Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Online Samantha
Avatar
1765 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 06:44

Jimik 

Svině svinutý

Ale snad lze to napadnout, jen se se to musí řešit co nejdříve. 

Vím, že ve dvě ráno je to neřešitelné, ale vlítni na to, na nadřízeného příslušného poradce.

S panáčkem se vůbec nebav a vůbec bych ho nevarovala, že se něco chystá.

Sepiš si všechny argumenty, protože až to budeš vysvětlovat, budeš mít rudo, je lepší to mít na papíře. 

Třeba tady bude nějaká parfumačka od financí, která by upřesnila, jakou cestou se dát.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 06:46

Jimik kdyz to zrusite ihned, tak sice tata mozna o nejake penize prijde (zalezi jestli to urves), ale ten hajzl provizi nedostane

Online Kan
Avatar
7006 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 06:53

Jimik Já bych to reklamovala a napsala dost ostrou stížnost. Moje máma měla taky polízanici, baba jí ze spořky co týden volala, až máma na férovku řekla, ať s ní jdeme někdo tam, že má strach z toho nátlaku. Jako je to hnus.

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 07:14

viktorka_od splavu Samantha Kan Dneska to budu řešit, nejdřív si musím přečíst pořádně co vlastně táta podepsal.

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 07:37

Jimik no tak to je teda svinarna nejvyssiho kalibru. Verim, ze kdyz si budes stezovat vys, tak to vratej. Ale tyvole!!!

Offline 999
Avatar
17583 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 07:59

Jimik Já si myslím, že tohle ještě rádi dají do pořádku. Držím palce, ať je to rychlý.

Online continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 08:00

Jimikstěžuj si, ale okamžitě. 

Banky se stiznostmi musi zabývat. Pohroz tam rovnou, že se obrátíš na bankovni dohled. A chtěje vše vrátit do původního stavu včetně vstupních poplatků. 

Offline RoSa
Avatar
8232 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 08:06

Jimik co stížnost na ČNB?

Online continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 08:19

RoSa podle mě stačí ČNB zatím pohrozit, to bych si nechala na druhé (případně treti) kolo, když to banka nevyřeší k její spokojenosti. Druhé kolo může být ještě bankovní ombudsman, toho bych dala klidně v druhém kole do kopie. 

Já se teda musím přiznat, že včera jsem na dvě bankovní úřednice na pobočce byla už docela hlasitá a stížností stačilo jen pohrozit, aby se věci dali do pohybu. 

Online Kan
Avatar
7006 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 08:24

Jimik Potom napiš jak jste dopadli. Mám přízeň u ombudsmana Křečka a vím, že toto taky řeší.

Offline stes
Avatar
7360 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 08:27

Jimik tak to je svinstvo teda...tlapkam a stěžuj si, kde to jde. A drzim palce. Tyhle bezpateřni blbce bohužel banky a pojišťovny zaměstnávají rady.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 08:27

Jimik jako s tim rvanim to myslim vazne, samozrejme pripravit si argumenty je spravny, ale kdyz jsem jeste v podobne instituci pracovala, vzdy se vyhovelo klientum, kteri byli hlasiti a chteli si stezovat. ty slusni se utloukli pravidly..

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 08:35

Jimik Držim palce, řešila bych to osobně a trvala na zrušení bez penále, jinak to budeš řešit na jiných místech, s jinými lidmi. Seš chytrá holka, poradíš si, přesně ono když se nahodíš, že nejseš žádná mařka blbá, budeš argumentovat se slovy, že to budeš řešit právně,na centrále pobočky, tak je máš. Myslím, že ještě dnes to zruší, ale i tak bych pak napsala oficiální stížnost. 

Online Samantha
Avatar
1765 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 08:37

continuity Já jsem před týdnem psala stížnost na operátora banky... Vyjádřili se teda rychle, ani nepotřebovali 30 dnů. Ale vyjádření mi přišlo v tom smyslu jako trhni si nohou, už jsi nám peníze dala a teď jen drž hubu a šoupej nohama. 

Jak je vidět, tato banka už má předem vytvořený dopis a ten jen s mírnými úpravami zasílá, samozřejmě...

Vážená paní XXX

kontaktujeme Vás v souvislosti s Vaší reklamací ze dne 16. 4. 2024 týkající se telefonního hovoru na klientskou linku XXX a.s. Celou situaci jsme důkladně prověřili. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která je pro nás důležitá a využíváme ji pro zkvalitňování našich služeb do budoucna. V rámci řešení Vaší stížnosti byla předána zpětná vazba na nadřízené pracovníky, aby se podobná situace do budoucna již neopakovala. Rádi bychom Vás ujistili, že spokojenost našich klientů je pro Banku prvořadým cílem. Věříme, že budeme mít příležitost Vás v budoucnu přesvědčit o kvalitních službách. S pozdravem Bc. KKKMMM

Online continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 08:44

Samantha no tak bych to vzala a celé jak to je, s tvojí stížnosti a jejich odpovědi, případně další dokumentací to poslala na ČNB.

Mě už taky jednou nevyhovělo u cache backu, ale to byla moje blbost kombinovaná s chybou prodejce od zacatku, tak jsem to spíš zkusila, jestli to nějak nepůjde. Ale tohle, co píše @jimik mi hnulo žlučí dost, protože tady máme milion papíru a poučení klienta, aby se přesně tohle nedělo. Poradci jsou v tomhle smyslu školení, alespoň někde, dělají to proto, že plán splní jednodušeji. 

Online Samantha
Avatar
1765 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 08:57

continuity Uvidím, kolik mi zbyde času a asertivní karmy.

Mám v plánu ještě jednání s O2. 

A to bude drahý... (za odměnu nová kabelka/boty/něco do kuchyně ?

Offline Garfie
Avatar
23940 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 09:00

Jimik Já jsem si dost jistá, že tohle vyřešíš na první dobrou, to je fakt hyenismus a trochu doufám, že borec z toho ještě může mít v práci problém. Dej vědět, jak jsi dopadla. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. dubna 2024 09:09

Garfie já mám pocit, že zrovna spořka na to má nějaký vnitřní etický kodex 

Offline Garfie
Avatar
23940 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 09:10

Evaeva No tak tím líp. Mně tohle při vší té hrůzne naštěstí přijde jako dost jasný případ porušení nějakého etického kodexu, dokonce i kdyby ho neměli daný písemně! 

Online Kan
Avatar
7006 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 09:22

Evaeva Kodex-  nekodex. Ryba smrdí od hlavy, dokud budou nadřízení tlačit úředníky do prodeje a budou za to odměňování je chyba v těch nahoře. Vím jak to bylo u pošty. Posťačka nabízela od hřbit. Svíček po spoření a výherní losy a jestliže neprodala, šla s ohodnocením dolů. Takže mi pravidelně plakala u dveří, ať si něco koupím.