Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 24. března 2021 10:41

razorblade Na to už se nedá reagovat jinak než smíchem nebo brekem.

tak radši to první :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 24. března 2021 10:58
Reakce na razorblade:

OliveOyl on kdysi nekde rekl, ze dostava nejakej ten asi kalorickej proteinovej pudink, kterej davaj v nemocnici lidem, kteri potrebujou zesilit. Od ty doby si z toho furt dela prdel falesnej Ovcacek na facebooku. Tam jede pudink furt. No a proste vcera se novinari ptali babise pred branou lanskyho zamku, co jako s Milosem resili a on neco ve stylu, ze pan prezident ma rozectenych nekolik knizek a furt ji ten pudink... 

​Kauzu pudink znám... slyšet o něm takhle zcela na vážno, tak chcípnu

Liesel 

Proč jde Babiš Zemanovi na ruku? Přece potřebuje bejt ve funkci doživotně, jinak půjde do tepláků... a Zeman mu tu podporu už prakticky slíbil navěky, naposled jak se vyslovil že bude jmenovat (premiérem) jen toho, kdo bude mít nejvíc hlasů po volbách - ale jen jako samostatná strana! (jinými slovy, nedá šanci nikomu z koalice a kdo je v koalici? inu, čirou náhodou opoziční strany )

Offline jerry
Avatar
8989 příspěvků moje polička 24. března 2021 16:52
Reakce na barbucha:

Zeman mu tu podporu už prakticky slíbil navěky

​Von je totiž asi reinkarnace Kostěje Nesmrtelného - nedostal on náhodou Sputnika

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 25. března 2021 19:09
Online Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 26. března 2021 12:12

razorblade 

"prezident prozradil, že má rozečtené již čtyři knížky. Tři Honzíkovy cesty a jedno dětské leporelo s názvem Zvířátka na farmě."

https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/106152/pan-prezident-ji-puding-je-stale-pomerne-ciperny-a-i-me-poznal-a-tusil-i-kde-je-prozradil-babis-po-schuzce-se-zemanem.html

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 26. března 2021 12:58

ice 

Ježiš až tam jednou uvidim Page not found!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 26. března 2021 13:00

barbucha to neee, já si představila že tam bude ohňostroj, frkačky, roztleskávačky a tak

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. března 2021 08:46
Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 31. března 2021 08:49

viktorka_od splavu Nestraš, špatnejch zpráv už je dost.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 31. března 2021 17:25
Reakce na ice:

Jetencurakjesteprezidentem?

​Já na tohle vždycky zapomenu, pak to někdo vytáhne a zase se zasměju, i když je to k pláči. Tak dík.

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 08:50

crazydaisy myslíte že to bude horší jak Babiš? Já osobně jsem z voleb zoufalá, piráty nemusím, a druhá koalice tam mám problém s ODS. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 09:56

rysamona No zrovna sem jdu s tímhle obrázkem a vidím, že se hodí k diskuzi o koalicích. Mně se fakt nikdo nemůže divit, že bych si radši ruku uhryzla, než to hodit ODSce.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 10:07

rysamona no jde si to sice tezko predstavit, ale horsi nez babis urcite jde.. zeleni komunisti mi pripadaji v dnesni dobe horsi jak ti rudi

Online razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 11:19

Karoleena ja letos zvazuju, ze taky poprve nebudu volit jednu stranu, protoze se sprahla s ods... pac jeste kdyz si predstavim nektery ty nase regionalni odsaky, je mi soufl, ze bych mela do urny hazet kandidatku s jejich jmeny. Ale pirati jsou na me zase moc doleva, a na stan, kterej celostatne pusobi sympaticky, se u nas v kraji driv prisaly desny kreatury. Jako moje volba bude desnej kompromis at tak ci tak...

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 13:32

razorblade tak přesně tak to cítím já. Prostě budu se snažit o co nejmenší zlo.

Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 13:50
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 19:13

jestlipak to ještě někoho překvapí

"Zhruba dvacet tisíc seniorů se nemůže zúčastnit online sčítání lidu. Vlastní totiž staré listinné občanské průkazy, se kterými online formulář sčítání nepočítá. Jedním z důvodů online sčítání přitom podle ČSÚ byla možnost vyplnit formulář bezpečně nekontaktní formou."

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 19:55

rysamona no jde si to sice tezko predstavit, ale horsi nez babis urcite jde.. zeleni komunisti mi pripadaji v dnesni dobe horsi jak ti rudi

rysamona za mě už odpověděla viktorka_od splavu 

Online continuity
Avatar
33598 příspěvků moje polička 06. dubna 2021 15:15

Já dnes po tydnu otevrela noviny a nenene.

Nejak se nemůžu rozhodnout jestli je větší hrůza Faltýnek, budoucí ministr školství nebo to rozvolnění od příštího týdne.

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 06. dubna 2021 15:30

continuity To je nášup, co?