Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Černá kočka
Avatar
1318 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:38

Já to teď zlehčím, ale to nemá Putin manželku, která by ho vzala lopatou po hlavě?

Já normálně takové věci nemám ráda ani jako vtip, ale tady mně ta představa nevadí.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:39

Ginger ja jsem se s tim dokazala vnitrne smirit, prekvapive hrozne lehce. Jestli vyhladi celou planetu, tak v tom jedeme vsichni. Navic ten vyraz Sojgua byl pro me prekvapive uklidnijici :)

Mimochodem jsem na sitich objevila jeste zajimavou konspiraci, ze putinovi mozna nasli nemoc v terminalnim stadiu a on chce jeste na konec zivota rozpoutat mordor a vzit s sebou hodne lidi. Ale to mi prijde uz jako dost velkej ulet. :D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. února 2022 20:41

Garfie Já se teda bojím. Snažím se přemýšlet, co bychom případně dělali, ale bojím se dost, jsem v takové tenzi, vnitřním sevření. Jseš dobrá, jestli si dokážeš zakázat nemít strach. Spím zatím naopak dobře, hrozně mě to vyčerpává, takže každý večer usínám v deset na gauči. Ginger Ale pobrečím si každý den, i když už to není takový děs jako ve čtvrtek.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 27. února 2022 20:42

razorblade spíš bych věřila, že chce na sklonku života dokázat něco velkého

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:42

Tak se hlasim z Prahy, dojela jsem domu a uz je mi lip. Odpoledne to byla hnusna chvilka, mama si sla po obede lehnout a ja jsem sjizdela internet a nejak mi to neudelalo dobre. Takze se nedivim tatinkum a babickam, kterym to zveda tlak a bere nervy. A ted jdu na toho frtana!

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:44

S tim premejslenim, co bych delala kdyby, jsem vcera dosla az k tomu, ze ja bych byla uplne v riti, protoze s brejlema se strilet neda. A bez nich taky ne. V hazeni mickem na zakladce jsem byla vzdycky jedna z nejhorsich, pravidelne jsem si ho mrskla metr od nohy, takze molotova do ruky bych mi taky nedavala. Ja bych asi mohl nastoupit maximalne do nejaky cinsky jednotky, ktera nepritele umlati cepicema. To bych mozna zvladla

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:45
Reakce na domenica:

​To je scéna jak z Kusturicova filmu... :-)  Ovšem Emir má teď úplné jiné plány.

https://magazin.aktualne.cz/kultura/divadlo/reziser-kusturica-podpori-ruskou-armadu-bude-sefovat-divadlu/r~14871c64935811ecbdb0ac1f6b220ee8/

​To není nějaká nejapná legrace?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:47

razorblade Tak přesně to samý jsem si tuhle ve sprše vykonstruovala v hlavě taky :D,  říkám si tyjo on jede fakt úplně all-in jako by neměl co ztratit, že on je nějak vážně nemocnej!! No, ale on to bude asi spíš prostě Putin. 

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:47

Černá kočka Putin se pry rozvedl asi pred osmi lety.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:51

Z tohohle zas budu mit bezesnou noc... :(

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:52

Taky se bojím, a nemám plán B, ale musím sem dát odkaz na absurdní drama

https://twitter.com/ondrasoukup/status/1498018917389905924

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:52

razorblade No ale to jsi mě zrovna teda moc neuklidnila! :-) Já pořád spolehám na to, že chce přežít, takže něco totálně fatálního udělat nemůže. 

Evaeva Já měla tento pocit, když začal covid, kdy jsme ještě nevěděli, jak velký průser to bude. Přišlo mi, že to je něco úplně mimo lidskou kontrolu a opravdu jsem třeba uvažovala, co dělat, když selže třeba veškeré zásobování a podobně. U konfliktů vyvolaných lidmi prostě spoléhám na nějaký základní pud přežít jako lidstvo i jednotlivec. Navíc už jsem si zkusila, že v krizích většinou funguji dobře, zhroutím se až po problému, tak snad budu mít příležitost, haha. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:52
Reakce na Garfie:

Ginger Já se teda taky nebojím. Hltám všechny informace, možná je to můj způsob boje se stresem, nevím (při sklonu k úzkostem to naopak moc nedoporučuju). Vymýšlím plán b), ale jinak k tomu přistupuju stejně jako continuity -nic nenadělám, rozhodla jsem se nebát. 

​Mám to úplně stejne. To nebezpečí ve mně budí zcela opačně pocity, než by si nepřítel přál.

Nejde couvat. Zlo nezmizí, když se mu ustoupí. Právě naopak.

A tady je shrnutí k neděli.

Myslím, že docela zajímavé a snad i trochu nadějné.

https://www.facebook.com/100057992383048/posts/368156035127473/

Offline ankou
Avatar
227 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:53

Ktere profily na Twitteru byste prosim doporucily v soucasnosti sledovat?

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 27. února 2022 20:59

razorblade poslouchala jsem v aute neco kde mluvil nas velvyslanec na Ukrajine, vratil se dneska a rikal, ze ten odjezd byl 5 minut po 12., a to odjizdeli asi uz v patek. A ze nektera velvyslanectvi jsou jeste neevakuovana a ze uz to asi nepujde, ze budou muset preckat v ukrytu. Tak mi to taky dobre neznelo.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 27. února 2022 21:00

ankou  A chceš spíš český nebo zahraniční? Namátkou mě tak napadá: v Česku průběžný zpravodajství pokrývají 24 h denně na střídačku Filip Horký s Vojtěchem Gibišem, přímo z Ukrajiny třeba účty nexta_tv a The Kyiv Independent, novinář Illia Ponomarenko, situaci sleduje a komentuje šéf Bellingcat Christo Grozev, přímo z Kyjeva aktuálně tweetuje i náš Vojtěch Boháč z Voxpot, můžeš sledovat i některý z Anonymous účtů, těch je několik, ofiko účty ukrajinského prezidenta, ministra obrany, českého velvyslance... 

Offline SunEclipse
Avatar
3106 příspěvků moje polička 27. února 2022 21:03

razorblade samozřejmě že se dá střílet s brýlema.  Olympionik Kůrka

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 27. února 2022 21:04
Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 27. února 2022 21:04

Garfie žee má Putin rakovinu se říkalo už u Krymu. To bych pustila z hlavy. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 27. února 2022 21:04
Reakce na Kokoska:

 Takze se nedivim tatinkum a babickam, kterym to zveda tlak a bere nervy. A ted jdu na toho frtana!

​Já se teda nebojím, pořád mám mnohem větší vztek než co jinýho... Ale začala jsem se bát že se snad uchlastám Tak těžko říct co mě dostane dřív, tlak v každým případě milión na milión.

A teď se ty kurvy houfujou kolem Kyjeva, bude to zas hrozná noc...

Mluvila jsem právě se zřítelnicí a věru mi to nepřidalo - chudák se připravuje furt na ty talentovky, probíraly jsme hadry na ten jejich ples... a nakonec budem rády když se vůbec ještě ve zdraví shledáme, v tomhle bordelu (jsem si myslela celou dobu a neřekla, samozřejmě).