Pošta, poštové služby, kuriéri...

31. května 2015 15:38
Offline Zu
Avatar
2530 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 20:38

Sweet Potato ou. Ale neboj, to si snad nechají v depu, jen jim asi cvičně napiš mail co nejdříve. 

Kamarádka nám dneska vyzvedávala balíček s respirátory a když ho otevřela, v něm několik parfémů. Přitom v téhle výdejně mají na všem čárový kód a přesto dostala cizí balík

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 20:49

Zu V depu to nenechají, ale možná to vrátí. Napíšu.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. prosince 2021 21:45

Sweet Potato koukni se ještě do toho jejich systému, jestli nemůžeš změnit způsob doručení.

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 21:58

Evaeva Evidentně jim něco chybí

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. prosince 2021 22:03
Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 11:35

Sweet Potato DPD posledni dobou blbne. Manzelovi prisla SMS, ze si ma balicek vyzvednout na zvolenem vydejnim  miste, tam nic nemeli. Pak prisla dalsi SMS, ze z kapacitnich duvodu to museli presmerovat na jinou vydejnu. Dlouho ticho po pesine, zadne oznameni, ze uz si to muze vyzvednout. Ve sledovani bylo videt, jak si to mezi sebou prehazujou dve depa. Tak napsal pres zazaznicky servis dotaz, druhy den oznameni k vyzvednuti na tom novem miste. Sla jsem tam pro to ja. Pry nic na to jmeno tu nemame. Nastesti to ochotna pani dohledala podle odesilatele, ovsem na baliku bylo jmeno majitele te prvni  vydejny. Jeste ze v te SMS bylo i cislo baliku, pani unala, ze je to opravdu nase a dala mi ho. Kolik casu jsme s tim stravili, ani nemluvim.

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 11:53

Kokoska Ty mně děsíš

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 11:55

Sweet Potato a jeste jsi jim uz podepsala prevzeti, bububu!

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 11:58

Kokoska  Podepsat to právě nešlo. Ta mašinka volala po tom qr kódu.

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 12:01

Sweet Potato jo tak, ja to pochopila, zes to podepsala, masinka to spolkla a teprv pak nastal problem. Tak to je dobre.

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 12:05

Kokoska Z DPD mi odepsali obratem, že to prověří na depu. Tak aspoň něco.

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 12:05

Sweet Potato drzim palce!

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 12:40

Zalando začalo, minimálně pro část objednávek, používat zásilkovnu. takže po tom, co jsem tři pracovní dny po sobě při prokliknutí sledování zásilky mohla číst, že zásilka je zařazena do rozvozu ne tento den, volala kurýrka v sobotu ráno, jestli jsem teda na adrese. Podotýkám, že v adrese byla uvedena i firma

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 22:30

DPD tady teď fici, jo? Balík ze Sportisimo, v pátek SMS, že bude DPD doručovat...nic. Dívám se na sledování zásilky, balík doručen, podpis k dispozici. Cože? Volám na linku DPD. Dobraly jsme se k tomu, že borec doručil balík do místního Sportisima, ne ke mně domů! Zadán požadavek, ať mi to v pondělí doručí domu. Dnes máme úterý a mám balík? Nemám. Volam 6x na DPD, nemůžu se dovolat. Volám na infolinku Sportisima, ať mi dají telefonní číslo do místní prodejny, že si tam ten balík vyzvednu. Buchta mi tvrdí, že tam telefon nemají, že mám poslat email.a že rozhodně to na prodejně doručovatel z DPD nemohl nechat, protože tam nemají k tomu balíku kód!!! Ta mě teda dojala.

No, tak jsem se dovolala na DPD a opět mi potvrdili, že to doručil na prodejnu a opět zadala požadavek, ať mi to doručí domu. Balík za šest a půl tisíce, nerada bych o to přišla a už mě to fakt nebaví.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 02:43
Reakce na Zu:

Sweet Potato ou. Ale neboj, to si snad nechají v depu, jen jim asi cvičně napiš mail co nejdříve. 

Kamarádka nám dneska vyzvedávala balíček s respirátory a když ho otevřela, v něm několik parfémů. Přitom v téhle výdejně mají na všem čárový kód a přesto dostala cizí balík

​Tak toto by mne nikto neuveril, že je omylom!!!

Offline Zu
Avatar
2530 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 08:02
Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 09. prosince 2021 07:34

Samozřejmě, že to to pitomý DPD okamžitě poslalo zpět! Najednou jsou jako blesk.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 09. prosince 2021 08:27

No, u nás hrajeme poslední měsíc takovou hru. Česká pošta mi napíše, že doručuje balíček. Já se nehnu z domu, nic nepřijde, ani lístek ve schránce. Večer pípne sms, že mě nezastihli a balíček je na poště (podotýkám malá pošta, kde mají otevřeno dvě hodiny dopoledne, někdy ve středu a na svatýho Dyndy, prostě víceméně náhodně). Takže si vyřídím opětovné doručení a druhý den balíček bez problému dorazí, pošťák předem volá.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. prosince 2021 09:31

Garfie ano, to občas hrajeme takyMy zas tu spádovou pobočku máme tak blbě dostupnou, výtah z metra je tam hrozně daleko a pěšky je to s dětmi výlet na celé dopoledne. Takže buď si vyřizuju opětovné doručení a když to nevyjde, tak aspoň přesun na pobočku, kterou máme pár minut pěšky.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 09. prosince 2021 09:48

Evaeva No ale rozumíš, mě fascinuje, že při prvním doručení mi nehodí ani lístek do schránky a při druhém pošťák úslužně volá, jestli jsem doma!