Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:03
Reakce na Kokoska:

no já taky, řekla  bych, že jde o popis mých konstantních názorů, ale k mutziputzi mi to naprosto nesedí...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:05
Reakce na Jiná Realita:

Já už jsem to četla i celý, zcela vážně doporučuju a není to panikář. Panikář by hulákal o znásilňování, sebevražedných atentátnících a vepřovym, takhle se má problém nazvat a popsat.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:07

Souhlasím s každým slovem, nakonec už dlouho nemluvím o ničem jiným. Od politický korektnosti přes multikulti až po důvod imigrace (z neválčících států) a bláhových vyhlídkách na integraci.

Je docela úlevný vidět to černý na bílým, resp. zjistit, že nejsem sama takovej xenofob

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:07
Reakce na Jiná Realita:

Ne to není popis vašich názorů, vy řešíte hrozně lokální a řekněme dlouhodobě nepodstatný věci ala budou zneužívat dávky z našich daní nebo zas brát práci dělníkum a podobně.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:09
Reakce na barbucha:

Ono jde zejména o to JAK to pojmenovat, než že za každou cenu "nekorektně", nemůže to prezentovat pablb populista jako Pitomio nebo Konvička

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:09
Reakce na Mutziputzi:

prosím vás, nevkládejte mi do úst takové bláboly.

opravdu jsem těžko někde řekla, že ekonomičtí migranti budou někomu brát práci.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:11
Reakce na Jiná Realita:

Jsem líná hledat, ale vyplácení dávek z vašich daní a zneužívání čehokoli je váš leit motiv, v tom doufám nejsme vepři

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:11
Reakce na Mutziputzi:

...a zneužívání dávek opravdu není dlouhodobě nepodstatná věc. naopak to bude dlouhodobě se prohlubující problém, za tím si stojím.

nicméně tento názor mám nejen na migrantské zneužívače, ale na jakékoli zneužívající osoby. sociální systém by měl projím hlubokou proměnou a migrace by skončila tak nějak sama, na to bych si i vsadila.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:14
Reakce na Jiná Realita:

Jo, takhle jednoduchý to je no. Mimochodem kupte si to celý, mluví i o Merklový, tam pochopíte, že to není člověk co tvrdí přesně to co vy, neřeší nesmyslný sociální dávky, v tom je právě ten naprosto podružný problém.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:14
Reakce na Mutziputzi:

myslím, že jsme.

a ty dělníky prosím najděte, nebo to smažte, nebo si je nechte od cesty, protože to je jen prostá manipulace, i když asi neúmyslná. 

mám dojem, že jste si na můj názor na migranty udělala vlastní názor, už ani úplně nečtete, co píšu, a snažíte se mě vměstnat do nějaké své krabičky. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:17
Reakce na Jiná Realita:

Já nevim proč jste hned tak excitovaná a útočná, hrozně nesympatická vlastnost to vaše pasivně agresivní urážení, je to trapný, protože je to pokaždý, klídek, číst to nemusíte, mě podobná diskuze nebaví.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:20
Reakce na Mutziputzi:

 jsem naprosto v pohodě, možná další váš předsudek, fakt nevím. písmo emocionální projevy nepřenáší, nebo je nepřenáší správně.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:24
Reakce na Jiná Realita:

Předsudky netrpím, jenom s váma ta debata nemá smysl, viz teď tvrdíte, že má stejný názor jako vy a celou dobu ho tady prezentujete...a ani jste to nečetla, tak nějak podobný pocit mám u většiny témat, kde se rozohňujete, že máte pravdu.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:30
Reakce na Mutziputzi:

mně připadá úplně totéž jako u vás.

odkážete na článek, v něm něco je, vy ho doporučujete. já si ho přečtu, souhlasím.

ano, článek je delší, ale vy odkazujete na jeho kratší verzi. tu delší jsem nečetla, ale já souhlasím s tím, co je vidět. tudíž v té části máme stejné názory.

vůbec nechápu, o čem hovoříte 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:33
Reakce na Mutziputzi:

Ono jde zejména o to JAK to pojmenovat, než že za každou cenu "nekorektně", nemůže to prezentovat pablb populista jako Pitomio nebo Konvička

No to je právě to. Tady můžu podepsat každičký slovo, ale jak už jsem se vyjádřila dřív, když slyším o imigrantech blábolit Zemana (Pitomia nebo Konvičku neposlouchám ale dokážu si představit), tak mám sto chutí dát se ke sluníčkářům. Protože se mi nechce s takovým idiotem souhlasit. A přitom v podstatě jde o to samý

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:35
Reakce na Jiná Realita:

Jenom říkám, že jeho názory nejsou stejné jako vaše, já říkám, že on není krátkozraký a popisuje s nadhledem a komplexně, vy jste normálně chodící ukřivděnost, to i v reálu se vám nesmí nic říct??

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:37
Reakce na barbucha:

No protože on vynechává ty laciný argumenty, typu z tvejch daní budou živý a i tebe, 60letá 100kilová Boženo znásilní v bazéně v Bruntále, obavy jsou samozřejmě na místě, ale ne hysterie.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:50
Reakce na Mutziputzi:

Je ovšem otázka, kde začíná ta hysterie: od těch 60 let a 100 kil výše?  Jakože když se bude téhož obávat padesátiletá bez nadváhy, je to už oprávněnější?  

Protože, jak vidíme, ono to fakt hrozí, to je přece to, o čem mluví i ten poradce - žádná přizpůsobivost evropskejm zvyklostem a žena jen jako zboží. Jen jinými slovy, tohle pak jsou ty přímý důsledky.

Neříkám že zrovna u nás. Samozřejmě. Ale jednak se teda osobně vidím jako Evropan... a druhak mě docela mrzí situace ve Švédsku, kde si to holt beru kvůli vnučce tak ňák víc.  Tam to taková bezpečná selanka neni, no.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:57
Reakce na barbucha:

A tak jasně, příklad s Boženou měla bejt demonstrace toho, že některý prohlášení maj vzbuzovat iracionální strachy. Švédskej solidární přístup ani systém obecně moc nechápu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 07. července 2017 10:09
Reakce na Mutziputzi:

Mně by se líbil, kdyby to tak nepřeháněli  Z tý solidarity tam prosperujou všichni potřebný, nejen imigranti. Ovšem takovej invalida nebo samoživitelka tě za odměnu v bazénu osahávat nebude, i kdybys chtěla