Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. července 2017 09:34
Reakce na macko.pu:

Tebe někdo násilní? Tak se nestarej.

macko.pu
Avatar
06. července 2017 10:37
Reakce na Mutziputzi:

Tebe někdo násilní? Tak se nestarej.

.... tak se nestarej... to hovor svojmu frajerovi, nie mne

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. července 2017 10:55
Reakce na macko.pu:

No ten je úplně rozhozenej, ten strachy, že mě znásilní jeden z těch asi deseti migrantů co k nám přišli už rok nespí!

macko.pu
Avatar
06. července 2017 10:57
Reakce na Mutziputzi:

No ten je úplně rozhozenej, ten strachy, že mě znásilní jeden z těch asi deseti migrantů co k nám přišli už rok nespí!

... naivky, obidvaja, čo už s vami

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. července 2017 11:00
Reakce na macko.pu:

My nemáme rádi slovenskýho ekonomickýho migranta, ale čo už s nami viď

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 06. července 2017 14:10
Amun
Avatar
06. července 2017 14:20
Reakce na barbucha:

smutne no. na jednu stranu, sama jsem clenem tri klubu, kde mohou clenstvi dostat jen a pouze zeny, muze nebereme. Sama organizatorka rikala, ze po predchozich zkusenostech, kdy si nekteri mysleli, ze si na sraz cestrovatelu proste prijdou vybrat spolunocleznici, si to ziskava vetsi a vetsi oblibu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 06. července 2017 14:48
Reakce na Amun:

Jo, smutný. Těmi oddělenými světy se dostaneme někam jinam, pryč z víceméně rovnoprávný Evropy. Já si myslím, že to není dobrý, takhle ustupovat. Mnohem lepší by bylo vychovat ty otrapy - ať už veřejnou ostudou (v rámci těch "tvých" klubů), nebo prostě trestem podle zákonů, který tady platěj.

To se za chvíli budou rušit i další výdobytky naší civilizace, jako je třeba koedukace?! Oddělené hodiny plavání ve veřejných bazénech už taky mnohde zavedli... 

Amun
Avatar
06. července 2017 15:05
Reakce na barbucha:

Ono je to tezky. Neni se teda cim chlubit, ale za sebe rikam, ze ja mam s odpalkovanim chlapu problem, velky. V barech, na ulici, v parku, ve meste. Casto na me lide zkousi sahat, aspon na rameno nebo tak. Dokonce mi v Londyne cizi typek zkusil dat pusu do vlasu. Nebo jsme byla doucovat kamaradku a jeji bratr me hned pozval na veceri. Rozhodilo me to tak, ze jsem na to kyvla a pak se slozite vykrucovala. Nez tohle trpet, opravdu radsi na meetupu filtruji "girls only" skupiny, kdyz nas jde do restaurace treba 40, nikdo si nedovoli. Bohuzel, z nejakeho duvodu asi vyzaruji uplne nulovy respekt :D 

Kazdopadne co zminujes ty, mi prijde nebezpecne a souhlasim. Segregace neni dobra a mohla by se osklive zvrtnout. Kazdopadne pokud zustane na bazi dobrovolnosti (jako kluby, kde jsem clenem), nevadi mi to. U deti mi na skolach take vadi, rodice v zasade rozhoduji za dite, ktere pak nema sanci si vytvorit svuj obraz.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. července 2017 15:15
Reakce na barbucha:

Mám spíš pocit, že dotyčná tím chce právě ukázat, kam dojít nechceme, tzn. k běžné segregaci, je to forma happeningu dle mého.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. července 2017 15:47
Reakce na Mutziputzi:

to bude dlouhodobý happening, když prohlásila, že se to bude konat, dokud se muži nezačnou chovat...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. července 2017 15:48
Reakce na Amun:

jsem pravý opak, mně se muži vyhýbají, to co popisujete, mi přijde přímo šokující 

Amun
Avatar
06. července 2017 15:58
Reakce na Jiná Realita:

Mama mi parkrat rekla, ze se tvarim jako ztracene stene, takze asi proto  ono to v tom prispevku vyzniva katastroficky, ale tech opravdu vyhrocenych pripadu bylo malo, vetsinou me nekdo jen oslovi a jde dal. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. července 2017 16:05
Reakce na Amun:

já se prý tvářím jako vrah, jsem proto v klidu  zaručená antikoncepční koncepce.

macko.pu
Avatar
06. července 2017 17:00

... presne ako môj príspevok pred pár hodinami, takisto zo švédska, kde zrušili úplne budúci festival kvôli znásilneniam a agresivite... mužov ... (ja, ty, on, ona, ono, my, vy, oni, ony vieme o koho sa jedná) ale politicky korektne ich nazveme mužmi... a ustúpime im... zajtra zakážeme bravčové, pozajtra dvojdielne plavky, popozajtra schováme vianočný stromček a takto môžme pokračovať

svět se posral

https://www.youtube.com/watch?v=48Ykkzzj7GE

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 06. července 2017 19:11
Reakce na Mutziputzi:

Mám spíš pocit, že dotyčná tím chce právě ukázat, kam dojít nechceme, tzn. k běžné segregaci, je to forma happeningu dle mého.

Doufala jsem v totéž, dokud jsem nedočetla k tomu, jak se jí hlásej zájemci.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 08:31
Reakce na barbucha:

Ale já věřím, že to i proběhne, vidím za tím ale fakt recesi/aktivismus a prezentaci toho, že k tomuhle oddělování vlastně nikdo dojít nechceme, než akci "Ženy sobě" a manifest proti pár prasákům.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. července 2017 08:35
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:01
Reakce na Mutziputzi:

tak teď nevím, jestli to doporučujete sarkasticky? abychom viděli, jak další panikář manipuluje davy?

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 07. července 2017 09:02
Reakce na Jiná Realita:

Fakt je to panikaření? Já to vidím jako realistický popis skutečnosti.