Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:30
Reakce na paktofonika:

slniecko Mňa veľmi mrzí ze dnes nebudem môcť stáť na námestí. 

Ináč som čítala rozhovory s babkami demokratkami a niektoré si už deň vopred telefonicky zisťovali či akcia bude. Väčšina tvrdila ze tam ide kvôli Rotrrovej, a neviem aké pokuty by dostali účinkujúci za to že by odmietli vystúpiť ale ja by som sa na pódiu v tomto období nenakrucovala. A nezachráni to ani fakt že pesničku venuje obetiam.

No a k tomu že hranol a kalí nevidia dôvod na odstupenie sa radšej ani nevyjadrujem. Bohužiaľ ja na Slovensku nevidím alternatívu, neviem koho by som volila ak by teraz padla vláda,což asi nepadne, pochybujem že Most vystúpi. 

​Aj ja dnes riešim s mamou, ktorá z nás dvoch pôjde a ktorá postráži deti....je taká alternatíva, že kto nemôže (povinnosti, choroba....) tak vyvvesí čokoľvek čierne z okna - tričko, šál....

Čo sa terajšej politickej scény týky, tak nekomentujem, ja si len myslím, že to nie je dôvod nerobiť nič, snažím sa nestrácať nádej, ono aj taký Kiska sa zjavil viacmenej z ničoho.

Most ani nekomentujem, keď si predstavím, že boli doby, keď som Bugára považovala za slušného chlapa ...

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:47

viktorka_od splavu 

Tak vono to nema este grady, jo? To je ti malo Mrazek a spol., napojeny na socany? To nestaci Nejedly, mafian (ruskej) nejhrubsiho zrna? A Buresovi odpurci a konkurenti, ktery sotva se s nim ve zlem rozejdou, padaj jak (mrtvy) mouchy? 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:59

slniecko To je jasne ze to nieje dôvod na to nerobiť nič. Tí bolo len také povzdychnutie nad aktuálnou politickou scénou na Slovensku. 

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 12:17
Reakce na paktofonika:

slniecko To je jasne ze to nieje dôvod na to nerobiť nič. Tí bolo len také povzdychnutie nad aktuálnou politickou scénou na Slovensku. 

​a bohužiaľ veľmi realistické...

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 02. března 2018 12:19

slniecko Keby len Bugára, ja som kedysi aj Žitňanskú považovala za slušnú osobu... Tá sa teraz nanajvýš tak znepokojuje nad súčasnou situáciou. Des a hrôza. Ja som teda, čo sa našej politickej scény týka, realista so sklonmi k pesimizmu, ale stále ma dokážu prekvapiť. 

Ja myslím, že Bugár&spol ani nemôžu odísť z koalície, za tie dva roky čo sú vo vláde na nich Fico vie dosť, aby za to potom platili...

Škoda, že nemôžem ísť do Bratislavy na námestie, ale idem dnes aspoň k ambasáde v Londýne podporiť. Som zvedavá, koľko ľudí sa zúčastní.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. března 2018 12:20
Reakce na slniecko:

​Po mečiarovi smeišli dosť hore, až potom prišiel fico.

Dzurindova vláda? To si pamatuju, že ta vás vytáhla hodně nahoru, než přišel kašpar Fico a slíznul všechnu smetanu. Asi jako Babiš u nás. Tuhle schopnost šikovné manipulace s davy mají oba pánové společnou.

No ještě na konci ledna jsem vám záviděla, že máte alespoň normálního prezidenta. Ovšem teď, když sleduju, co se u vás děje v posledních dnech, vy si ho fakt zasloužíte víc.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 12:28

wendulka jedna z mojich (asi márnych) nádejí je, že by po tomto šiel do aktívnej politiky. Ako áno, ja viem, že tieto veci nemôžu stáť a padať na jednom človeku, ale bol by to dobrý začiatok.

carries podľa mňa táto sieť demonštrácií po celej európe je super, ešte lepšie, než keď je to len po slovensku.

Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 02. března 2018 12:34

slniecko Mne sa tá sieť demonštrácií tiež pozdáva, veľmi rada sa toho zúčastním. 

Kiska a kedysi vyjadril myslím, že do aktívnej politiky neplánuje ísť. Čo je škoda. Mňa mrzí, že asi ani nebude znova kandidovať na prezidenta. Teraz máme aspoň prezidenta normálneho, ktovie,  kto bude kandidovať v ďalších voľbách.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 12:54

carries ja viem, ja viem...a brala som to ako jednu z ukážok osobnej integrity. Len som dúfala, že po tomto zmení názor.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 02. března 2018 15:04
Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 15:19
Offline carries
Avatar
1107 příspěvků moje polička 02. března 2018 17:49

Krehutka  V Londýne sneží a mrzne, ale som rozhodnutá ísť na pochod aj tak.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 02. března 2018 18:32

carries u nás mrzne taky, ale dalo se to vydržet, akce trvala jen asi hodinu. Byla jsem příjemně překvapená počtem lidí, někdo z organizátoru říkal 1200, to by tak přibližně odpovídalo. No a na středu je sezvana další demonstrace večer na Zelnak na podporu novinářů.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. března 2018 19:05

Přišla jsem teď...V Praze a jinde se nic neděje???

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 02. března 2018 19:11

Krehutka 

Dík, že jsi mi to sem takhle naservírovala. 

Akorát jsem pro svou nachcípanost byla s to pouze položit svíčku a zmizet.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 02. března 2018 19:12

Korsičanka 

Ale děje. Nejen v Praze.

On ten seznam potom ještě pokračuje zahraničními městy.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. března 2018 19:18

Ellen Dík, nenapadlo mě, že jsme zahraničí To je na venkov moc rychlé - víkend by to chtělo

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 02. března 2018 19:21

Ellen i to se počítá 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 02. března 2018 19:25

https://dennikn.sk/1043970/na-piatkovom-pochode-vystupia-novinari-podporia-ho-viaceri-umelci-prehlad-pochodov/?ref=mpm

úplně na konci