Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 00:51
Reakce na Amun:

"Musíme přiznat fakt, že ve srovnání s dávnými dobami se dnes ženy trochu rozjely ve snaze učinit se přitažlivými. " Angela je bezpochyby historička  fakt mě vyloženě pálí, když takový paskvil někde otisknou. Ale když vidím, že to vyšlo na Ona dnes, vlastně se ani nedivím.

Strasnej blabol, ze!?

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 09:21
Reakce na MP Marge:

to zas prekladal nejakej umelec...

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 09:55
Reakce na MP Marge:

Tak treba moje predchozi agency to v pripade nouze povolovala, ale soucasny zamestnavatel ne 

Uf, ani políciu?

Ono zas...ak je dobre schovaná, tak posledné, čo potrebuje je vyňúrať, ale....v USA snáď sú azyláky a pod.

Držím palce.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 09:55
Reakce na Amun:

"Musíme přiznat fakt, že ve srovnání s dávnými dobami se dnes ženy trochu rozjely ve snaze učinit se přitažlivými. " Angela je bezpochyby historička  fakt mě vyloženě pálí, když takový paskvil někde otisknou. Ale když vidím, že to vyšlo na Ona dnes, vlastně se ani nedivím.

A ako sa to tu prelína s MP Marge klientkou tak .

Offline Friga
Avatar
1558 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 10:57
Reakce na Krehutka:

Clanek radeji cist nebudu, staci mi ten uryvek a teda jako WTF . Nechapu, jak je mozne, ze tolika lidem nedochazi, ze sexualni nasili nema primarne se sexem a sexualni pritazlivosti nic spolecneho. Je to proste jen velmi ucinny zpusob nekoho ponizit a dokazat si svou moc. Myslim, ze dokladem je napr. znasilnovani mezi vezni a ve valkach.

A idnes celkove ten obraz, ze sexualni nasili se deje jen mladym a tedy pritazlivym zenam dost podporuje. Vsimla jsem si, ze byva ve clancich o znasilneni mnohdy nekolikrat napsano, ze znasilnena byla mlada zena popripade divka. Tu divku si pamatuju, ze byla jednou i u 24lete zeny. V tom veku jsem se uz za divku fakt nepovazovala.

Amun
Avatar
30. listopadu 2017 11:40
Reakce na Friga:

jo tu famu, ze znasilneni se tyka jen mladych, nadhernych a spoře odenych zen opravdu nechápu. Článek jsem též neotevřela a upřímně nechci vidět tu diskuzi. Moc nechápu tu tendenci většiny české společnosti hledat vinu hlavně u oběti (neměla být venku pozdě, co tam dělala, proč měla minisukni...)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 11:45
Reakce na Amun:

Ježiš ale vždyť to neni pravda, jaká většina české společnosti? Prostě debilové a ti jsou všude...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 14:19
Reakce na Amun:

no já bych taky v článcích na iděsu neviděla "většinu" mně stačí vidět ten úryvek a jsem si jistá že takový věci nepotřebuju číst, natož ještě diskusi k tomu

Amun
Avatar
30. listopadu 2017 14:26

já myslela přímo ankety, ne diskuze. třeba toto  Není to první stránka, kde jsem podobné výsledky viděla. A popravdě, nepřekvapuje mě to

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 15:16
Reakce na Amun:

jo tu famu, ze znasilneni se tyka jen mladych, nadhernych a spoře odenych zen opravdu nechápu. Článek jsem též neotevřela a upřímně nechci vidět tu diskuzi. Moc nechápu tu tendenci většiny české společnosti hledat vinu hlavně u oběti (neměla být venku pozdě, co tam dělala, proč měla minisukni...)

Musim se v tomto smeru Cechu zastat. "Victim blaming" je bezne uplne vsude. 

Offline MP Marge
Avatar
5706 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 15:17
Reakce na Lilly_Ku:

to zas prekladal nejakej umelec...

No 

Amun
Avatar
30. listopadu 2017 15:20
Reakce na MP Marge:

mně právě přišlo, že v UK je v tomhle názor veřejnosti strašně zdravý. Ještě jsem neviděla, že by si třeba plátek jako independent dovolil otisknout něco ve smyslu, že obět neměla v noci na zastávce co dělat. Z trochu jiného soudku, třeba měli jsme tu kauzu, že recepční byla vyhozena, protože si odmítla obouvat vysoké jehlové podpatky, aby vypadala více sexy. Napříč medii se prohnala neuvěřitelná smršt, jak je tento sexismus nepřijatelný. Když jsem třeba podobnou věc viděla ve zprávách tady, tak diskuze byla plná názorů, že si kravka měla hledat místo jinde, třeba u autodílně. Zároven teda v UK fakt nečtu bulvár, který je tu opravdu výživný, takže mi může něco unikat.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 15:25
Reakce na Amun:

ukaž mi seriozní český noviny, který otiskly zprávu, že obět neměla v noci na zastávce co dělat.

Amun
Avatar
30. listopadu 2017 15:32
Reakce na Potrefenáhusa:

hele xkrát jsem si přečetla článek, kde bylo velmi zdůrazněno, že mladá žena šla sama z večírku v ranním hodinách a že měla dost upito. Vesměs novinky.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 16:15
Reakce na Amun:

seriózní česky noviny, zněl požadavek 

Amun
Avatar
30. listopadu 2017 16:23
Reakce na Jiná Realita:

ehm, to máme?:D hospodářské noviny, mladá fronta, metro, novinky, idnes... nic z toho mi nepřijde seriózní ve smyslu seriozním plátků jako lemonde, guardian, independent. Jiné popravdě neznám.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 16:26
Reakce na Amun:

Tak to jsme v řiti,nemame teda seriózní noviny,ve kterých by se to nepsalo - metro a novinky ti fakt prijdou jako  seriózní noviny??? 

Amun
Avatar
30. listopadu 2017 16:32
Reakce na Potrefenáhusa:

dovolím si citovat sama sebe: nic z toho mi nepřijde seriózní

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 16:33
Reakce na Potrefenáhusa:

no ja taky zadny neznam

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 16:35

tak dobře, ale snad postavit vedle sebe hospodářské noviny a novinky je trochu silné kafe, ne?

opravdu pochybuju, že by v HN někdo něco takového byť jen naznačoval.