Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 08:56

Evaeva ja vim

Ale kdyz my zrovna v sobotu za deste mame rozestehovany byt

Jinak tam jezdime zasadne ve vsedni dny mimo patek. Ale stejne ten vcerejsem predcil i me nejdivocejsi predstavy

Offline letolet
Avatar
553 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 08:56

Zuzuli no mě ty kondicky taky že začátku navrhoval muž a já odmítala. Přitom kdyby mi to předložil jako hotovou věc, mohla jsem řídit už mnohem dřív. Držím palce, ať se to zlomí!

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2024 08:59

Zuzuli Jsem opocena jen to ctu . Jako ono se to casem pak lepsi. A to co ti tu vsechny piseme je proste problem v hlave a ne realne v rizeni. Pocit, ze neco nezvladnu, tak to radsi ani nezkusim. Coz tvuj muz asi nema, spis je liny

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:00

Zuzuli jo, my ten automat dostali od tchyně, ktera ho zdědila a boji se řídit

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:00

Zuzuli Mě donutila práce. Mám řidičák od osmnácti, ale od té doby jsem řídila jen tady po okreskám a to opravdu minimálně. Pak mě v Praze vzali s tím, že potřebují, aby někdo jezdil po Praze a středních Čechách. Zachránil mě kolega takovým tím přístupem sice s tebou sedím v autě, ale zaparkovat/vyjet zvládneš sama, hlavně byl pro mě ta jistota, kdyby byl fakt nějaký průser (když už jsem jezdila sama a píchla jsem na hlavním tahu někde na Bílé hoře, přijel mě zachránit z centra tramvají). Přiznávám, že to bylo hrozné, určitě rok jsem do práce trefila jen od Kolína a od Unhoště, takže jsme Prahu objížděli při návratech po obvodu, až jsem se dostala tam, kde jsem to uměla.

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:02

Zuzuli mně strašně pomohl ten automat, a pak taky to manželovo zranění v cizině, jak jsem psala, kdy nás domů museli dopravit kamarádi. Tu druhou metodu teda nedoporučuju

Pak mi pomohlo, že mi máma nabídla, že mi bude pro začátek půjčovat svoje auto, abych nemusela hned jezdit obytňasem.

Takže jde asi o to mít vhodné auto a rozhodnout se. 

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:06

Zuzuli A pak zalezi, jestli treba nekam potrebujete jet oddelene. Muz je na vikend na Morave, ja doma a v pondeli a v utery jdu do druhe prace v Praze. Takze jsem sbalila dite a zvirata jsme u nasich, muz se tu mozna mihne, mozna ani ne. Tohle vsechno by slo, kdybych byla sama (autobusy) ale jinak bychom vikend trceli doma doufali v Rohlik. 

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:08

Sweet Potato Na IG ho doporucoval nekdo, kdo mel stejnej problem jako ja, sice mel ridicak, ale strasne se bal ridit. Zacala jsem jo sledovat a jeho pristup mi daval smysl, tak jsem si s nim zaplatila jizdy.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:08

U nás je moje řízení nutnost, ačkoliv bydlíme na kraji velkoměsta. Třeba středeční akce žaluzie. Muž byl na montáži v Praze, a před 11 dopoledne zjistili, že jim nabalili krátkou žaluzii místo dlouhé. Pro ně by to znamenalo, že kluk z té firmy by večer po sichte sedl do auta, jel trasu Praha-Vsetin a zpět a praci by mohli odevzdat o den později,  což zase nezapadalo do harmonogramu. Tak mi tak opatrně volal, co dělám, jestli mám čas, tak cca 4 hodiny? Školka do 5, říkám že čas mám. Takže trasa Ova- Vsetín 1:40, Vsetín-Brno další 2 hodiny, nakonec jsem mu jela naproti až k velké Bíteši, do toho cestou zpět 3 kolony, no a děti jsem vyzvedla v 16:57...celkový čas za volantem 6:38 minut, 500 km. 

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:09

Zuzuli jednou jsem přijela ke známým do Prahy (autobusem) a prý jestli bych druhý den ráno vzala kámošku s dítětem autem k doktorovi jako bylo to po okraji Prahy. Takže jsem řekla že jo, ale ještě ten večer jsem si za to auto sedla se spolujezdcem, cestu jsme si projeli, abych věděla, kdy je dobré změnit pruh a vyzkoušela si auto...

Takže ten Hornbach večer je dobrá volba, klidně i jednu cestu dělat spolujezdce.

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:25

bublifuk Takhle jsem to dělala, kdyz jsme vlbyli za mužem v Americe, že jsem s ním projela cestu do jeho práce a pak do botanické zahrady, kam jsem chtěla s klukama další den. Třetí den už jsem zvládla skoro 60km cestu po té americké xproudové dálnici. Ale zapotila jsem se, to zas jo.

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:27

rasaNori Jezis. No jeste ze ridim blbe a vetsinou jsem v praci. Doufam, ze mas za to nejakou velkou odmenu. 

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:36

Prosím vás, je tu nějaká spriznena duše, kterou řízení baví? Já najedu fakt hodně a mám to jako relax,  když opominu pražský zácpy.  

Offline Samantha
Avatar
1810 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:41

Raduza Plha se hlásí... nejradši a nejvíc najezdím po Praze.

Offline Zuzuli
Avatar
2170 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:42
Reakce na Jos:

Zuzuli Jsem opocena jen to ctu . Jako ono se to casem pak lepsi. A to co ti tu vsechny piseme je proste problem v hlave a ne realne v rizeni. Pocit, ze neco nezvladnu, tak to radsi ani nezkusim. Coz tvuj muz asi nema, spis je liny

​Tak s tim souhlasim jje to i o pohodlnosti. Proc by ridil, kdyz to nekdo odridi za nej, zatimco on si hraje s mobilem a nebo si na delsi ceste zdrimne. A no jak pak neni vubec vyjezdeny, tak se i zacina postupne bat. 

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:46

Samantha Díky sestro.

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:47

Raduza plha je hlásí. Loni jsem přesedlala z automatu na manuál a nestalo se vůbec nic. 

Od doby, co jsem tady zjistila, že pro některé lidi je problém odbočit doleva, už můj svět není jako předtím. Beru to tak, že je to jiný oddíl. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:48

Zuzuli tak víš co, řeči se vedou a voda teče, dokud nebude muset, tak to podle mě ani nezkusi. Jestli udělal před 10 lety ridicak a od ty doby nic, tak by byl hodně dobrej, kdyby najednou sednul do auta a rozjel se po Praze 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:48

continuity no a přesně tyhle výsměchy nicemu nepomahaj 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 09:49

Raduza tak mě to taky baví, i když do relaxu to má daleko