Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 20:48

Lilly_Ku jj, stačí jen vědět že to tam nemám očekávat a prostě si to přinesu svoje, jen ten rozdíl zezačátku je překvapivej

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 20:48

Malenge v batuzku denne s sebou a nebo mas i nekde pridelenou skrinku.  

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 20:49

Renusatko díky za radu! já ji chci zachovat, přeci jen už mi i vykvetla, tak se cítím jako velká hrdinka

Offline SunEclipse
Avatar
3109 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 21:09

Malenge máme skříňky.

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 21:16

Malenge my máme aktuálně kancelář se čtyřmi pracovními místy a je nás deset. Domlouváme se předem, kdo kdy přijde a samozřejmě si všechno nosíme s sebou. Zjistila jsem, že mi ta čistě pracovní kancelář vyhovuje víc než stoly zanesené plyšáky, těžítky, kyticemi plnými pylu, fotkami koček a haldy škrpálů pod stoly.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 21:21

Ja bych bz vlastniho mista/kanclu asi byt nemohla. Ja hlavne potebuju "nastenku", idealne pres celou zed (od podlahy ke stropu), kde mam vsechny projekty, na kterych pracuju. Musim to mi furt na ocich. Kramy na stole nesnesu, ale bez nastenky nefunguju

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 21:22

Pinot Noir Hele ono na tom něco bude. Je to pak taková studovna, a tam se mi taky vždycky pracovalo líp;-)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 21:27

Pinot Noir tjo, jednu dobu jsem fakt to místo nutně potřebovala na uložení těch hodně soukromých věcí typu rodný list, maturitní vysvědčení.. co jsem si zamknula do šuplíku v práci páč jsem neměla vůbec žádný jiný soukromý prostor. no ty "škrpály pod stolem" a "stoletý saka ve skříni" by mi vlastně někdo mohl teď odklidit a byla bych ráda

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 11. zaří 2022 21:32

Renusatko Presne. Zapadni a severni okna zalevam max jednou za14 dni a dobry! Vlastne seo kytky staram strasne, nehnojim apod. Ale urcity druhy tu nepeci evidentne milujou. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. zaří 2022 22:25

Mě by ty sdílené stoly taky vadily. U nás se žádné haldy plyšáků nepěstovaly, jestli měl někdo na stole fotku rodiny... Ale osobních věcí jsem v šuplíku měla dost a ano, mohla bych to mít ve skříňce, ale jsem radši, když to mám po ruce. A to nemluvím o nastavování židle, monitoru a tak. Z povahy naší práce by to bylo teda bylo náročnější, nejde mít všechno jen v počítači, naštěstí:)

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 22:56

Představa, že každý den musím sbalit všechnu dokumentaci a plány Plyšáky ani fotky na stole nemám, vlastně nic osobního, ale stejně.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 23:30

viktorka_od splavu na co potřebuješ v kanclu skrabku na sklo?

Online Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 05:15

711990 Já si hned vzpomněla na Bydžovskou, jak obracela králíka v troube (k čemu je todle dobrý, to teda nechápu), "Jestli jednou odejdu" se to jmenovalo?

Jinak s těma šmejdícíma návštěvama, u mě hodně záleží, jaký mám s těmi lidmi vztah. U rodiny mi to nevadí, u dobrých kamarádek taky ne, ale jsou lidi, u kterých se necítím dobře, když mi otevřou ledničku nebo něco jiného, takové ty typy, co mají sklony všechno hodnotit...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 06:22

Muž má zákaz na kytky sahat, on nějak vůbec není schopnej pobrat informaci, ze prelita kytka uhnije a chcipne, čím hur kytka vypadá, tím vic to zalejva, protože kytka přece potřebuje vodu...

Offline Kan
Avatar
7007 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 09:30

Taky nemám ráda, když mi někdo zalejvá pokojovky, ale 3 týdny v létě, je dlouhá doba. Koťátko dostalo instrukce, ta cena je tam záměrně, aby věděl kolik bude muset vysolit, když některá nepřežije. Zvládli to všichni.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 09:31

Potrefenáhusa 

To je pro chlapy naprosto typický

U nás zákaz sahat nejde, jsem párkrát ročně na tejden pryč, v léte v zimě... nechávám detailní rozpis co jo, co ne, kolik a kdy... v zimě je to v pohodě a vevnitř taky, ale v létě ten osázenej balkón by mě mrzel, kdyby to pochcípalo. A stejně: přijedu a suchá kytka se topí v litrech vody, aspoň jedna!

Offline dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 09:34

Kan 

To je docela drsné,ne? Kytky jsou tvoje záliba, to placení by nebylo fér.

Offline Kan
Avatar
7007 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 09:38

dzizisketaŽivot není fér! :D

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 09:42

Kan mne to prijde vtipny,ale uz mam vyzkouseno,ze zamiokulkas tri tydny bez vody uplne v pohode vydrzi.ctvrty tyden uz je hranicni to davam zavlazovaky.

Offline Malenge
Avatar
4268 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 11:09

Díky všem za reakce na ta sdílená místa, je fajn vědět, že někomu tolik vyhovuje to, co mně způsobuje noční můry. A to tam fakt nemám zaprášené plyšáky ani těžítka, vlastně na stole mám z osobních věcí jen krém na ruce a ten by mi velmi velmi chyběl, musela bych ho tahat v kabelce, zbytek věcí je v šuplíku. Jak tak o tom přemýšlím, mám ráda své věci pěkně při ruce a když něco používám, tak tu konkrétní značku (třeba u těch hygienických potřeb), léty vyzkoušenou, takže i kdyby byl na wc erár, tahala bych svoje.