Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 03:47

Dadoo tvojasituacia ma mrzi mas to tazke. Mozno sa to este utrasie aj ked no pomoc sa ti zide. Je to smutne. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 06:57

Dadoo presne jak pise crazydaisy . Pravnika si vem, at s tebou nikdo neore. Vsechno stranou, nechces nic, nez na co mas narok. A pravnik je v takove situaci to nejlepsi, zadne premahani. Jeste, kdyz je to znamy a nabizi se. Vsak zadarmo to delat nebude a tobe to dost pomuze. 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 07:44

Candance a nemohl to byt omyl? Mne se tu taky dubluji hracky a posouvam je dal, ty nove a nerozbalene.

Kdysi jsem nesla na navstevu detem velky blok barevnych ctvrtek (ten jsem normalne za tim ucelem koupila) a na miste si vsimla, ze syn taky par papiru uz pocmaral. Bylo mi to trochu blby, ale kamaradka nad tim jen mavla rukou. A o tech rucne vinutych sklenenych perlich k tvorbe vanocnich ozdob, ktere jsem nakoupila jako pozornost pro zname a ktere skoncily behem 10 minut moji nepozornosti rozslapane do koberce, uz jsem tu myslim take vasnive psala. Se proste nekdy neuhlida, no. 

Offline Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 08:49

Gatita asi nebyl

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 09:08

Candance tak to chapu, ze se dotklo, to se detem blbe vysvetluje...

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 09:38

Ginger Candance já loni dostala od tchána sadu per takového devadesátkového designu, po rozbalení si mě tchán vzal stranou a vážně mi sdělil že je to jako osobní dárek od něj a že jsou ty pera ozdobené pravým zlatem, že si myslím že to využiji (jakožto žena na mateřské) . Když jsem to pak ukazovala muži tak z něj vylezlo, že ty pera dostal on za maturitu a při stěhování je doma "zapoměl" a tchán je zjevně objevil a zrecykloval

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 09:41

Candance Dcera dostala od babičky k Vánocům toustovač, který si od nás nechala před 4 lety koupit. Nepoužitý i s fakturou. Ona, ani přítel pečivo nejedí, což tedy babi neví, protože se o vnučku nezajímá. Já jsem dostala na podzim otřesné řídké žmolkaté povlečení, po vyprání jsem zjistila, že i se zalepenou dírou. Nebyl to vyženě dárek, ale i tak. Tcháni toto umí fakt dobře.

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 09:49

Sairon taky dobra historka. Nadelila bych ty pera muzi, kteremu vlastne patri...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 09:56

Sairon pak člověk přemýšlí, jestli to darujicimu naznačit nebo dokonce říct. Tchýně si to povlečení nechala ještě pochválit. Tou dobou už bylo v kontejneru.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 10:22

jinx dekuju. Máte všechny pravdu. Nechci ani halir navíc, chci jen, aby to bylo fér a já mohla splnit slovo, které jsem dala. Pokud to bude možné.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:03

Dadoo držím palce ať to dopadne jak má

já snad radši umřu dřív, jinak mě to čeká taky a bude to dost krušný:-/

Offline andulka01
Avatar
10703 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:12

Dadoo Rozhodně s právníkem, vím moc dobře o čem mluvím. Držím palce

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:53

ještě k dárkům..já dostala od ježíška teplé rukavice - jediná chybička je, že jsou to kočárové rukavice

Zjevně si toho ježíšek při objednáváni nevšiml

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 11:58

SunEclipse co jsou to kocarove rukavice? 

Online Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 12:10

Sairon Hele, ale ta historka s pery je náhodou roztomilá. :-) Vlastně by mi asi udělala radost, zjevně byla drahá a tchánovi se líbí, když je dal synovi za maturitu! To že je zrecykloval zrovna tobě by ti vlastně mohlo polichotit.

Hele, my zase pravidelně dostávali od tchýně její knihy 2x, jednu s věnováním pro mě a jednu pro muže...až po svatbě (před třemi lety) nám darovala jen jediný výtisk!

Dadoo To je smutné. :-( Podobné vztahy měla i kamarádka, perfektně vycházela s druhou ženou svého tatínka i s jeho dospělými syny a jejich rodinami, všichni se vídali, ona je jedináček, takže je brala jako svoji nejbližší rodinu a po jeho smrti všechno skončilo. Vůbec s ní nekomunikují, nezvou ji, nic. :-( Na dědictví byla tratná spíš ona, paní bydlí v jejím bytě a i když už je tatínek deset let po smrti, neplatí tam nájem a kamarádce je trapné to nějak řešit. 

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 12:12

Dadoo

nacvaknou se na madlo kočárku - nemají tvar běžných rukavic.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 13:09

Mně recyklované dárky nevadí, pokud to nemá vliv na funkci. Jako vybarvené omalovánky nebo vystříkanej parfém bych samozřejmě nechtěla, ale jinak mi to přijde milé a eko. 

Offline dzizisketa
Avatar
7455 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 13:11

MP Meri

MMně taky ne, dostávát. Dávat mi je trochu žinantní. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. prosince 2020 13:13

MP Meri syn od našich dostává hlavně recyklované dárky. Po ségře toho mají hromady a jemu je zatím fakt jedno, že to třeba není v origo krabici. Ale myslím, že by to mělo být po dohodě.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 13:13

dzizisketa Jo, dávám jen tam, kde vím/tuším, že to má příjemce stejně.