Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Isca
Avatar
4448 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 23:21

Jiná Realita Jsi svatá žena, už si vyhlížej nějakej vlastní kopeček vedle Hostýna, kde ti postaví přinejmenším kapličku 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 23:28

Jiná Realita viktorka_od splavu ja jsem dost od rany (zvlast v posledni dobe), ja ho zvladam sama a ted dost betonujeme ,tak se tam nejake 2 kubiky hmoty ztrati

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 23:29

Jiná Realita a jak to mate s pendlery? Potrebuji testy? Maji problemy?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 00:05

Candance je to už mnohem lepší než na jaře, to byl fakt neskutečný a stresující chaos. už nemusím jezdit na hranice každý den zjišťovat, jak a co bude.

já až teď zpětně začínám trochu chápat, že nechápu, že jsem to jaro tak nějak vlastně v pohodě přestála. to bylo na mašli. pro ně samozřejmě taky, když jezdili na hranice s batohem, že by kdyžtak přešli "přes kopečky". teď už je to na obou stranách hranice stejné - nikdy nevíš, kdy ti kvůli jednomu nakaženému zavřou celý obchod (zrovna jeden máme zavřený, jedné onemocněl manžel a už jsou v karanténě všechny). když testovali v sr, zavřeli nám dva.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 00:07

Candance já jsem v poslední době jak vzteklý pes. když mě někdo naštve, celá se zvětším, asi se mi i zježí chlupy, a jdu celá rudá do boje myslím, že v tomto stavu děsím i velké chlapy.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 08:05

Jiná Realita a kontroluji a testuji je?

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 12:40

Jiná Realita hlavně že to zůstalo "jen" u toho šoku. Co po opravách na autě.

Dadoo Kamarádovu nabídku bych určitě přijala, jak píše jinx , nebude to dělat zadarmo a ví, co a jak, plus nemá tu citovou zátěž. A držím palce.

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 14:27

Podařilo se mi včera chytit pro dítě jeden z posledních termínu na anitgen v letošním roce. Dneska jsme tam dojeli, abychom se dozvěděli, že z technických důvodů netestují (samozřejmě, že to nikde nebylo napsané, nikdo nedal vědět, nic). Tak to chci zkusit na jindy, dokonce jsou na sobotu  volné termíny, ale ten zas..ný systém mi nedovolí přihlásit se, protože od posledního testu neproběhla doba delší než 5 dnů. Nějak tomu systému nevysvětlím, že nás nikdo z technických důvodů neotestoval. Se na to všechno vykašlu.

Offline Pavlena
Avatar
6556 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 14:29

brrr ja nepostrehla, proc test potrebujes. Tak trochu se mi zda, ze pokud nejsou priznaky (= fakt hodne namnozeny vir), tak spolehlivost antigenu je jako spolehlivost hodu kostkou.. tak mozna se na to klidne vykaslat...

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 14:43

Pavlena Tam jde o to, aby byla v klidu babička a děda, u kterých jsme byli a ostatně i naši, se kterými sdílíme jeden barák. Ale že se na to vykašlu, o tom uvažuju velice. Dítěti už vůbec nic není a stejně teď budeme ještě pár dní trčet doma, než začne práce a mladšímu škola.

Taky mě s..e, že jsme kvůli tomu zrušili silvestr na Šumavě, sedíme tady v totální mlze a bahně a chodí fotky sluníčka a sněhu.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 08:08

Jiná Realita Ty fakt umíš žít....  Jednou pujdes rovnou do nebe, to snad ani není možné, co si pro tebe osud nastřádal. Statisticky jsi možná přebrala maléry nejmíň pěti lidí.

Offline tv
Avatar
3535 příspěvků moje polička 10. března 2021 21:30

Jako, toto už mě sere dlouhodobě. Otrávená Bečva, ANO do toho háže vidle dlouhodobě, DEZA s tím nemá nic společného, tak určitě...Tady.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 29. března 2021 19:46

vyprala jsem si apple watch s predpirkou na 60..

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 29. března 2021 20:02

viktorka_od splavu A jak dopadly? 

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 29. března 2021 20:08

viktorka_od splavu šiš, proč je dáváš z ruky! Ale mohly by to dát, já je v létě normálně opalovala a věřim jim! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 29. března 2021 20:13

Renusatko Zu jsou na maděru:-( vodu by daly, nevím teda jestli 60 C, jenže se otřískaly o buben při ždímání

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 29. března 2021 20:17

viktorka_od splavu jee, ždímání mi nedocvaklo :( to je mi líto

Offline Pavlena
Avatar
6556 příspěvků moje polička 29. března 2021 20:18

viktorka_od splavu ou, to je mi lito...

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 29. března 2021 20:19

viktorka_od splavu , tak ty to teda schytaly. Jak se ti to povedlo? Zůstaly někde v kapse?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 29. března 2021 20:20

chudinky, vydržely ode mě ledasjaký zacházení, ale toto si fakt nezasloužily

děkuji za účast:-)