Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:06
Reakce na Krehutka:

Přeji Putinovi a VŠEM, kteří ho podporují nebo podporovali, stejný osud. 

​Připojuju se k přání. Svině jedny! Na ty zvířata tam myslím často, to je strašný moc!

Ale co čekat, když pro mužiky nemá cenu ani lidskej život.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:08

Garfie Diky ze Jsi se mrkla. 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:08

0zero7 Já to nechápu, podnik asi může hodnocení smazat, ale sjíždím to tady na dvou prohlížečích a zmizela i moje hodnocení v nějakých dírách, hotelů, všchno, ne jen velké podniky v Petrohradu a Moskvě. Nic, ani náznak, to musí být nějaký oficiální zásah. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:12
Reakce na wendulka:

Tyana 

Ježiš, tak o tom žádná. O těchto vojácích, co střílí do civilistů a neozbrojených, jsem přece nepsala. Řeč byla o těch vojácích, co se nechali zajmout po té, co přišli žádat o benzín na tu policejní stanici.

​A myslíš, že tihle si cestou ani jednou na nikoho nevystřelili?!

Jako na jednu stranu se nedivím, tady je dobře vidět materiál, kterej Putler do války posílá (nemá lidi nebo co?!):

https://twitter.com/Fbeyeee/status/1498698623772725248

(na druhou stranu doporučuji laskavé pozornosti i příspěvek kousek níž včetně reakcí. Zjevně nejsem jediná, která jim tu nevědomost a nevinu nežere: https://twitter.com/andrewofpolesia/status/1498580200728190977)

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:12
Reakce na Sweet Potato:

continuity Proto se ve francouzštině Putin přepisuje Poutine. 

​Teď už s tím můžou přestat!

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:12

Garfie asi solidarita googlu saha jen tak daleko, dokud se nedotkne jejich produktu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:15
Reakce na Garfie:

0zero7 Já to nechápu, podnik asi může hodnocení smazat, ale sjíždím to tady na dvou prohlížečích a zmizela i moje hodnocení v nějakých dírách, hotelů, všchno, ne jen velké podniky v Petrohradu a Moskvě. Nic, ani náznak, to musí být nějaký oficiální zásah. 

​Já to nekontrolovala (ani si všechny názvy nepamatuju)... ale například u takovýho Grand Hotelu Europe v Petrohradě moje recenze stále visí

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:20

barbucha jsi si jista? Neni jen v tvem uctu? 

Ja ji tam nevidim.

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:20

Google se fakt nepředvedl. Celkově ty špičkové fintech firmy nic moc. 

Ale tohle. doufám, že to budou spíš nějaké okrajové servery, ale v symbolické rovině i tak hezky. Trochu se teda bojím, co nám začne všechno padat na hlavu až nějaké řídící centrum opravdu ovládnou hackeri. V tomto se Pavel trochu mýlí, když říkal, že u kybernetických útoku neumírají lidi.  

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:26

continuity chtela jsem to sem dat, ale nevedela jsem jestli je to uz overene. 
Garfie udajne to maze Sam google

Lilly_Ku no asi tak. Dicks

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:30

Zelensky pred 7 minutama postoval dalsi video na IG. Aka je nazivu. 
musim jit spat, chjo

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:30
Reakce na barbucha:

​A myslíš, že tihle si cestou ani jednou na nikoho nevystřelili?!

A jsi si jistá, že ano?

Jako na jednu stranu se nedivím, tady je dobře vidět materiál, kterej Putler do války posílá (nemá lidi nebo co?!):

https://twitter.com/Fbeyeee/status/1498698623772725248

(na druhou stranu doporučuji laskavé pozornosti i příspěvek kousek níž včetně reakcí. Zjevně nejsem jediná, která jim tu nevědomost a nevinu nežere: https://twitter.com/andrewofpolesia/status/1498580200728190977)

​Tak ještě jednou, já netvrdím, že jsou neviní a rovněž netvrdím, že jsou nevědomí. Část z nich určitě bude i méně inteligentní nebo já nevím.

Já jen tvrdím, že si umím představit, že ti záklaďáci můžou být zmanipulovaní a pod tím vlivem jednají.

Jako já neumím na základě dvou videí z internetu soudit, že jeden každej ruskej voják je zrůdam chová se podle stejného vzorce a zaslouží kulku do hlavy jako Putin. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:32

Candance 

Vidím ji furt a teď zrovna mi píplo upozornění od googlu že jsem získala nějakej odznak (asi dobrýho recenzenta )!

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:35

0zero7 není a nikdy nebude ( nebo alespoň je dokud to nebude mít přímé dopady na provoz a to se snaží nedělat). Rusové to nepřiznají a jinak to potvrdit nejde. Ale obecně teď Anonymous nekecaji, co zatím zveřejnili se nějak v rámci možností potvrdilo. 

Je potřeba to brat s rezervou jako všechny ostatní zprávy. Masivní informační válku vedou vsechny strany. Nakonec Ukrajinci žádali několikrát o nezverejnovani detailních záběrů a pohybu UA sil. 

Jinak toto je problém od vždy, muž říkat, že se běžně stávalo že RAF mělo za den nahlášených 100 sestřelů. piloti si ani tolik nevymysleli, ale napriklad na stejné letadlo jich strilelo pět. muselo se to potvrzovat asi z pěti stran, aby to byl potvrzeny sestřel, jinak jsou takové informace úplně nepoužitelné. 

V době sociálních sítí se to zas tak nezměnilo. Z těch sestřelených ruských Iljusinu se zatím taky potvrdil jen jeden. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:37

wendulka 

Vendulko, dvě videa? Co ty všechny zprávy co se na nás valej? To nejsou dvě videa. A co ty všechny vzpomínky pamětníků z časů "osvobození" po válce? (i Květa Fialová by mohla vyprávět a vyprávěla) Co naše (moje!) zkušenosti z ´68?!

Na manipulaci a nedostatek vědomostí se vymlouvali i fašouni v Norimberku. Ano, prakticky žádnej voják netušil o koncentrákách, že jo. A to tehdy nebyl internet...

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:48

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:49

Offline Sweet Potato
Avatar
34885 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:50
Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:53

barbucha Nevisí, odhlas se, nebo se podívej z jinýho prohlížeče. Já u něj mám nejnovější recenzi starou 6 dní. 

0zero7 Určitě to maže google. Tak ono obecně je to zneužití platformy určené pro něco jiného, ale sakra! Dneska moje spolužačka na FB sdílela aktuální výcuc z ruských médií a teda.

Podle mě ta naše relativně mírumilovná zpráva byla v pohodě, ale fakt je, že u některých podniků byly recenze zaplavené desítkami fotek z Ukrajiny a dost nenávistnými komentáři. 

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 02. března 2022 08:55

wendulkaMam na to stejný názor.