Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 01. března 2018 20:32

Krehutka Nemusel! Takto sa mu to marketingovo hodilo a "bastafidli". Zial...

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 01. března 2018 20:58
Reakce na Micuska:

brrr Keby si poznala politicku situaciu na Slovensku, tak tento prispevok asi nenapises.

​Uz vam zrusili kalendar, budete prechazet na gregorianskej? 

Offline brrr
Avatar
10014 příspěvků moje polička 01. března 2018 21:50

Micuska No a jak teda Fico vysvětlil, že slaví mdž o týden dřív? Mě to fakt zajímá. (Chápu, že to je jen záminka.)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 01. března 2018 22:18

brrr já to pochopila tak, že fico nic vysvětlovat nemusí. jako kdyby to byl nějaký monarcha:-O já teda slovenskou politiku moc nesleduju, mečiarem se pro mě posunula rovnou na balkán a mám za to že tam zůstala... teda měla jsem. teď to vypadá že ještě dál

Online RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 01. března 2018 22:21

viktorka_od splavu

no a my už k tomu Balkánu taky nemáme daleko... skoro bych řekla, že už tam jsme

Offline dorota
Avatar
849 příspěvků moje polička 01. března 2018 22:28

brrr tie oslavy MDŽ má SMER v podobe turné po slovenských mestách, od Bratislavy až po Humenné (http://strana-smer.sk/kde-nas-stretnete), od dnes až do 12. 3., takto si SMER robí kampaň, nerobia to prvýkrát

Offline brrr
Avatar
10014 příspěvků moje polička 02. března 2018 07:34

dorota Aha, tak teď už to chápu. Dík.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 10:43
Reakce na Micuska:

slniecko a co si cakala? Ved to je pre neho normalne. Nevysiel mu tah s euracami na stole, tak odvracia pozornost... A babkam demokratkam je jedno, co sa deje okolo. Potrebuju vidiet svoj idol. Keby nebola oslava, to by mu neodpustili. Takto si udrziava aspon cast volicskej zakladne. Neviem, ci si nas marketingovy mag uvedomuje, ze vyvoj ide po spirale a jedny Pasienky sme tu uz mali.

Nic ine ako ist do ulic nim nepohne. Ulice sa boji ako cert kriza. Jedine ulica. Inak tu bude aj MDZ 2019.

​Veď už zhrabúvam všetko termoprádlo, do ktorého sa zmestím, kvôli tej ulici.

A vieš čo? On neho som nič dobré nečakala, ale toto ma šokovalo. Ani nie kvôli tomu psychopatovi, ale som pozerala tú sálu natrieskanú ženami, z ktorých určite mnohé sú matkami, plus mínus vo veku tých, čo práve riešia pohreb namiesto svadb svojich detí a rozmýšľala som, že bez ohľadu na to, komu a čomu veria, ale ako je možné, že v nich nie je ani kúska piety, aby si v danom momente podobné povyrazeníčko odpustili?!

NTC má vyčše 6000 miest a bolo plné! Chápeš to? Vyše 6000 žien vo vyššom veku, ktoré aj keď nemajú rozum, tak nemali ani len ten kus empatie a súcitu...

A ešte mi dopla jedna vec...Mečiar je vec spred 20 rokov....čiže toto je nová generácia...toto nie sú TIE babky demokratky, toto sú NOVÉ!!!

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 10:45
Reakce na barbucha:

​Uz vam zrusili kalendar, budete prechazet na gregorianskej? 

​To by vychádzalo neskôr, toto je skôr. To je skôr z nejakej alternatívnej reality. Veľmi škaredej alternatívnej reality.

Btw....vieš čo, toto je tiež niečo, čo ma dostalo. Celý čas kukám podozrievavo na to, čo sa sem valí z východu a fčul talianska mafia!!!

