Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 21:54
Reakce na Ounz:

je hodně dobrá i jako audio

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 07:29
Reakce na Potrefenáhusa:

Díky  já zkusím asi konečně tu čtečku

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 10:06
Reakce na Jiná Realita:

Neomlouvám ji, ani náhodou. Jen se praví, že byla opilá + šok, řekla bych. 

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 10:55
Reakce na whiskas:

Tak k tomu by som len dodala, že aj keby sa nič nakoniec nebolo stalo, tak "jaký druh odpadu" vlezie opitý do auta a ešte aj vezie dieťa?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 11:01
Reakce na Dadoo:

Podrezání svazaneho člověka mi nutnosti nepřipadá,ale v podstatě nejsme ve při. 

Možná jen nedopatřením ti z věty vypadlo "ozbrojeného příslušníka VB" 

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 11:02
Reakce na slniecko:

Já ji ale neomlouvám, jen jsem hledala vysvětlení (nikoli omluvu) proč zdrhla. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 11:03
Reakce na whiskas:

to, že nechala dítě v autě, bych asi nekomentovala, protože šokem se může stát cokoli.

ale jen odpad sedne s víc než jedním promile do auta s dítětem, které asi ani nebylo připoutané. 

odpad je už ten, kdo tam sedne bez děcka v takovém stavu. s dítětem už se to ani nedá komentovat.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 11:08
Reakce na Jiná Realita:

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, já bych nesoudila, když neznám prostředí ve kterém žije...bulvár nám to bohužel určitě zjistí a sdělí

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 13:12

Ten Andrej mě teda začíná .... a jo following, toho si nevšímejte

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 16:26
Reakce na Krehutka:

Megera zapšklá

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 18:14

Ne dnes, ale vcera: Sla jsem si na Seznam zkontrolovat email a vidim, ze je tam video - reportaz z bohnicke psychiatricke lecebny na Streamu.  Tak jsem klikla, video zhledla, dobry - akorat ze me napadlo precist si take par komentaru ceske verejnosti na dane tema, coz byla zasadni chyba. Musim rict, ze jsem necekala az takovy priliv nenavisti a (hlavne) ignorance. 

Amun
Avatar
29. listopadu 2017 18:32
Reakce na MP Marge:

ono otevřít si diskuzi na jakékoli téma je na seznamu očistec. Případy, kdy mě diskuze naopak celkem mile překvapila, byly možná tak dva za x let.

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 18:47
Reakce na Amun:

To asi jo, no. Ja jsem veci neznala, protoze na Seznam chodim opravdu jen na email a jednou za uhersky rok kliknu na nejaky clanek, ktery me zaujme.  Komentare normalne nectu nikdy a nikde. Vubec nevim, co me to tentokrat napadlo 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 22:40
Reakce na MP Marge:

Tak to já jsem rozklikla tento článek a bohužel i tu diskusi pod ním. Mimochodem, ta ztracená klientka, o níž jsi psala, už se našla, doufám.

„Tahle mincemá dvě strany. Musíme přiznat fakt, že ve srovnání s dávnými dobami se dnes ženy trochu rozjely ve snaze učinit se přitažlivými. A bohužel se nám to pak vymstilo a tohle je stav, v němž jsme dnes. Musíme někdy přijmout vinu, ženy. Opravdu si to myslím,“ svěřila Angela v rozhovoru pro magazín Radio Times. Ačkoli je to hrozné říct, nemůžeme se snažit být co nejhezčí a nejpřitažlivější, aniž bychom byly utlačovány či znásilněny,“ prohlásila.

Zdroj: https://ona.idnes.cz/angela-lansbury-sexualni-obtezovani-metoo-zeny-hollywood-paj-/spolecnost.aspx?c=A171129_114917_spolecnost_zar

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 23:20
Reakce na Krehutka:

Hm, tam tu diskusi radsi opravdu nechci videt 

Bohuzel po klientce se slehla zem  Vsichni se tady obavame nejhorsiho. Ja se utesuju tim, ze je treba jen nekde dobre schovana 

Amun
Avatar
29. listopadu 2017 23:28
Reakce na Krehutka:

"Musíme přiznat fakt, že ve srovnání s dávnými dobami se dnes ženy trochu rozjely ve snaze učinit se přitažlivými. " Angela je bezpochyby historička  fakt mě vyloženě pálí, když takový paskvil někde otisknou. Ale když vidím, že to vyšlo na Ona dnes, vlastně se ani nedivím.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 23:39
Reakce na MP Marge:

Uff . Máš vůbec nějakou možnost po ní pátrat, jako třeba volat rodině, policii a tak? Nebo je to z pohledu terapeutky bráno jako neetické?

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 00:50
Reakce na Krehutka:

Tak treba moje predchozi agency to v pripade nouze povolovala, ale soucasny zamestnavatel ne