Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 20:56
Reakce na Kokoska:

A jak me primeje, abych si koupila to ceske? Asi tam nebude stat pan s rakoskou, takze jedina moznost je kvalita nebo cena, a spis to asi bude ta cena. 

​no, podle mě tak, že nakoupí cizího nějaké množství a to až se vyprodá, tak prostě nebude

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:01

OliveOyl to by musel byt urceny nejaky casovy interval, jinak to tam budou prubezne doplnovat a porad tam bude 60 :40 a bude se prodavat to zahranicni. A jestli, jak bylo v tom podtrzenym textu, prodejna musi PRODAT, ne jen nabizet urcity podil ceskeho, tak prakticky jina paka nez cena nebude.

Offline continuity
Avatar
33600 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:09

Kokoska já doufám, že to zmetou ze stolu. Ale pokud to projde, realizaci si představím hned: objedná se něco začátkem týdne, dne a vyloží a pak už prostě nebude ( u nás v Bille běžný stav, akorát spis než parmazan  dochází Hollandie v akcii.)

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:13

Kokoska Tak to množství má být v rozhodném období, jestli se nepletu, takže nejpravděpodobněji měsíc nebo rok. A kvóta by byla na prodaný, ne na vystavený zboží. Můžeš mít v regálech 99% českýho a lidi ti vykoupěj dovoz... takže imho při určitým objemu prodanýho zahraničního zboží by musely markety prodej cizího stopnout.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:15

continuity Představuju si to úplně stejně. By se ukázalo, komu zbyly návyky ze sociku :/

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:15

continuity nojo, parmezan byl jen priklad. Akce, to bude dalsi pohnutka, zlevni se o korunu a uz to pojede. Ze se predtim zvedla cena o tri, to spousta lidi prehledne. Aneb Nechci slevu zadarmo.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:16

já doufám, že to senát shodí a podruhý už to poslanecká sněmovna neodhlasuje. Vždyť se Tomiovi vzbouřili i lidi na tom jeho fb, nestačili mazat, museli začít odpovídat!

Offline continuity
Avatar
33600 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:20

OliveOyl ja v těchto sra.kach zjišťuji, že mně.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:21

OliveOyl tjo už to vidím, v pondělí přivezou parmazán, honem do fronty, od úterka už je jenom eidam

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:21

Torrah Ale lidi se mu vzbouřili, že se nezastal Volného, ne? Nebo se mu vzbouřili dvakrát?

Offline continuity
Avatar
33600 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:21

Kokoska no vidíš,u nás jsou zas kvóty na Hollandie. Všude je něco. Já ty akcie nenávidím, protože pak musím koupit jinej jogurt. 

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:21

OliveOyl v tom pripade by me nastvalo, ze mi znemoznujou koupit si neco zahranicniho, cemu davam prednost pred ceskym. A musela bych hledat malou prodejnu, ktera by to mohla prodavat neomezene.

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:23

viktorka_od splavu Šiš, dítě tu mělo děsně nejedlou spolužačku. Milostivě připustila, že si dá sýr: Máte eidam? Ne, mám tady goudu...chvilka váhání..."no tak já to teda zkusím"

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:27

viktorka_od splavu ja osobne se bez toho onoho obejdu, ve frontach uz jsem ztratila dost casu za minulyho rezimu. Ale spousta lidi by do ty fronty sla a jeste se o to porvala, vsak to zname. 

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:29

viktorka_od splavu No asi tak nějak.

Holt přejmenujeme cosí jarmark na černej trh a budem směňovat italský těstoviny za maďarskou papriku :)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:31

OliveOyl to mě přesně napadlo, COS nám už jde, tak uděláme potravinový vlákno a budeme vyměňovat nedostatkový potraviny. :) Nic co bychom na P nezvládly :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:34

Sweet Potato  u nás doma by byli spokojení, všechno krom eidamu je "moc intenzivní"

OliveOyl já se rači přeškolím na amarouny v tom případě

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:37

bram V dobách krize je funkčí komunita důležitá :)

Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:46

Paralelní listy

3 hod Mgr. Lubomír VolnýVystudoval tělocvikařinu, což je širokou veřejností uznávané vzdělání, díky kterému sice nejste schopni obsluhovat urychlovač částic nebo objevit lék na rakovinu, zato ale můžete písknout na píšťalku, zařvat "fotbálek" a jít si ožrat držku se školníkem. Na získaný titul je náležitě hrdý, a tak ho píše na sociální sítě, na zvonek paneláku a vsadím svoji krkavčí matku, že si ho vyryje i na náhrobek. Ale Lubomír není pouhým tělocvikářem, kdepak, od roku 2017 je také poslancem za SPD (nyní kvůli kopačkám od Tomia nezařazen). Jeho cílovkou jsou lidé, kteří věří v chemtrails, nechápou ironii, vidí ilumináty v každém trojúhelníku pizzy, píší slovo trojúhelník s "ů", volají Jolandě kvůli diagnostice rakoviny, stojí kilometrovou frontu na podpis od dvojnásobného vraha, hází výplaty do matů a namísto sebereflexe viní ze všech failů diktát Bruselu.Lubovou zbraní využívanou k získání preferencí od výše zmíněných občanů jsou dezinformace, fake news, hoaxy a neúměrné vyvolávání strachu z migrační vlny. Vůbec nezáleží na tom, že potkat uprchlíka je asi stejně pravděpodobné jako spatřit rysa, který má v puse Peroutkův článek, na zádech Archu úmluvy, na krku Sauronův prsten a v tlapě viteály z Harryho Pottera. Pan magistr je také známý pod přezdívkou "Obchodník s chudobou". Jeho strana vystupuje proti parazitování na společnosti, zatímco sám vlastní 2 domy a nájem vybírá od romských rodin žijících ze sociálních dávek. Jak nepokrytecké....Dne 21. ledna roku 2021 se proslavil strkanicí v Poslanecké sněmovně, kam chodí v outfitu nemytého chataře s trojkou v krvi šířit své Aeronetem a Sputnikem podložené názory

46 komentářů83 sdílení

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 21:47

bram Však už se tu nesměle začalo s olihní