Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Karja
Avatar
35785 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 17:27

Kokoska Hehehe, moje doktorka byla hrozne krasna a sympaticka a mila, tak jesteze jsem na dite prvni nesahala ja, to bych pokazila....

Online Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 20:06

Karja No vidíš, a když jsem začátkem 80.let rodila první dítě, na paní vedle mě za plentou řval doktor "Nestrkejte nám tam ty ruce!" A zatím ona byla tak uvědomělá už tenkrát!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46039 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 21:27

Kokoska  

Offline Karja
Avatar
35785 příspěvků moje polička 20. srpna 2019 22:28

Kokoska nechtela znicit karmu:-D. Nebyla to Duskova sestra???

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 07:46

Cetla jsem, ze tohle Hnuti pro zivot je napojeny na jiny evropsky protipotratovy organizace  a spolecne se snazi u vlad prosazovat zakaz potratu. A poradaji ty ruzne rodinne pochody a tak, ktere treba i v Praze podporujou ruzny politici. 

Offline 711990
Avatar
17109 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 08:46

Friga nejenom politici, ale i lokalni zamestnavatele! Presla jsem z otevrene inkluzivni firmy nekam, kde jsem si myslela ze jsou na tom stejne. No, ukazalo se, ze naopak podporuji jakysi TYDEN PRO RODINU, coz je ukazkove protipotratova akce, ktera navic poukazuje na dulezitost toho, aby MATKY byly s detma co nejdyl doma

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 10:21

711990 ty vole! Jako fakt  Ja mam ve svem okoli (v CR, teda) nekolik zen, do materske v uspesnych v praci, ktera je bavila, a ktere hodlaji byt x let na rodicaku, protoze by jejich deti bez nich desne v jeslich trpely. A vysvetlit si to nenechaj, ze je to blbost. Tady ve Finsku je vetsina zen doma tak rok az rok a pul, nektere se kvuli penezum (rodicovsky prispevek je maly) vraci do prace uz po deviti mesicich, maloktera je doma tri roky, i kdyz ta moznost tu je. 

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 10:29

711990 a kdyz uz o tom pisu, tak me desne sere, kdyz mi nekdo rika, ze prece musim mit deti. Ze zivot je to nejlepsi, co muzu dat a blabla. Nerikam, ze nikdy po detech nezatouzim, ale zatim onu touhu nepocituju a mam ruzne zdravotni problemy fyzickeho i psychickeho razu, ktere mi otravujou zivot. Takze zivot nepovazuju za nic tak skveleho, abych ho zpusobila nekomu jinemu. A pak mi nekdo rekne, ze kazde dite se touzi narodit. Jednou mi nekdo vykladal neco o opustenych bloudicich dusickach, ktere se touzi narodit  to jsem se teda musela v duchu smat :)

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 10:32

Friga to bych se smála asi i nahlas ...

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 10:37

nolita no, mela jsem co delat udrzet normalni vyraz. Ta situace byla cela divna a nejak jsem usoudila, ze smich neni uplne namiste. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 10:44

Friga jasně, záleží zda to někdo sváže třeba se svou osobní zkušeností, nebo jestli jen tak plácá tyhle nesmysly... 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 10:48
Reakce na Friga:

711990 a kdyz uz o tom pisu, tak me desne sere, kdyz mi nekdo rika, ze prece musim mit deti. Ze zivot je to nejlepsi, co muzu dat a blabla.

​Hele, mne zas pekne serou takovy ty "soucitny kecy" od mejch detnejch kamaradek jako neboj, ono to i tebe jednou prijde, musis vydrzet a veri, jeste mas cas, ale uz by sis taky mela pospisit...Nah. Nedavno jsem byla na jednom srazu, kde jsem byla jedina single a bezdetna o odchazela jsem odtamtud s pocitem minimalne malomocnosti.

Offline Garfie
Avatar
23887 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 10:57

Lama_z_Lana  Fakt strašný tohle. U nás na srazu se takhle podobný typy pustily do spolužáka, co je svobodnej, bez holky (fakt netuším jestli je gay, ale myslím, že ne), přesně tyhle řeči, no normálně jsem je poslala do pr...že je to snad jeho věc. On se na nějaký odpor ani nevzmohl, fakt mi ho bylo líto. 

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 10:57

Lama_z_Lana to chapu. Pokud po vztahu a detech touzis (nejsem si z tve odpovedi uplne jista, jak to mas), tak je to asi jeste horsi, kdyz te ostatni lituji. Ja taky nekdy mivam po nejakem setkani pocit, ze jsem vadna a nejak v ocich ostatnich menecenna, kdyz netouzim po detech. Prijde mi, ze je to takove tema, o kterem si spousta lidi mysli, ze v nem ma patent na rozum. 

Online stes
Avatar
7331 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 10:58

Lama_z_Lana hotová Bridget. 

Obecně kecy typu každá žena má (čti musí) mít dítě, páč to jediné dá vlastně jejímu životu smysl, nesnáším.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 11:02

Garfie jojo...ja jim to strsti verim (a preju), ale jak se rika, co je nejlepsi pro tebe, nemusi byt nejlepsi pro me...Friga no ja to mam prave takovy nenasilny - kdyz to prijde, tak to prijde. A kdyz ne, tak to se z toho nezhroutim. 

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 11:11

Lama_z_Lana ja se pro deti rozhodla ciste rozumove, nejsem ten typ co acha nad kazdym miminem. Ted maji deti soucasne vsechny starsi holky z nasi vs party a ja ty jejich jeste nedrzela v ruce (bohate mi staci moje, diky) a tim jsem pro nektere taky divna... Si nevyberes:D

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 11:27

rasaNori to je taky dobry. Me stve ten predpoklad, ze kazda zena je z mimin nadsena. Ja jsem se o tom bavila s mamou a ta mi normalne rekla, ze mimina nikdy moc nemusela, ze se tech prvnich par let musi prezit a az tak od ctyr let to je  s deckama zabavny. Pry si nas nejvic uzila v nasi puberte, jsme si nejlip popovidaly :) a ted, kdyz jsme dospeli. 

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 11:29

Lama_z_Lana jasne, stejne je hrozny, jak lidi maj pocit, ze bez vztahu a deti je clovek automaticky nestastnej. A umej to dat neprijemne najevo, ze pak jeden duma, jestli je v poradku, kdyz to tak nema. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 11:42

Friga jo, ja jim to snad ani nezazlivam. Spis me pak stve, ze me obcas (jak taky pises) zdeptaj a me se zacnou stirat rozdily mezi tim, co chci a co bych (nejspis) mela chtit. Pak se me to treba chvili drzi a tu prichazi ten okamzik, kdy secjtim trosku nestatne. Pak se vzpamatuju, najedu do svyho rezimu a pohoda. 

Jak jsem rekla, nemam k tomu uplne ultimatni stanovisko, ale fakt nechci neco za kazdou cenu nebo proto, ze to tak maji vsichni kolem.