Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 19:01

barbucha Mutziputzi Ale od Dity by si docela polepsil, neee ze ne. Ty jo Mutzi, to je na emigraci toto, mas snad nejakej moralni kredit, horsi jak chlap s ponozkama v sandalech!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 19:48

Karja barbucha hele nevim no, na pristi volby prej dostanu vobalku s jednim listkem, 2 kila na ruku a du volit...jako kerej chlap planuje takhle dopredu, laska proste

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 19:56

Mutziputzi 

Zajímavej plán. Ten by mě jistě přiměl k úvahám o společný budoucnosti  No, k úvahám vlastně zcela jistě  

Ale vážně, nevím co by mě donutilo po takovým zjištění... fakt ani snad Brad Pitt, jeho šeková knížka incl.  Páč když si představim, jak mi tímtéž leze na nervy třeba jeden kolega - a to ho nemám doma a hádáme se pouze při společných obědech  Jako nebavit se vůbec o politice? To je jak zakázat si myslet na růžovýho slona, že jo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:02

barbucha se o politice normalne bavime, jsme liberalove...teda jenom ja vlastne

Offline RoSa
Avatar
8229 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:04

Mutziputzi

to je ale hrozně odpudivý tohlencto, co píšeš...

asi fakt osud, no... odříkanýho největší krajíc... atd.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:05

RoSa odpudivy to ale teda vubec neni...a jeste chvili me stvete a budu ho volit zadaco

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:05

RoSa odpudivý co? Chodit s někým, kdo má jinej politickej názor?

Offline RoSa
Avatar
8229 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:06

Potrefenáhusa ten jeden volební lístek a kila na ruku - prostě rukopis jedný partaje, no...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:11

RoSa a tak asi berme v potaz nadsazku az humor ze

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:12

RoSa proč odpudivý proboha? zase to není žádnej nácek.... 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:14
Reakce na Mutziputzi:

barbucha se o politice normalne bavime, jsme liberalove...teda jenom ja vlastne

​I to je smutný. Ale fakt, já bych to pokládala za větší stres, než kterej bych byla ochotná vydržet. Ve vztahu zvlášť. 

Potrefenáhusa 

Mně připadá "chodit s někým, kdo má jinej politickej názor", dost náročný... ale tak určitě jsou lidi, který politika vůbec nezajímá, tam to asi bude bez problémů.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:15

barbucha ze ja jsem hubu nedrzela, to snad nemyslite vazne toto...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:16

barbucha mě třeba politika vcelku zajímá, ale když vyloučím úplný extrémy typu komunista, nácek.. tak názor odlišný od mého má asi 90 % lidí v mém okolí včetně teda manžela.. a co jako? od toho jsme přece různí. mít partnera který na všechno kývá je dost peklo

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:23

Ale rozhodně teda Mutziputzi  nastolila zajímavý téma 

Já nevim - je vůbec možný mít s někým dobrej intimní vztah, pokud má tak odlišný politický názory? Třeba zrovna s fanouškem Babiše a dejme tomu voličkou Kalouska? 

Znáte nějakou takovou dvojici? Nebo například podobnou, z historie? Mohl by mít (úspěšnej) poměr třeba takovej Karel Čapek s dejme tomu Anežkou Hodinovou-Spurnou?!

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:23

Mutziputzi Tak zas to asi musí být zajímavé diskuse. Jakými argumenty te presvedcuje?

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:23

barbucha a určitě jsou i lidi, která politika zajímá, jsou schopni o ní spolu slušně diskutovat, a to i přes rozdílné názory, může to být i obohacující,  a vedle toho se v pohodě věnovat partnerskému soužití... to je takový dospělý model řekla bych... 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:24
Reakce na Mutziputzi:

barbucha ze ja jsem hubu nedrzela, to snad nemyslite vazne toto...

​Já věděla že budeš litovat  sorry jako 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:26
Reakce na nolita:

barbucha a určitě jsou i lidi, která politika zajímá, jsou schopni o ní spolu slušně diskutovat, a to i přes rozdílné názory, může to být i obohacující,  a vedle toho se v pohodě věnovat partnerskému soužití... to je takový dospělý model řekla bych... 

​Tomu rozumím (kupodivu ) . Ale tak, jako je těžký soužití s někým, kdo má třeba úplně jiný životní priority... těžko půjde dohromady materialista toužící po vlastních požitkách třeba s filantropem se spasitelským syndromem  tak bych řekla, že někdy, v zásadních ohledech, může bejt těžký i tohle.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:29

barbucha jako je mi to u pr*ele v podstate, ale jako svetonazor ja umim projevovat jinak a jinde, sklouzlo to zde k ponekud mimoznim prohlasenim, devcata ta "stiznost" byla fakt vtip, mne to v realu prijde naopak zabavny, dva intelektualove se domluvi vzdy a ve vsem

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 20:30

barbucha tak to, co udáváš ty jako příklad je dle mého dost nesrovnatelné s odlišným politickým názorem v daném kontextu, jak jsem psala výše, není to zase žádnej nácek, ale jen z ano, takže za předpokladu inteligence na obou stranách není vlastně důvod, aby to neklapalo... a teda slušnosti v diskusi - bez té to taky nepůjde :-)