Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline andulka01
Avatar
10767 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:47

Potrefenáhusa tak teď hned určitě ne, ale hrozí, že se nabídne sám . On to s mimiňákama umí, takže po čase bude mít pocit, že jsem s tím úplně v pohodě. Těžko zvládám ty průvodní binčuse okolo - pidimisky se zbytkama kašiček, lahvičky, plastový lžičky, bryndáky, přebalování v obýváku na sedačce. Když se ségře snažím vysvětlit, že v mé domácnosti se plíny do kuchyňského odpadu nedávají, že popelnici má hned na dvoře, jsem za úplnýho vraha. Jinde ať si to dělaj jak libo, jde o ten můj prostor.

rasaNori bude se mě to týkat, s tím počítám. No jsem zvědavá.
A držím palce, ať to u vás v rodině nenadělá moc velkou paseku

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:48
Reakce na Potrefenáhusa:

andulka01 a ono nějak hrozí, ze vám budou mimino nějak aktivně cpát? Já jsem svoje mimina půjčovat nechtěla (a nikdo se o ne teda nepral )

​Ty jsi jak naši mladý - dvojčata nedali z ruky dobrejch pět let. Nechtěli! Nanejvejš nám strčili kočár a my je vozili venku, dokud to spalo... v životě jsem je nepřebalila, ani jednoho ani jednou (to mi může andulka01 závidět )! Až teprve když v těch pěti a něco šli do školky, tak je občas hlídali rodiče snachy, jednou u nich dokonce už i přespali!

Já se teda o ně taky neperu, bohatě mi stačí když je vezmu o víkendu na hřiště nebo na zmrzlinu. Vono to furt žvaní a jak maj teď vypadanou půlku zubů, tak jim nerozumim ani vorta a leze mi to na nervy. Mimina jsou lepší, takový ty pěkně voplácaný půlroční, to je aspoň roztomilý a můžeš si s nima dělat co chceš

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:50

barbucha moje řeč, mimina jsou nej :-)

andulka01 malý dite, malej bordel, věř mi!!!!!

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:53
Reakce na barbucha:

​Mimina jsou lepší, takový ty pěkně voplácaný půlroční, to je aspoň roztomilý a můžeš si s nima dělat co chceš

​A s velkou hlavou!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 12:58

barbucha tak kdyby ses chtěla realizovat s miminem, tak můžu sloužit. Klidně ho na chvíli vyměním za ty dvojčata, nabízím dva kamarády

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:02
Reakce na Potrefenáhusa:

andulka01 malý dite, malej bordel, věř mi!!!!!

​Jooale víc krámů 

Ale teda to mimino. Já s ním sedím na zemi deset minut a už koukám okolo nudou. Teď, jak tu mám všechny tři, to je mnohem větší fičák, ale nuda nehrozí

Online continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:06
Reakce na Evaeva:

​Jooale víc krámů 

To si jenom myslíš.

Offline andulka01
Avatar
10767 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:06

barbucha závidět ti nebudu, já v žádném případě na plínu nesáhnu to všichni vědí.

Potrefenáhusa hele ale vyndaný hračky, bunkry z matrací a tak mi nevadí, jen trvám na tom, abychom to před odchodem společně uklidili, né že rodiče bleskově sbalej děti (aby usnuli v kočáře/autě...) a nechaj cizí byt v rozvalinách. Tohle zkouší ségra u mámy a tak jsme měly trochu napnutý rozhovor... trošku se to zlepšilo. Na chalupě jsem loni pohrozila, že pokud najdu po jejich odjezdu jakékoli dětské vybavení mimo určený místa (maj tam na to půlku příborníku a celou skříň), tak to poletí do koše, protože co tam poprvý po nich zůstalo...
Takže shrnuto - na mimino ráda kouknu a pochválím, jak pěkně se jim povedlo a tím to pro mě hasne. A vadí mi mimiňáckej binčus v kombinaci s nepořádnými rodiči (a ne, fakt nejsem uklízecí blázen, spíš naopak)

