Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. března 2018 13:38

brrr Renusatko Bolo by dobré ak by ste ten eshop uviedli aby nenaletel aj niekto iný. 

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 10. března 2018 13:39
Asi tak jako ta Tvoje kamarádka to budeme mít i my. Nejdřív se třepat, jestli příjdou lístky a pak jestli nás tam pustí.
Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 10. března 2018 13:41
Muž kupoval na viagogo.
Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 10. března 2018 14:01

brrr viagogo neni zadna podvodna stranka ale normalni preprodej listku, casto jedina moznost dostat se na vyprodany eventy. Nikdy jsem s tim ani obdobnou sluzbou nemela problem

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 10. března 2018 14:02
Reakce na paktofonika:

​Účasť skvelá, aj som si poplakala ale bohužiaľ sa bojím že to s politikmi nepohne a budú sa tváriť že niečo riešia a budú čakať až sa ukľudnia vášne a prestane sa o tom hovoriť ako to bolo u Gorily. Dúfam teda že to tak nebude ale niesom príliš optimistická. Včera bol Fico na tlačovke vysmiaty ako päťkoruna....

​Preto je podľa mňa strašne dôležité nenechať sa unaviť. A ísť do regiónov, čo sa deje, videla som zoznamy rečníkov, kto kde bol. Z tohoto hľadiska - aj keď ma z toho, čo práve píšem, samú trochu mrazí - je asi dobre, že tí dvaja boli z pôvodných bášt súčasnej garnitúry - chlapec od Žiliny a dievča od Prešova. Siahli im na ich deti.

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 10. března 2018 14:38

Klara Tak doufám, že s našimi lístky taky problém nebude a že nakonec dorazí a budou pravé. Ale cena o skoro 100% vyšší mi podvodná připadá. No, naše blbost, příště budeme moudřejší.

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 10. března 2018 19:30

brrr Nj, to je jako bejt prvni den na internetu, kazdopadne tam ty listky za tu cenu (kterou urcuje vlastnik listku) muzete zase strelit :)

Online Garfie
Avatar
23906 příspěvků moje polička 12. března 2018 20:57

Klara No tak ony by ty eventy možná nebyly vyprodany, kdyby neexistovaly tyhle přeprodeje :-)

Nabízet předem lístky, které ještě ani nejsou v oficiálním předprodeji (v tomto případě i dřív než je "před"předprodej pro registrované fandy) mi taky úplně košer nepřipadá, cenu pomíjím. Ale ok, každého věc. Jinak, ona je to dost sázka do loterie, známí takto koupili lístky, shodou okolností právě na viagogo a nepustili je dovnitř. Peníze pak po nějakých tahanicích dostali zpátky, ale zážitek zničený. 

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 12. března 2018 21:42

Klara No, střelit je tam asi už nestihneme, spíš budeme trnout, jestli vůbec dorazí. Termín dodání je jen pár dní před. Já uznávám, že byla blbost je tam koupit, na druhou stranu mi nepřipadá košer, je tam prodávat před tím, než se vůbec začnou ofiko prodávat (viz @Garfie).

Garfie Ježíš, nestraš. Když si představím, jaká to bude akce s hlídáním dětiček, přesuny do Phy, atd. a pak se u vstupu otočíme na podpatku

Online Garfie
Avatar
23906 příspěvků moje polička 12. března 2018 21:59

brrr Neboj, to bylo neco mensiho, na Letnou se vleze i kdybych te mela protahnout pod kabatem! ;-)

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 12. března 2018 22:01

Garfie Dík, to budeš hodná, i když bych byla radši, kdybys mě v případě nouze protáhla pod kabátem na letiště Letňany  (ale název je skoro stejný) .

Online Garfie
Avatar
23906 příspěvků moje polička 12. března 2018 22:12

brrr  Pravda, snad to v pravy cas trefim spravne!!

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 12. března 2018 22:30

Garfie 

Online Garfie
Avatar
23906 příspěvků moje polička 13. března 2018 11:08

Mutziputzi Strašný :-(

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 13. března 2018 11:18

brrr Garfie Kupovala jsem tam jenom elektronický vstupenky a dobrý, no, to jsem s lístkem odtamtud i letěla na koncert do zahraničí :D

To s prodejem před začátkem jsem nepostřehla, taky to můžou bejt nějaký sponzorský místa atd, každopádně přeju aby to brrr vyšlo

Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 13. března 2018 19:24

Klara Dík, budu se teď pár měsícu klepat a snad to klapne

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 14. března 2018 12:10

Myslela jsem, že to ty přeprodávající společnosti dělají tak, že nasadí ceny, zahájí prodej a pak jdou do normálního prodeje. Buď lístky stihnou koupit nebo ne a pak se omluví, že nejsou a vrátí peníze. Zahájení prodeje  na netu je docela masakr, třeba 500 čekajících a na nákup asi 4 minuty, jinak spadne stránka. Aspoň když manžel kupoval dceři nějaké vstupenky, tak to tak bylo.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. března 2018 12:22

Štve ma že musím ísť v piatok znovu na námestie. Nieže by to bol pre mňa problém, ale bola by som radšej keby to Hranolovi a Kalimu konečne došlo. Ako Kali podal demisiu ale nehrnie sa preč. Treba najprv zamiesť stopy Čítam správy a ide ma od nervov rozdrapiť a dnes ešte správa od eurokomisárov.  A na východe nič nieje, čo by tam robila mafia.  

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 14. března 2018 12:38

paktofonika 

Kdyby to nebylo smutné, člověk by se i zasmál.

Matúš Kostolný: Premiér Fico, minister Kaliňák a celá ich vláda je hanbou tejto krajiny. To nie je osobný komentár, to je záver oficiálnej správy delegácie Európskeho parlamentu na Slovensku.

(https://dennikn.sk/1061898/my-sme-sa-bali-kritizovat-vlastnu-krajinu-ale-premier-ju-urazal/?ref=tit1)