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 10:47
Reakce na dorota:

brrr tie oslavy MDŽ má SMER v podobe turné po slovenských mestách, od Bratislavy až po Humenné (http://strana-smer.sk/kde-nas-stretnete), od dnes až do 12. 3., takto si SMER robí kampaň, nerobia to prvýkrát

​toto, plus budúci týždeň sú v BA kraji jarné prázdnin, takže mnohé z babičiek budú zaneprázdnené výpomocou pri vnúčatách.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 02. března 2018 10:53

slniecko museli prostě vidět Marušku Rottrovou, ne? Kolikrát už ta paní vlastně odešla do zpěváckého důchodu ?

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 10:56

brrr já to pochopila tak, že fico nic vysvětlovat nemusí. jako kdyby to byl nějaký monarcha:-O já teda slovenskou politiku moc nesleduju, mečiarem se pro mě posunula rovnou na balkán a mám za to že tam zůstala... teda měla jsem. teď to vypadá že ještě dál

​Po mečiarovi smeišli dosť hore, až potom prišiel fico.

Btw....tá talianska mafia u vás operuje evidentne tiež, vzhľadom na to, že  na tom spolupracoval s nejakou českou novinárkou, ktorá okamžite dostala policajnú ochrnu.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 10:59
Reakce na Krehutka:

slniecko museli prostě vidět Marušku Rottrovou, ne? Kolikrát už ta paní vlastně odešla do zpěváckého důchodu ?

​som normálne musela zapátrať v pamäti kto to je .

No tak program neviem, to je fakt....

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:00

slniecko No veď Toto! S vekom im odchádza aj rozum??? Nič iné ma nenapadá..., alebo je tu stále ešte dosť blbcov, ktorí ten rozum nikdy nemali 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:00

slniecko ale jo, já vím, nejen, taky jsme tu měli albánský mafie aspol (nedělám si iluze že se odstěhovali to fakt ne) ale zatím u nás nebylo nebo se neprovalilo napojení na vedení státu...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:09

slniecko Mňa veľmi mrzí ze dnes nebudem môcť stáť na námestí. 

Ináč som čítala rozhovory s babkami demokratkami a niektoré si už deň vopred telefonicky zisťovali či akcia bude. Väčšina tvrdila ze tam ide kvôli Rotrrovej, a neviem aké pokuty by dostali účinkujúci za to že by odmietli vystúpiť ale ja by som sa na pódiu v tomto období nenakrucovala. A nezachráni to ani fakt že pesničku venuje obetiam.

No a k tomu že hranol a kalí nevidia dôvod na odstupenie sa radšej ani nevyjadrujem. Bohužiaľ ja na Slovensku nevidím alternatívu, neviem koho by som volila ak by teraz padla vláda,což asi nepadne, pochybujem že Most vystúpi. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:11

viktorka_od splavu Tak srovnávat albánskou a italskou mafii je asi jako srovnávat Oktávku s Bentley

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:25
Reakce na Micuska:

slniecko No veď Toto! S vekom im odchádza aj rozum??? Nič iné ma nenapadá..., alebo je tu stále ešte dosť blbcov, ktorí ten rozum nikdy nemali 

​Rozum nepožadujem, len trochu slušnosti!!!

(a áno ako to píšem, tak si uvedomujem, že mám evidentne vysoké nároky)

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:26

slniecko ale jo, já vím, nejen, taky jsme tu měli albánský mafie aspol (nedělám si iluze že se odstěhovali to fakt ne) ale zatím u nás nebylo nebo se neprovalilo napojení na vedení státu...

​A ani Vám to neprajem.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 02. března 2018 11:29

Mutziputzi nesrovnávám, jen říkám že v čr určitě není všechno křišťálově čistý a bez jedinkýho zločince:-) konkrétně v brně skvadra policajtů co vybírali výpalný od podnikatelů (a to fakt nemám z novin) a taky si nedělám iluze že -li, stopro to jede dál atp. ale furt to nemá ty grády no, díkybohu