Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 20:36

Samantha no to já vím naprosto přesně - neví, jestli zítra tam bude franta nebo pepa ještě pracovat, nebo prostě už ráno nepřijde do práce, protože si našel lepší, nebo tam bude nový franta, nebo tam místo franty nebude vůbec nikdo. 

bude jen hůř, protože objem balíků stále roste, houstne provoz, a snižuje se počet řidičů.

mně už několikrát doručili balík někam úplně jinam, do parcel shopu třeba, kam jsem ho ani nechtěla. česká pošta z toho začíná vycházet nejlíp, protože ta k nám zatím každý den jede. ppl nebo dpd prostě napíše, že balík bude doručován znovu zítra, jsme na konci trasy, tak když se jim nechce, nevychází jim to, nestíhají, tak sem nezajíždí.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 21:02

Jiná Realita ja jsem za parcel shopy hrozne rada, tady jsou ve vecerkach, takze si balicek muzu v klidu vyzvednout na ceste z prace, i kdyz jdu pozdeji. Hlavne odpada nahaneni kdejakych sousedu a tak, fakt idealni. Vetsinou si muzu vybrat, do ktere vecerky doruci, takze za me rozhodne ano.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 21:14

Jiná Realita S těma parcelshopama je to zajímavý, u nás to PPLko začlo z ničeho nic bez varování dělat automaticky, když mě nezastihnou (= 1x zavolají a zrovna to nezvednu), hodí to do nejbližšího parcelshopu a pošlou smsku, že to tam je. Ani by mi to tolik nevadilo, kdyby šlo nějak si vybrat, do kterýho parcelshopu to chci alternativně hodit, zrovna tenhle parcelshop má totiž úplně pitomou otevírací dobu (myslím že od jedenácti do dvanácti a pak od jedné do čtyř) a jen o pár desítek metrů dál je další parcelshop, kterej má od osmi do osmi a i o víkendech, takže mnohem lepší...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33718 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 21:44

Karoleena tak objednávat rovnou do toho parcelshopu asi

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 21:44

Lilly_Ku Karoleena 

no právě, mně by parcel shop z principu nevadil, jenže si nevybereš, kam ti to dají, a všechny nejbližší jsou dost z ruky, nejde tam dobře zaparkovat a tak. já nejsem z města, takže blízký parcel shop je třeba o tři vesnice dál!

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 22:00

Potrefenáhusa No kéž by to bylo tak jednoduchý!:) Ono právě některý eshopy, který doručujou PPLkem, nemají možnost doručení do parcelshopu vůbec na výběr, teoreticky by to sice mělo jít i potom přesměrovat přes web PPLka, jenže to by mi museli poslat číslo a PIN k zásilce, což se taky mnohdy neděje (prý to je tím, když si eshop zaplatí to nejvíc nejlevnější doručení co jde jsem se dočetla, pak tyhle "služby navíc" nejsou dostupný). V mým případě to naštěstí většinou kurýr hodí na recepci, ale párkrát už se mi stalo, že přišlo něco s dobírkou, kurýr se nedovolal... Mě spíš překvapuje, že najednou změnili strategii, není to tak dávno co se pokoušeli balík doručit druhej den znova.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 22:03

Karoleena mně naopak kurýr tvrdil že "druhej den znova" není možný. teda nakonec jsem ho ukecala..tak třeba si chtěl jen popovídat:D ale k tématu můžu říct, že dnes jsem si to užila na poště, zásilku která nestihla dorazit před svátkama jsem si šla vyzvednout dnes a byla jsem tam úplně sama

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 22:08

viktorka_od splavu já jsem se těšila, že konečně na poště bude klidněji, a kulový. Co u nás zavedli ten lístkový systém, je to o nervy. Dřív jsem věděla, že ve frontě je přede mnou 5 lidí, teď to ty číselné řady berou nějak na přeskáčku a na řadu přijde dřív leckdy ten, co sotva vytáhl lístek ze stojanu.

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 22:09

viktorka_od splavu Občas se dějí zázraky. V neděli odpoledne jsem na horách hodila do schránky pohledy, dnes došly?! To zavání trhlinou v časoprostoru.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 23:42
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

Mám ale pocit, že si tak ňák v tý zdravici splet letopočet - nemělo tam bejt spíš 1989? 

​anebo "dotočná na Matějský", hlavně u Moniky. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 03. ledna 2019 10:06

domenica 

Maringotku vyretušovali! 

Offline stes
Avatar
7345 příspěvků moje polička 03. ledna 2019 12:33

domenica přesně...ty šaty jsou úděsný...celý je to tedy nepěkný

Offline Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 03. ledna 2019 13:23
Reakce na domenica:

​anebo "dotočná na Matějský", hlavně u Moniky. 

​skvělá hláška:-D:-D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 12:19

Koukáme všichni na Andreje???

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 12:36

Ten Moravec je zoufalej!!!

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 12:55

Mutziputzi Ne.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 13:01

Sweet Potato to je dobře, čim míň lidí tohle vidělo, tim míň lidí ho bude volit

je ale Sedláček v druhý části

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 13:05

Mutziputzi v žádným případě! jsem se nasmála, todle je lepší než kdejakej zábavnej pořad, nechápu proč jsem to nesledovala už dávno

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 13:10

Mutziputzi na sledování andreje nemám nervy. i kdybych totiž nerozuměla tomu, co říká, nedokážu snést jeho žvatlavou dikci, jak si tak nějak divně snad šlape na jazyk nebo co. andrej jedině v psané podobě.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. ledna 2019 13:16

Jiná Realita bohužel Moravec neni Witowská, to bylo hrozný