Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline 999
Avatar
17567 příspěvků moje polička 09. února 2018 23:20

Luna Dobře dělá :-).

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 10. února 2018 06:18
Reakce na 999:

Luna To je strašný, s tim musíš něco dělat ...

Já mám teda jednu velkou výhodu, že mně od malička sekal poklona můj otec. Taky to cpu všem svým kamarádům, kteří mají dcery, aby je chválili :-).

 

Offline Lamicka
Avatar
13352 příspěvků moje polička 10. února 2018 09:27
Reakce na 999:

Luna To je strašný, s tim musíš něco dělat ...

Já mám teda jednu velkou výhodu, že mně od malička sekal poklona můj otec. Taky to cpu všem svým kamarádům, kteří mají dcery, aby je chválili :-).

​Ted mi doslo, ze ac dceru chvalim a ucim ji dekovat za komplimenty (coz ja se musela sama naucit, prosla jsem si vsemi Luna fazemi ), tak muz ji komplimenty nesklada. Budu mu muset domluvit. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 10. února 2018 23:42
Reakce na Luna:

viktorka_od splavu No vidíš, to je pravda.  Ale zaujalo mě, že 999 poděkuje za kompliment, to je naprosto neuvěřitelné. To jsem slyšela, že prej se dělá.

​Nikdy nezapomenu, jak mě - je to už dávno, ale stejně v již pokročilé dospělosti -  doslova ohromila kolegyně, která na pochvalu šatů odvětila s milým úsměvem prosté "děkuji". 

Dřív jsme byly zvyklý spíš na (více či méně vážně míněné) pochvaly odpovídat něco ve smyslu ále, to jsou jen starý hadry/stejně mi to ňák nesedí/zdědila jsem je po tetičce... prostě to nějak zlehčit a vůbec si tu pochvalu neužít. Nějak to nebývalo normální... a v rodině už vůbec ne.

Už si ani nepamatuju na její jméno, ale ten zážitek je stále živej, a poučila jsem se 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 10. února 2018 23:48

barbucha On je to asi nějaký národní sport, shazovat se.

Moje máti kdykoliv vařila a bylo nás k jídlu víc, vždycky nesla na stůl a přesvědčovala nás, že "dneska se to moc nepovedlo, je to takový nijaký, ani neví, jestli to bude chutnat, jindy je to lepší" apod.

Vždycky, samozřejmě, čekala, že ji budou všichni ubezpečovat, že tomu tak není. Torochu s tím přestala, kdy jsme začali jídlo odstrkovat, že když je to tak mizerný, tak to radši ani jíst nebudeme apod. To ji trochu vyléčilo. Ne úplně. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 10. února 2018 23:54

Dadoo 

Jo, jednak zčásti národní sport... a potom taky, jak už tady zaznělo, chyba v rodině.

A tohle dělávala moje babička taky. My jsme ji potom ale dostali - jak otevřela pusu, tak jsme spustili: no nevim, dneska to není ono, něco tomu chybí... 

Nevim... mně se tenhle rys líbí třeba na Anglánech, ti jsou taky schopný shodit všechno (a sebe zvlášť) a jejich suchý komentáře jsou kolikrát k nezaplacení... ale tak nějak je mezi tím pořád rozdíl, nedokážu úplně specifikovat jakej 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 11. února 2018 00:02

Já úplně nevím.. Poděkovat za pochvalu šatů, jídla, to mi přijde naprosto přirozený. Ale takové ty komplimenty od chlápků, které jsou spíš flirtem až (pro útlocitné povahy) harassmentem, to se tedy spíš tvářím, že jsem přeslechla (a nad některými se pak o samotě tetelím a pýřím.. Zdá se mi, že tyhle komplimety jsou často vysloveny velmi "mimochodem" a se záměrem zjistit, zda budou či nebudou přeslechnuty.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 11. února 2018 08:57

Pavlena ja myslim ze prave na takove je vubec nejlepsi rict (suse) dekuji, a dal se tvarit neutralne. to dotycnyho jednak nemuze povzbudit a b) idealne jeste znejisti:-)

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 11. února 2018 23:26

Mně udělalo radost, že dnes k nám přijel 12letý vnuk a naladil nám novou televizi. Už nemusíme mít potupně vypsané čísla kanálů které chceme sledovat na papírku.

Jde to s námi s kopce, výhoda mít děti potažmo vnuky.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. února 2018 06:42
Reakce na 999:

Luna To je strašný, s tim musíš něco dělat ...

Já mám teda jednu velkou výhodu, že mně od malička sekal poklona můj otec. Taky to cpu všem svým kamarádům, kteří mají dcery, aby je chválili :-).

 To je skvelé.

Ja si bohužiaľ na žiadnu pochvalu od rodičov nespomínam. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 13. února 2018 14:35

Bylo to sice už včera, ale překvapilo mě a potěšilo, jak bezproblémově zvládla moje sestra kontrolní zákrok v celkové anestézii, který musela podstoupit před plánovanou operací, která ji čeká na konci tohoto měsíce. Poslední celkovou anestézii totiž absolvovala ještě jako půroční miminko a je epileptik, tak jsem byla dost napjatá, jak na ni tahle "předoperační zkouška" zapůsobí a nakonec byla hned úplná rybička, špatně jí nebylo, hlava se jí nemotala jako mě, jakoby vůbec žádnou narkózu nedostala.

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 13. února 2018 15:10

wendulka super !

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. února 2018 21:47

To mi udělalo velkou radost 

Tak kdybyste chtěly jít do divadla na něco opravdu dobrého...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. února 2018 10:21

Ledecká..

Jak ten sport nijak neprozivam, tohle bylo famózní!

Ten její šok v cíli..

Offline 999
Avatar
17567 příspěvků moje polička 17. února 2018 10:25

Dadoo Škoda, že nežije Ota Pavel, tenhle příběh by se mu hodil...:-).

Neuvěřitelná .

Online Sweet Potato
Avatar
34832 příspěvků moje polička 17. února 2018 10:29

Dadoo 

Já to ještě neviděla, jen ráno četla a úplně mne to rozklepalo.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 17. února 2018 10:31

Dadoo 

Neskutečné. Bylo vidět, že i jí to příjde neuvěřitelné. Klobouk dolů .

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 17. února 2018 10:42

cinkja O 1 setinu sekundy i s pár chybami Kdyby se jich vyvarovala, natřela by to Rakušance ještě víc! Ta její dravost a skromnost zároveň člověka v dnešní době potěší, že?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. února 2018 10:43

Ester fantazie! 

(Jenom tu Pešánovou bych do studia ke spolukomentování fakt už nikdy nezvala. Strašně nepříjemný projev.)

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 17. února 2018 10:52

Jojo, super to je