Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Online continuity
Avatar
33764 příspěvků moje polička 03. srpna 2018 14:17

Mohučanka ja s tvym manzelem citim. Mam to totiz taky  nevadi mi v praci byt a kdyz se do neceho zaberu vysklim i novej pozadavek ve skype, ktery pouzivame jako mesenger. Kdyz musim byt nekde odpoledne na presny cas, tak si musim dat do kalendare schuzku. Muz ma pochopeni a taky si uz zvykl. Komentuje to slovy, ze nekdo musi i vydelavat, takze se zatim nerozvadime.

Offline andulka01
Avatar
10739 příspěvků moje polička 03. srpna 2018 14:37

Karoleena To snad neni možný...

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 03. srpna 2018 14:49

continuity Právě, jak jsem psala, on to nedělá schválně, ale někdy pohár prostě přeteče. Jak teď léčím tu štítnou žlázu, tak občas taky nálada zakolísá.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 03. srpna 2018 15:26

continuity  jako ze by doma nemocnej muz hlidal deti a tys “zapomnela” jit z prace? hmm

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 03. srpna 2018 16:59

Karoleena Údajně chtěli některý lidi vrátit vstupný, protože je vyhnali z vody, jak nepřeju nikomu nic zlýho, zde doufám, že se jim to vrátí!

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 03. srpna 2018 17:56

Karoleena

 To je strašný, ti zaměstnanci snad ani jeden nemají děti, jinak nevěřím, že by mohli jednat takhle laxně. Aspoň že tam byli i návštěvníci, co se zachovali jako rozumný lidi, i když už bylo pozdě.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 03. srpna 2018 17:56

Mutziputzi lidi jsou fakt strasny hovada

Offline barbucha blogger
Avatar
30648 příspěvků moje polička 03. srpna 2018 23:14
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Myslim, že to není ostatní ať si trhnou, ale není příliš košer ty ostatní odškodnit z prodeje jejich domů za aktuální tržní cenu, by't chápu, že za blbost se platí. Myslím, že zcela oprávněně volaj po tom, aby je odškodnil stát, kterej není schopen dostat ty ulitý peníze z tehdejších manažerů a vlastníků H-Systemu. Je příliš zkratkovitý z těchhle lidí dělat blbečky.

​Já bych byla pro to, aby stát - kterej se ukázal jako naprosto neschopnej (surprise surprise!) ohlídat takovej podnik, odškodnil všechny účastníky. Samozřejmě. Ale do výše jejich původních vkladů - protože to, co tam strkali po těch upozorněních že to neni košer, dělali na vlastní riziko. Jako vocuď pocuď.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 08:41

barbucha Klidne, pak jim to logicky musi za tu cenu puvodniho vkladu i odprodat, myslim, ze by bylo po problemu

Offline onetwoone
Avatar
131 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 09:11

@Mutziputzi  stát nic neprodava, prodává správce konkursní podstaty se souhlasem věřitelského výboru, kterej chce samozřejmě maximalizovat zisk z prodeje. Čili vrátit těm lidem , co do toho vrazili, protože jinak bezdůvodny obohacení a dům prodat za tržní cenu.

@barbucha jakože stát by odškodnil ty lidi za to, ze Smetka vytuneloval h-system? Jak za to stát může? Stát je odškodní za průtahy soudního řízení, za ty může, to jo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 09:21

onetwoone Ježiši proboha vznikl dojem, že potřebuju vysvětlit jak probíhá konkurz a píšu někde, že stát prodává baráky?? Věřím, že podstata mého sdělení je zřejmá, tedy pokud budu ignorovat investici těch co dostavěli, neměl bych jí ani reflektovat při prodeji, tedy prodávat za cenu základový desky nebo v jakém stavu to v době vyhlášení úpadku bylo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 09:25

onetwoone @barbucha jakože stát by odškodnil ty lidi za to, ze Smetka vytuneloval h-system? Jak za to stát může? Stát je odškodní za průtahy soudního řízení, za ty může, to jo.

 

Navíc tedy jak za to stát může? Stát má garantovat vymahatelnost práva, ze Smetky nebyl schopen dostat ani floka, ač majetek prokazatelně měl, o Klausově abolici nemluvě, pokud tohle stát dopustí, logicky by měl sjednat nápravu a je jedno jestli za právní průtahy nebo něco jinýho, ale určitě ve výši vkladů plus úroku.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 09:49

Mutziputzi naprosto s tebou souhlasím.

Online Isca
Avatar
4469 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 09:53

Mutziputzi Souhlas.

Offline onetwoone
Avatar
131 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 09:54

@Mutziputzi ten dojem mám z tvýho předchozího příspěvku, kdy reaguješ na barbucha, která píše o státu. Promin, nechtěla jsem tě rozezlit;) 

Aha, já myslela, že ty prachy jsou úplně nezvěstny, jestli je Smetka jen tak poprevadel mezi svoje příbuzný a stát na to koukal, ....tak to je něco jinýho. 

Offline stes
Avatar
7380 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 09:27

https://www.novinky.cz/krimi/479905-nizozemsti-rvaci-jsou-nove-vineni-z-pokusu-o-vrazdu.html

Jsem zvědavá, jestli to soud dotáhne do konce. Doufám, že ano.

Online Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 10:32

Mutziputzi Jako on kdysi sebeprorocky zpíval, že kdo jde pořád na západ, dojde na východ a tak podobně, ale tyvole! A Trump mu píše maily, hm. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. srpna 2018 19:54