Pošta, poštové služby, kuriéri...

31. května 2015 15:38
Online Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 12. prosince 2021 07:43

Sweet Potato To je stres :-( Ale v pondělí to vyřešíš, neboj. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 12. prosince 2021 09:41

Garfie Nemusím, asi, přišla sms, že zboží zabaleno.

Online Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 12. prosince 2021 10:29

Sweet Potato  Joooo! :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 13. prosince 2021 18:18


Online continuity
Avatar
33546 příspěvků moje polička 13. prosince 2021 18:32

Sweet Potato Haleluja!

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 13. prosince 2021 18:49

continuity Doufám, že mne vevnitř nečeká nějaké překvapení

Offline tv
Avatar
3535 příspěvků moje polička 16. prosince 2021 15:33

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 17. prosince 2021 00:03

Já musím pochválit našeho doručovatele zásilek České pošty. Byla jsem u lékaře s juniorem a protáhlo se to, takže když mě při pokusu o doručení dopoledne nezastihl telefonem, napsal mi SMS, jestli a kdy budu doma a odpoledne mi balíček doručil. Velmi příjemně mě to překvapilo. 

Offline Malenge
Avatar
4237 příspěvků moje polička 17. prosince 2021 18:52

Jimik to je super, u nás to funguje podobne. Já mám s poštou samé dobré zkušenosti, okouknou, jestli mám za vraty auto, když jo, tak zvoní, když ne, rovnou volají, občas na mou zadost něco strčí za vrata, občas se zastaví ještě jednou odpoledne po cestě zpět nebo poprosím, ať přijede zítra/jiný den. Měli jsme tu moc sympatickeho mladého muže, na nej mám i jeho soukromý mobil , abychom se mohli domlouvat. Teď nám ho tedy přiřadili na jinou trasu, vrátila se nám původní slečna, ale o ta je milá a napomocna. Jsem dost nerada, když nějaký e-shop doručení poštou nenabízí.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 19. prosince 2021 13:42

Já letos musím pochválit všechny služby. Přes poštu jsem teda nic neobjednávala, ale jinak vše jeden den objednáno a druhý už jsem to měla doma....neskutečné. Dokonce i balík z Německa přišel druhý den večer.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 17. ledna 2023 13:58

Pošta. Bohužel baliček na postě. Už tak mám problém se tam dostat. Doba od 8 do 16 s hodinovou pauzou na oběd od 12-13. Přijdu 13:15. Ze čtyř přepážek jedou dvě, ve frontě asi 10 lidí. Z toho najednou jedna přepážka zavře, že pauza. Jako pauza po pauze? Když jsem odcházela, tak venku už dalších 10 vytočených lidí. Ještě paní předemnou si brala zpátky balíčky, že 450 Kč, za dva, nedá a že jde do Zásilkovny za 160.To je fakt strašnej bordel.

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 17. ledna 2023 21:14

Došly mi teď dva balíčky ze zahraničí a visely na vyměňovací poště v Praze přes dva týdny. Z Francie i Řecka (ostrov Athos) k nám stačily dva dny.

Online letfenixa
Avatar
7933 příspěvků moje polička 26. ledna 2023 18:58

Keďže sa mi dnes nepodarilo stretnúť s kurierkou,  dala môj balík do balikomatu, ale keďže "systém často blbne", mám si to vytelefonovat s GLS, ako sa k balíku dostanem

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 26. ledna 2023 22:34

Tak jsem si pořídila datovou abych nemusela na poštu, když je u nás otevřeno "v úterý a dubnu". A co se nestalo. Katastr posílá psaní a já musím na poštu. Krucinál fagothiml.

Online continuity
Avatar
33546 příspěvků moje polička 26. ledna 2023 23:14

rysamona zavolej tam, ať to pošlou datovou zprávou, toto vůbec nesmí dělat. 

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 27. ledna 2023 07:07
Reakce na continuity:

rysamona zavolej tam, ať to pošlou datovou zprávou, toto vůbec nesmí dělat. 

​Zkoušela jsi někdy volat na katastr?

Tam, pokud nemáš číslo na toho konkrétního, tak tě s tím konkrétním úředníkem vůbec nespojí. Je to hrozný moloch, hlavně tedy přerovský

Já plánuju vyzvednout dopis, náhodou mám dnes volno kvůli volbám, a doufám že tam bude číslo na někoho konkrétního a zavolám.

Když si vzpomenu jak nás kvůli datovkam perou v práci. A to je teď nově že pokud máme v řízení FO, jenom jako osobu, která má datovku kvůli podnikání tak musíme doručovat fyzicky a ne datovkou. Krucinál fagot. Víte kolik stojí doporučení JEDNE zásilky, úředně? Přes 70kč. A to máme řízení kde máme třeba 200 lidí. To je strašné mrhání penězii.

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 27. ledna 2023 09:35

rysamona to jsem se taky divila. Ja mam datovku jako soukroma osoba a chodi mi vsechno do ni, od socialky o duchodu, od financaku dane na barak, vsechno. Muz ma datovku  jako zivnostnik a tyhle veci mu chodi do schranky postovni, dopisem. Do datovky jen to, co je na ICO.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 29. května 2023 22:59

Tak a jsem na prášky.

Dilia mi občas posílá nějaký peníze, složenkou (já už to chtěla změnit dávno, ale kdysi to nějak nešlo nebo co). Vždycky pošlou avízo a pak teprve tu složenku. No, a teď se složenka "ztratila" - máme hrozný potíže s doručováním. Je to už tři neděle, tak jsem položila dotaz u Dilie - dávno posláno, zjistěte si to na poště. I volám na poštu - jo paninko, po třech nedělích se to už nenajde! Čímž to ten tvor pokládal za vyřešený! Se pominu. Ne že by to byly sumy, co mě zachráněj od smrti hladem, ale to jak se k tomu všichni stavej, mě neskutečně vytáčí.

Navíc je zajímavý, že se "ztratila" ausgerechnet ta složenka, žádnej blbej dopis...při skutečnosti jak dobře vím že se na poště krade jak na běžícím pásu... tak bych ráda věděla, kdo je za ten šlendrián odpovědnej. Pošťačka se šábla s pokladní? A vypadá to, že se toho v životě nedopátrám... anžto jeden každej tvrdí že s tím nemůže nic dělat. To tam mám poslat FBI nebo co?! 

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 29. května 2023 23:06

barbucha no minimálně by měli vidět, jestli tu složenku někdo vybral

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 29. května 2023 23:17

SunEclipse 

Už vidim, jak pošťák práská pošťáka Navíc mi tvrdil ten z pošty, že to už nikdo nedohledá... a bohužel ta Dilia to neposílá sama, má na to nějakej Vakus. Takže se to potáhne tak půl roku, rok (já to jen tak nenechám) a pak se chyba nikde nenajde a všichni budou nevinný. A z toho mě pak raní mrtvice a bude klid!