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:06

Evaeva Jež, to na mě vždycky zkoušela segra, že mi pujde vozit, ale dá mi tu dvouletačku její...ježišmarja, tomu říkam obchod:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:08

continuity no v bytě (jako přímo v něm, ne někde ve sklepě) máme momentálně dva kočárky, židličku, košík (hrazdičku jsme teda zrušili před nedávnem) a postýlku. Kam se na to hrabou dvě koloběžky a jedny brusle kluků

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:10

Karja Já je mám taky ráda, i tu mladší pochopitelně, doufám, že to nevyznělo, že ji mám nějak na háku. Itřeba kluky od mojí sestřenice mám hrozně ráda, jsou ve věku mého syna, taky si je často brávám, ale s tou starší je prostě ten vztah takový intenzivnější, nevím jak přesně to popsat. Měla jsem na ni spoustu času, brávala jsem si ji na prázdniny a tak, ona ke mně od mala hrozně přilnula...a všechno bez mých dětí, myslím, že to prostě ten vztah nějak zintenzivnělo. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:10

Karja vození je v době spánku nebo když bdí? Bdící klidně vyměnímAle hele, dvojčatům je pět, ty se k nám věkově hodí, vezmu je s kluky na hřiště a mám pokoj.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:11

Evaeva kluci maj jen dvě kolobezky a brusle, jo

ja když se rozhlidnu po ty spousti, ve který teď sedim, tak proti tomu krabice s plinama a deka s hrazdickou byly mirnej čajíček

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:12

andulka01 tomu rozumím, že se ti nechce uklízet tisíc krámů. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:15

Potrefenáhusa hračky samozřejmě taky, ale ty nezaberou tolik místa jako ty výše zmíněné věci. Ty tady fakt přeskakujeme, i když jsou uklizené, narozdíl od hraček, prostě tu překáží naprosto všude a půlkou bytu chodím se zataženým břichem na kolmo. A to jsem ještě zapomněla na přebalovák

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:17
Reakce na 711990:

​A s velkou hlavou!

​No samozřejmě

Evaeva 

No proč ne... teď jsi měla šanci v neděli! Byli jsme na jedno v Kastrolu a pak v tom parku za ním, haranti zmizeli v křoví a já tam jen seděla a čuměla. Na jednu stranu dobrý že se zabavěj společně, ale já si dokážu představit zajímavější trávení volnýho času. Ani kniha by mi nepomohla anžto vůkol všude ječí ta omladina... tak by mě možná mimino rozptýlilo!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:19

barbucha až moc, věř mi, na hřišti se teď nudí a tolik už toho nenaspí, aby jsme to pokryli spánkem.

V křoví říkáš? Dva křováky mám taky

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:26

Garfie já takový speciální vztah s neteří a synovcem nemám. Pochopitelně je mám ráda, zajímám se o ně, ale není to nijak intenzivní. Přitom neteř je jediná holka v rodině a dcera mi chybí hodně, ale není to totéž.

Ty mám k neteři i blíž věkem, ne? Že ten vztah mohl být takový víc kamarádský. Mně neteř a synovec podle mě vnímají jako další matku v jejich okolí, která "vyžaduje" nebo schvaluje stejné věci jako jiné matky, jestli chápeš.

Online continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:28

Evaeva my máme v byte hoveboard, longboardy k tomu helmy a chrániče,  koloběžku, dvoje brusle koleckove, gitaru, dvě aktovky do školy, šicí stroj, 2x notebook. To jsou jenom věci, na které si  vzpomenu od stolu v práci. Místo hrazdičky má mladší několik dek.

Mimino má postýlku, ale velké dítě velkou postel. 

No podtrzeno secteno, když byly malinké, vesli jsme do bytu v pohodě. Teď pořád zvětšují úložné prostory a pořád to nestačí. Větší dítě má taky větší oblečení, i když ho má na kusy méně. zabere to.vic mista. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2024 13:35

continuity dobře, ale v kuchyni ti to asi nezavazí, ne? My to všechno používáme denně, helmy tu máme taky, ale ty jsou na poličce v chodbě. Fakt se těším, až zmizí aspoň ten košík (ten hlavně). Velká postel taky nebude v ložnici, kde je teď okolo postele ulička 50cm ze všech stran.