako pedagog absolutně nulovej - a učebnici jsem neměli, ale stejně si moc nedělám iluze, že za lepších podmínek bych to dala.

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 16. října 2018 14:13
Reakce na Mutziputzi:

brrr vypsaná ruka!

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 16. října 2018 14:17

Zina Haha, já takhle chodila na amharštinu. Nějak se to vyvrbilo, že jsem tam byla sama, no stihla jsem se za těch pár měsíců naučit abecedu a pár vět (pamatuju si teda jedinou: Včera večer umřel malý chlapec.). Ale v tom byla filda super, že šlo v zásadě zkusit cokoliv. Mimochodem skončila jsem pro to, že vyhodili vyučujícího, ne že bych nechtěla pokračovat, brala jsem to smrtelně vážně (kdyby měl někdo řeči o rozmazlencích na ff, kteří neví co by a stojí daňové poplatníky plno peněz ).

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 16. října 2018 15:40

Potrefenáhusa No, popravdě, já si vodpomohla už před časem a lituju toho fakt minimálně. Zácpy do práce i domů, denně skoro dvě hodiny v autě, na vsi dva obchůdky taky do pěti. Já všechny koníčky v Pze, takže domů jsem jezdila pozdě i o víkendech pryč, zahradu jsem si vůbec neužila. Pro mě prostě škoda, no.

Máš to aspoň nějak rozumně dostupné vlakem nebo mhd, kdyby nebylo auto? A tím nemyslím dva autobusy ráno a dva odpoledne :-)

Zrovna včera jsme byli v divadle, domů šli procházkou přes Malou Stranu, stavili se v Blue Lightu a nespěchali. Musím říct, že to mě baví, tyhle možnosti. Ale je fakt, že nemám psa ani děti, takže ten barák opravdu nepotřebuji.