Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 17:40

999 Víno je dobrá volba, možná i lepší než lopata, pokud je to jenom jednou za rok!! :-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 17:44

999 víno je dobrý liek, ale pokiaľ by si predsa len potrebovala pomoc, tak dorazím. Miesta na zakopanie máte za domom až až :D 

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 18:30

Garfie Už dobrý, víno, vyběhla jsem na Petřín a už ho zase miluju :-).

paktofonika Doraž kdykoliv na víno :-),

Offline Kan
Avatar
7003 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 19:32
Reakce na 999:

Teď mě naštval manžel a to se mu povede tak jednou za rok. Zabalila jsem krásně dárky pro jeho rodinu, měkké dárky před zabalením přežehlila, pak dala opatrně do tři tašek, aby to bylo navolno. Vylezu z koupelny a v chodbě stojí jedna taška, do které to všechno našťouchal. Prý nepůjde se třema jako blbec...

​Asi dva roky zpět, jsem pekla na jednu muzikantskou besídku rumové řezy. Hostů mělo být hodně, tak jsem to nechala v hlubokém plechu a převoz dostal na starosti můj manžel. Nést to klasicky mu přišlo asi divný, tak to strčil na stojáka do papírové albert tašky. S hrůzou jsem se dívala dovnitř, jelikož řez měl několik klouzavých vrstev. 

Myslím, že po smrti jdeme rovnou do nebe, protože očistec máme s nima.

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 19:41

Kan Ale jak jsem psala výše, stejně je milujeme :-).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 19:55

vezete si matku z chemoterapie, je jí blbě, zastavíte si na parkovišti, abyste po čtyřech hodinách čekání a dvou hodinách jízdy něco snědli jako prase v autě (nesnáším to)...sedíte, kolem sebe rozložené kelímky plné horkého čaje a otevřenou termosku....když tu rána, všechen čaj se leje do středové desky k ovládání všeho možného a kolem řadící páky, do přihrádek s kapesníky, penězi, kartami, na přední desku...chlap zaparkoval auto a...zapomněl zatáhnout ruční brzu. a odešel. i udeřilo do nás jeho auto :/ náš zadek poněkud potlučený, zničené mlhovky a tak (jeho bez viditelného škrábnutí), ovšem matka, která na tom prostě není dobře i bez nečekaných událostí, celá zelená, šok, i brečela, jak se lekla. no prostě jí to udělá fakt zle. chlap chudák celý ve stresu se strašně omlouval. stát se to prostě může, ale jako nas..štvalo mě to hrozně moc. ne kvůli autu, ale kvůli tomu, že jsem pak matku skoro nedovezla.

jaká je asi tak šance, že do vás na parkovišti udeří prázdné auto? je tu i někdo jiný, komu je každý den uděje nějaká negativní věc s pravděpodobností jedna k miliardě? jako každé svátky se nám zase všechno pokazilo, každý den něco, před štědrým dnem výbuch ve výrobě (ještě jsem neslyšela, že by se někomu někdy najednou pokazily dvě linky), 25. shořel velký chlaďák a celý večer jsem trávila stěhováním přepravek másla a tak je to každý den, tralala. takže pokračujeme v krasojízdě a já se nemůžu ani dočkat, co přijde zítra.

Offline Kan
Avatar
7003 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 20:22

999To ano, kdo by nás potom chválil. :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 20:38
Reakce na SunEclipse:

Dadoo

nacvaknou se na madlo kočárku - nemají tvar běžných rukavic.

​No a nejsi snad čerstvá babička?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 20:39
Reakce na barbucha:

​No a nejsi snad čerstvá babička?

​přesně. já teda myslím že ten dárek žádný omyl nebude, ba naopak má něco naznačit

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 20:40

viktorka_od splavu 

No jasně. Kulicha narazit a mazat venčit!

Online SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 21:39

barbucha viktorka_od splavu 

no už moc čerstvá ne..vnučce jsou za měsíc dva roky, a snacha na kočárku rukávník má. Pošlu je dál, nějaké potřebné matce

Offline Makara
Avatar
2236 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 22:04

Jiná Realita no a co bylo dneska? Ach jo, ty jsi fakt prototyp toho pos.., co na nej i haj... spadne. Muzes jeste brecet?

Drz se.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 22:44

Jiná Realita Drž se, prosím  

Online Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 22:58

Jiná Realita jestli te to potesi nam se tez furt neco ...

Jinak muz nechal na prazdnem parkovisti deti v aute a vybehl neco do trafiky. A ty 4 deti juchaly a dcera vpredu se lekla, jak se auto houpalo a vyradila rychlost a v panice stahla i tu rucni (nechapeme jak) a auto se pomalu rozjelo do toho jedineho dalsiho. Majitel u nej stal a koukal. Necekal, ze je bez ridice. Deti plakaly, pan utesoval a manzel se v prvni chvili lekl, ze mu ho ukradli i s detmi

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 22:58

Jiná Realita Drž se a moc ti přeju, aby bylo líp.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 22:59

a ještě mě teda naštvala taková malá věc, vzala jsem matku na sv. hostýn, významné to poutní místo.

je to tam poměrně kouzelně vánočně ozdobeno a mají tam betlém, který se mi moc líbí (to je jako pozvánka tam zajet pro neznalé :) ).

uvnitř byly dvě partičky. první měla dvě řvoucí děti, u nichž nejevila sebemenší zájem je nějak uklidnit, to jako budiž, dá se to snad i pochopit. ovšem obě ty partičky (dospělí) se v tom kostele klidně nahlas smáli a povídali si. ok, ještě pořád se to dá pochopit. jsou ateisti a je to pro ně prostě muzeum. ale pokud v případě, že jsou taktně upozorněni, aby laskavě drželi zobák a zachovali dekorum, jsou drzí, tak to se pochopit nedá. oni normálně naschvál dělali ještě větší kravál. to se mi ještě nikdy nestalo. nebyli opilí. byla to jen hovada. přiznávám, že tohle chování nechápu, a že jsem měla chuť je kopnout do zadku.  

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 23:00

Candance omg, to je tedy ještě horší zážitek, hlavně když si člověk představí, co kdyby...(to bylo někde z kopce nebo tak).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 23:02

crazydaisy Isca Makara no a samozřejmě zítra strávím nejdřív hodinu cesty do servisu, pak těžko říct jakou dobu v servisu a pak zase hodinu zpátky to chceš, takhle mezi svátky. zítra měl být můj jediný pracovní den v tomto týdnu, do práce stejně musím, takže si udělám takové sváteční výletní kolečko po okrese. tedy po dvou vlastně.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 23:11

Candance taky bych ti ho pomohla zakopat, stačí říct

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 23:13

Jiná Realita

až budeš mít cestu do Prahy, přijď si odpočinout