Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 09. června 2021 19:58

Karja Asi do mužských rukou probíjí nějaké výboje, které způsobují impotenci, taky bych byla opatrná!

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 09. června 2021 20:01

Garfie Nevím no,to je dnes a denně, furt:-D. 

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 09. června 2021 20:01

Karja hele povalující se uzávěr od piva nenápadně smeť ze stolu zoubkama nahoru někam do sambovy trasy ..pokud teda nenosí pantofle s pevnou podrážkou, to pak ztrácí výchovný efekt

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 09. června 2021 20:02

SunEclipse Von má hrosi kůži, vždyť dřív chodil furt bosej:-D. To ne,to je už můj životni úděl asi! 

Online Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 09. června 2021 20:05

Garfie jezis nestras  plechovky . Ale Karja by z flasiek mohla postavit sklennik pri novom dome . Tak odkladat

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 09. června 2021 20:10

brrr byly poměrně trvanlivé, ale stejně.. 

mitford sister jooo, konečně mi to někdo vysvětlil a zároveň mě ponouknul k zamyšlení.. Ano. Jak myslíš, že jsem se svačinama nakládala já sama..??

Mha mléko do škol máme taky. A rozhodně se nechci nakazit explozí...!!!

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2021 20:16

Pinot Noir já bych bez svačiny nedožila oběda, já byla dopoledne hrozně hladová. Normálně doma snídaně, po druhé hodině svačina, po páté o přestávce na oběd, pak mě ještě čekaly někdy i dvě hodiny, ale to už jsem nějak překlepalaAle malá ségra je jak holky od continuity svačinu obvykle nesní, leda tak tu kapsičku. Teď o online výuce jí máma musela volat, aby se nezapomněla aspoň naobědvat.

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 09. června 2021 20:48

Mha Mléko do škol = vylité jogurty v aktovce

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 09. června 2021 20:55
Reakce na mitford sister:

Pavlena to musí být něco atavistickýho :)) já taky různě rozstrkávala a schovávala svačiny, dostávala za to strašně, a přitom jsem je mohla kdykoliv a kdekoliv mimo domov vyhodit do koše, že...? dodnes se nad tím občas zamýšlím - jestli jsem byla tak blbá nebo je to ozvěna nějakýho zahrabávání kostí z pravěku.

​byla jsem stejná ale s tím "kdykoliv vyhozením do koše" to právě nebylo tak jednoduchý. jako malá jsem netrávila až tak moc času v soukromí o samotě a navíc okolo byly vždy nějaký zvědavý všetečný osoby.. například nezapomenutelný zážitek se soudružkou, která mi dávala asi patnáctiminutovou přednášku o neplýtvání jídlem, když jsem hodila do koše rohlík (suchý), který mi upadl ve třídě na zem. poslední její argument, kterým mě naprosto odzbrojila, zněl: každý má babičku na venkově! (jelikož prý když ten špinavý rohlík nechci jíst, mám ho vzít babičce a ta ho dá králíkům nebo drůbeži

Offline Kan
Avatar
6934 příspěvků moje polička 09. června 2021 21:08
Reakce na Pinot Noir:

Ježiš, to nechápu. Vždyť svačina, to byl jediný světlý okamžik každého školního dne, já se na ni těšila od chvíle, co jsem vyrazila z domu do školy.

​Hele já taky, sním svačinu a už se ten pracovní den nemam na co těšit. 

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 09. června 2021 21:24

Pavlena my jsme sice našli jen jednu, ale byla z prosince, nalezena na začátku května, pěkně uleželá, bylo to na vyhození školního batohu :D  

sandwich, zelenina a Babybel :)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. června 2021 21:52

Tulipe další oběť distanční výuky

Online Tak Betty
Avatar
4975 příspěvků moje polička 09. června 2021 23:01

Se svačinou jsem na tom byla jak Pinot, já ji většinou snědla před první hodinou. A to jsem měla nejčastěji chleba se sádlem, případně s pastikou.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 09. června 2021 23:07

Tak Betty chleba se sadlem

ale to az v puberte, na zs jidlo fuj:-)

Offline letfenixa
Avatar
7933 příspěvků moje polička 10. června 2021 01:41

Kan kolegyňa tak obvykle zjedla desiatu pred prvou hodinou (bežne vstávala okolo štvrtej) a povedala, že môže ísť domov.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 10. června 2021 07:19

Teď je to spíš divné a nehygienicke, ale byla jiná doba a my si svačiny vyměňovali. Směnný obchod od první prestavky. 

Moje zdravé zeleninové jsem vyměňovala za nutelu nebo suchý rohlík.

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 10. června 2021 07:41

Mha moje deti si svačiny různé vyměňují doteď. Mají to sice školou zakázané ( mě je to víceméně jedno), ale přesto to dělají. 

Starší dokonce směňovala svačinu za fotbalové kartičky.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 10. června 2021 07:49

continuity Takže tradice přežila :) Čím to je, že ostatní mají svaciny vždycky lepší...

Ať dodržím téma, tak mě ne naštvalo, ale vadí mi, že každý, kdo mě vidí ostrihanou, mi musí na vlasy sáhnout.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 10. června 2021 07:54

Mha

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 10. června 2021 07:55

Mha buď ráda, že nemáš undercut. To je úplně šílené.